שאלון

linooy

New member
../images/Emo105.gifשאלון

יש כמה חדשים בפורום כדי שנכיר אותם יותר טוב ושהם יכירו אותנו תענו. לקוח מפורום עקרות בית נואשות שם: גיל: עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי): דמות אהובה בבורר: פרק אהוב: מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? באיזה פורומים אתה? ובאיזה קומונות? שתייה בבוקר: יום אהוב בשבוע: למה? כמה סבים ו/או סבתות יש לך? יש לך קרובים בחו"ל? יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? איך קוראים לו/ה? איזה צבע שיער יש לך? ואיזה היית רוצה שיהיה לך? כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? איזה סמיילי אתה הכי אוהב? מתוק או מלוח? איזו שפה הכי יפה? ואיזו הכי מכוערת? שמאלני/ימני? דתי/חילוני/מסורתי? SMS או לדבר באמת? טלפון או פנים אל פנים? נושא הכי שנוא במתמטיקה: מה המבחן האחרון שעשית? כמה קיבלת בו? באיזה צבע הארון בחדר שלך? יש לך חדר לבד? מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? עברת אי פעם על החוק? על איזה חוק עברת? תפסו אותך? אם כן- מה עשו לך? ישבת במעצר? מי החבר הכי טוב שלך? הכי הזוי? שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? אתה בתנועת נוער? איזו? ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? איזו חברה הפלא' שלך? ואיזו חברה המכשיר? איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? באיזה צבע המחשב שלך? באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? ואיפה אתה גר עכשיו? יש לך חיית מחמד? אם כן- איזה? איך קוראים לה? אם לא- אתה רוצה? כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? מה דף הבית שלך? אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? עם מי? כמה אחים יש לך? איך קוראים להם? בני כמה הם? תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם:

liaush

New member
עונה../images/Emo11.gif

שם:ליה גיל: ;6 עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי): תלמידה דמות אהובה בבורר: נדב פלדמן פרק אהוב:פרק מס' 2 וגם הפרק האחרון ששודר פרק 5. מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? לענות. באיזה פורומים אתה? הבורר והאלופה ובאיזה קומונות? בשום קומונה שתייה בבוקר: תה יום אהוב בשבוע: שני, שישי למה? בלי סיבה=] כמה סבים ו/או סבתות יש לך? היו 2 כעט 0
יש לך קרובים בחו"ל? כן יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא איך קוראים לו/ה? --- איזה צבע שיער יש לך? שטני ואיזה היית רוצה שיהיה לך? ג'ינג'י או שחורD: כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא האמנתי בזה איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח? מתוק איזו שפה הכי יפה? אנגלית ואיזו הכי מכוערת? ערבית שמאלני/ימני? ימנית דתי/חילוני/מסורתי? חילונית SMS או לדבר באמת? לדבר. טלפון או פנים אל פנים? טלפון נושא הכי שנוא במתמטיקה: בעיות מלוליות וסטטיסטיקה=/ מה המבחן האחרון שעשית? בגרות בלשון.. כמה קיבלת בו? בסביבות ה70 מקווה לטוב. באיזה צבע הארון בחדר שלך? חום. יש לך חדר לבד? כן מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? לא זוכרת עברת אי פעם על החוק? כן על איזה חוק עברת? עברתי באור אדום? חח תפסו אותך? לא. אם כן- מה עשו לך? נמנמ ישבת במעצר? לא מי החבר הכי טוב שלך? אוו שאלה קשה:/ הכי הזוי? אני בעצמי אנוכי שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? עם עצמי אתה בתנועת נוער? לא איזו? --- ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? חברהD: איזו חברה הפלא' שלך? אורנג' ואיזו חברה המכשיר? מטורולה אבל אני מחליפה לסוני אריקסון. איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? שחור. באיזה צבע המחשב שלך? ממ שחור. באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? כחול וירוק מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? בגד כלשהו עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? בשום מקום שציינת חח. ואיפה אתה גר עכשיו? אשדוד=/ יש לך חיית מחמד? כן אם כן- איזה? חתול אם לא- אתה רוצה? כן רוצה כלב. כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? לא מה דף הבית שלך? סתם איזה אתר אין לי מושג אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא עם מי? - כמה אחים יש לך? אין איך קוראים להם?- בני כמה הם?- תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם: :p

../images/Emo60.gif עונה:

שם: לין שחר גיל: 17 עיסוק בחיים: תלמידת י"א-י"ב דמות אהובה בבורר: אירנה פרק אהוב: 2 מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? לענות
באיזה פורומים אתה? נינט, הבורר ובאיזה קומונות? עדי אולמנסקי, מרינה - חשאי, מרים טוקאן מדי פעם ולימור עמר
- חולה על יוצאות כוכב נולד
שתייה בבוקר: שוקו
יום אהוב בשבוע: חמישי למה? אני לא לומדת כמעט כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 2 סבתות ו1 סבים יש לך קרובים בחו"ל? כן בני דודים שטסו לשליחות בפריז יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא יש קטנה בשנתיים הכי קרובה
איך קוראים לו/ה? ניצן איזה צבע שיער יש לך? שחור (ועיניים חומות) ואיזה היית רוצה שיהיה לך? חום
כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא
איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
סתם אה...
מתוק או מלוח? מתוק איזו שפה הכי יפה? כל דבר נשמע טוב בלטינית כי זה נשמע מסתורי ואיזו הכי מכוערת? רוסית שמאלני/ימני? ימנית (גם בנושא שעדיף שהקטנים בינינו לא ידעו
) דתי/חילוני/מסורתי? חילוניה SMS או לדבר באמת? לדבר באמת טלפון או פנים אל פנים? פנים אל פנים נושא הכי שנוא במתמטיקה: אני שונאת מתמטיקה בכללי
מה המבחן האחרון שעשית? אתמול היה לנו מבחן סוף שנה של הצגה במגמת התיאטרון
כמה קיבלת בו? 100
באיזה צבע הארון בחדר שלך? כחול יש לך חדר לבד? כן מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? לפני 3 ימים וביזבזתי 600 ש"ח
עברת אי פעם על החוק? כן פילחתי את הקלפים של קטנטנות מהחנויות
על איזה חוק עברת? כבתי מעל
^^^ תפסו אותך? לא אם כן- מה עשו לך? לא עשו לי כלום ישבת במעצר? לא מי החבר הכי טוב שלך? חבר שלי -שגיא תודו זה נשמע טובה לין ושגיא הכי הזוי? שי היא כזאת ווירדית
שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? שגיא
אתה בתנועת נוער? לא איזו? כלום ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? בר ידיד שלי איזו חברה הפלא' שלך? פלאפון ואיזו חברה המכשיר? סמסונג770 איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? אדום מתגלגל באיזה צבע המחשב שלך? ורוד באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? ג'ינס מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? מצלמת וידיאו, אמ פי4, פלאפון, 1000 ש"ח כורסת מסאז'ים ולהמשיך...
עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? קיבוץ ואיפה אתה גר עכשיו? עיר יש לך חיית מחמד? כן כלבה - מילקי אם כן- איזה? כלבה מילקי איך קוראים לה? מילקי! אם לא- אתה רוצה? יש לי! כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? לא מה דף הבית שלך? תפוז אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא עם מי? לא כמה אחים יש לך? 4 איך קוראים להם? מעיין, עומר, לין ואריק בני כמה הם? 6, 12, 17, 23 תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם

עונה

שם:רותי גיל:11 עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי):תלמיד דמות אהובה בבורר:אירנה פרק אהוב:לא ידוע מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? גם וגם באיזה פורומים אתה?הבורר,האלופה,אומנות בחרוזים,פרוייקט מסלול,תוכים וציפורי נוי.. ובאיזה קומונות?שום קומונות שתייה בבוקר:כלום(ואם כבר מים) יום אהוב בשבוע:שישבת למה?כיף ויש חופש כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 0(ז"ל
) יש לך קרובים בחו"ל? כן והרבה יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?לא איך קוראים לו/ה? לא קוראים לו איזה צבע שיער יש לך?חום דבש ואיזה היית רוצה שיהיה לך?מה שיש לי זה טוב כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? פחדתי ממפלצת בחושך איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח? תמיד מתוק איזו שפה הכי יפה? עברית ואיזו הכי מכוערת? גרמנית(ימח שמה) שמאלני/ימני? לא מתעסקת בפוליטיקה דתי/חילוני/מסורתי?מסורתי SMS או לדבר באמת? לדבר באמת(פחות כסף) טלפון או פנים אל פנים?תלוי מתי ובבן אדם נושא הכי שנוא במתמטיקה:הכל מה המבחן האחרון שעשית? מיצב בהבנ"ק כמה קיבלת בו? 92 באיזה צבע הארון בחדר שלך? אפור יש לך חדר לבד? לא מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? שני עברת אי פעם על החוק? לא על איזה חוק עברת?לא עברתי תפסו אותך? אם לא עברתי על שום חוק סביר להניח שלא יתפסו אותי אם כן- מה עשו לך?לא עברתי על חוק,לא נתפסתי אז לא עשו לי כלום ישבת במעצר? אני יותר מדי מלאך כדי שיעצרו אותי מי החבר הכי טוב שלך? הלב הכי הזוי? החברות מהכיתה שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? אאני לומדת לבד אתה בתנועת נוער?ניסיתי איזו? בני עקיבא בכלל לא כדאי ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? חברת פלאפון איזו חברה הפלא' שלך?esc ואיזו חברה המכשיר? sk slieder איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? אורטופדי שחור ונוח באיזה צבע המחשב שלך?אפור+שחור באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? לבן מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? 4MP עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? חוה מבודדת ואיפה אתה גר עכשיו? ישוב יש לך חיית מחמד?כן אם כן- איזה?תוכים איך קוראים לה?קוקי,טוויטי,לאבלי אם לא- אתה רוצה?יש לי כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? לא מה דף הבית שלך? FINDER אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?לא עם מי? אפחד כמה אחים יש לך? 2 איך קוראים להם?אדגר,אלה בני כמה הם?18,16 תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם:אין

cmpo

New member
../images/Emo109.gif גם לי! היתה תקלה בתפוז.. ../images/Emo2.gif

ronpos

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם:רון גיל:13 וחצי עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי): תלמידה דמות אהובה בבורר:נדב פלדמן פרק אהוב: ה-5 מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות?לענות באיזה פורומים אתה? רוכבים צעירים והבורר... ובאיזה קומונות? סוס שתייה בבוקר: שוקו אבל זה עושה לי בחילות אז כבר לא...
יום אהוב בשבוע: שישי למה?כי אנחנו לא לומדים בו.. כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 3 יש לך קרובים בחו"ל?יאפ יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?יאפ איך קוראים לו/ה? דין (בן) איזה צבע שיער יש לך?בלונדינית גאה
ואיזה היית רוצה שיהיה לך? בלונדיני... כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון?נופ איזה סמיילי אתה הכי אוהב? אין ספציפי.. מתוק או מלוח?מתוק איזו שפה הכי יפה?עברית ואיזו הכי מכוערת? ערבית? שמאלני/ימני? לא יודעתת... דתי/חילוני/מסורתי? חילוני SMS או לדבר באמת? SMS טלפון או פנים אל פנים? טלפון נושא הכי שנוא במתמטיקה: משוואות ובעיות מילוליות עם משוואות.. מה המבחן האחרון שעשית? מדעים כמה קיבלת בו? עדיף שלא תדעו.. באיזה צבע הארון בחדר שלך? חום יש לך חדר לבד?יאפ מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? שבוע אולי יותר.. עברת אי פעם על החוק? נופ על איזה חוק עברת?- תפסו אותך?- אם כן- מה עשו לך?- ישבת במעצר?- מי החבר הכי טוב שלך? אופיר (בת) הכי הזוי? אין.. שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? לומדת לבד אתה בתנועת נוער? יאפ איזו? בני המושבים שליטהה
ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? מור איזו חברה הפלא' שלך? סלקום ואיזו חברה המכשיר? נוקיה איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? שחור כזה על גלגלים באיזה צבע המחשב שלך? המחשב אפור כחול באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? ורוד מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? לא זוכרת.. עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? מושב ואיפה אתה גר עכשיו? מושב יש לך חיית מחמד?הייתה מוטציה בצורת אוגר סיבירי אם כן- איזה?סתכלו למעלה איך קוראים לה?ברוך אם לא- אתה רוצה?הייתי רוצה כלב כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?נופ מה דף הבית שלך?YNET אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?לא עם מי?- כמה אחים יש לך? 1 וזה מספיק! איך קוראים להם?דנה בני כמה הם?10 באוגוסט 11 תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם:

עונה ../images/Emo13.gif

אין יותר שריף.. ז"ל
שם: אריאל גיל: בקרוב 13 עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי): תלמיד דמות אהובה בבורר: ממ נעמי. פרק אהוב: פרק 5 נראלי בינתיים מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? לענות. באיזה פורומים אתה? הבורר, הפיג'מות, ובמומינים חדש XD ובאיזה קומונות? HTF למרות שהיא לא פעילה. שתייה בבוקר: או קולה (כןכן) או שוקו או נס. יום אהוב בשבוע: חמישי, סופשבוע. למה? סופשבוע. כמה סבים ו/או סבתות יש לך? סבתא אחת וסבא אחד. יש לך קרובים בחו"ל? כן. יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? בערך..היא בת 14.. איך קוראים לו/ה? תבל. איזה צבע שיער יש לך? חום ואיזה היית רוצה שיהיה לך? לאכפת לי. כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לאXDD איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
והשני שדומה לו.. מתוק או מלוח? גם וגם. איזו שפה הכי יפה? אנגלית מהירה כזאת. ואיזו הכי מכוערת? לא יודעXD שמאלני/ימני? ממ.. נראלי באמצע כזה |: דתי/חילוני/מסורתי? חילוני SMS או לדבר באמת? גם וגם.. טלפון או פנים אל פנים? פנים אל פנים. נושא הכי שנוא במתמטיקה: משוואות
מה המבחן האחרון שעשית? אממ.. לאזוכר היה אמור להיות לשון אבל בסוף ערבית כמה קיבלת בו? עזבו, באמתXD באיזה צבע הארון בחדר שלך? לבן נראלי.. יש לך חדר לבד? כן אבל הוא ממש ממש קטן. מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? פיי... עברת אי פעם על החוק? כןXD על איזה חוק עברת?הטרדת זקנים נחשב?? XDDDD תפסו אותך? כן. אם כן- מה עשו לך? צעקו אליי XD ישבת במעצר? לא. מי החבר הכי טוב שלך? יש כמה. הכי הזוי? מאיה וגל.. שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? נראלי ניצןX: אתה בתנועת נוער? לא. איזו? X ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? מאחשלי נראלי. איזו חברה הפלא' שלך? סמסונג ואיזו חברה המכשיר? פלאפון איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? כחול הרוסXD באיזה צבע המחשב שלך? המחשב שחור המסך גם באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? כחולXDD מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? ממ כובע כזה של פיג'מותXD אבל זה לא ממש מתנה..בערך. עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? אינלי מושג, אבל בקיבוץ זה מגניב
ואיפה אתה גר עכשיו? חדרה. יש לך חיית מחמד? היו. אם כן- איזה? X איך קוראים לה? לא היה לה שם..חח.. אם לא- אתה רוצה? ממ כן. כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? לא. מה דף הבית שלך? google.com אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? כן עם מי? ידידה כמה אחים יש לך? 2 לא כולל אני איך קוראים להם? ליהי ודורון בני כמה הם? ליהי ~ 22, דורון ~ 20. תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם: כי ארתור זה קשוח

Nimrod121

New member
עונה.

שם: נמרוד. גיל: 15. עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי): תלמיד בתיכון. דמות אהובה בבורר: נדב פלדמן. פרק אהוב: אין פרק אהוב ומובחר. מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? שניהם. באיזה פורומים אתה? מירי מסיקה, קרן פלס, איה כורם, אריק ברמן. ובאיזה קומונות? אין. שתייה בבוקר: מים. יום אהוב בשבוע: אין. למה? ככה. כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 4. יש לך קרובים בחו"ל? לא שידוע לי. יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא. איך קוראים לו/ה? אין. איזה צבע שיער יש לך? שחור. ואיזה היית רוצה שיהיה לך? שום צבע. שחור שולט. כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא. איזה סמיילי אתה הכי אוהב? אין. מתוק או מלוח? מתוק. איזו שפה הכי יפה? אנגלית. ואיזו הכי מכוערת? ערבית. שמאלני/ימני? אין לי דעה פוליטית. לא כרגע. דתי/חילוני/מסורתי? חילוני. SMS או לדבר באמת? לדבר באמת. טלפון או פנים אל פנים? פנים אל פנים. נושא הכי שנוא במתמטיקה: הכל. מה המבחן האחרון שעשית? אני לא זוכר. כמה קיבלת בו? אני לא זוכר. באיזה צבע הארון בחדר שלך? לבן. יש לך חדר לבד? כן. מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? אף פעם לא. עברת אי פעם על החוק? לשלוח SMS בזמן שיעור נחשב? על איזה חוק עברת? כנ"ל. תפסו אותך? לא. אם כן- מה עשו לך? שום דבר. ישבת במעצר? לא. מי החבר (מכר
) הכי טוב שלך?
ערן ובר. הכי הזוי? היה. שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים? אין. אתה בתנועת נוער? הייתי. איזו? המחנות העולים. שעמום לשמו. ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? מיכל נראה לי. איזו חברה הפלא' שלך? פלאפון. ואיזו חברה המכשיר? ESC. איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? סקסי. באיזה צבע המחשב שלך? אפור. באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? משתנה כל פעם. מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? 800 ש"ח ושאר מתנות קטנות, נפלאות וחמודות אחרות. עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? שאלה מעולה. ואיפה אתה גר עכשיו? בעיר. יש לך חיית מחמד? לא. אם כן- איזה? לא. איך קוראים לה? שמוליקה. אם לא- אתה רוצה? כן. כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? לא. מה דף הבית שלך? msn.co.il. אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא, אני עונה על השאלון הזה. לצערי לא בורכתי בעשיית מספר פעולות בו זמנית. עם מי? עם שמוליקה. כמה אחים יש לך? 2. איך קוראים להם? עידו ונדב. בני כמה הם? 11 ו-9 (בהתאם). תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם:
תוספת: האם זה שאלון חופר? כן.

linooy

New member
../images/Emo105.gifעונה

שם:לינוי גיל:17 עוד 11 יום. עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי):תלמידה דמות אהובה בבורר:אין לי אף אחד ספציפי. פרק אהוב:1 מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? לקרוא תשובות. באיזה פורומים אתה?הבורר, הנפילים מידי פעם ועקרות בית נואשות גיבורים והש"ש אני קוראת סמויה. ובאיזה קומונות?-- שתייה בבוקר:נס יום אהוב בשבוע:רביעי. למה?לא יודעת תמיד אהבתי אותו. כמה סבים ו/או סבתות יש לך? הכרתי 1 עכשיו 0 יש לך קרובים בחו"ל? לא יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? יש לי שקטנה ממני בשנה. איך קוראים לו/ה? ספיר איזה צבע שיער יש לך?חום בהיר. ואיזה היית רוצה שיהיה לך?אני אוהבת אותו. כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא האמנתי בזה. איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח? תלוי איזו שפה הכי יפה? צרפתית. ואיזו הכי מכוערת? ערבית ורוסית. שמאלני/ימני? ימנית דתי/חילוני/מסורתי?מסורתית+ SMS או לדבר באמת? לדבר באמת טלפון או פנים אל פנים?תלוי נושא הכי שנוא במתמטיקה:אני שונאת גאומטריה זה בלתי נסבל! מה המבחן האחרון שעשית? איזה בגרות בטח אני כבר לא זוכרת. כמה קיבלת בו? אני מופתעת מעצמי בכול הבגרויות קיבלתי ממש ציונים טובים. באיזה צבע הארון בחדר שלך? כול החדר שלי באותו צבע שילוב של לבן חום ככה כזה ואדום. יש לך חדר לבד? כן. מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?לפני יומיים. עברת אי פעם על החוק? לא שזכור לי. על איזה חוק עברת?- תפסו אותך? - אם כן- מה עשו לך?- ישבת במעצר? לא מי החבר הכי טוב שלך? יש כמה, אבל למה להגיד שמות כאילו שאתם מכירים?! הכי הזוי? - שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים?אני לא לומדת עם אנשים למבחנים, אני בסוף לא יודעת כלום. אתה בתנועת נוער? לא איזו? - ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? ידיד איזו חברה הפלא' שלך? מוטורולה ואיזו חברה המכשיר? זהב של דולצ'ה וגבאנה. איך נראה הכסא שעליו אתה יושב? שחור באיזה צבע המחשב שלך?כסף. באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?אדום מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת? זה היה ממזמן.. עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור? חווה מבודדת ואיפה אתה גר עכשיו? עיר יש לך חיית מחמד?יש לאחיינית שלי אם כן- איזה?פינצר כזה. איך קוראים לה? ברוני. אם לא- אתה רוצה?הייתי רוצה בשבילי פקינז. כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?חח כן מה דף הבית שלך? וואלה אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?כן עם חברה שבחו"ל. עם מי? אמרתי כבר כמה אחים יש לך? 5 איך קוראים להם?אופיר, מאיר, נדב, אושרית ויסמין. בני כמה הם?24,27,29,31 ו22 תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם: אין לי כרגע תמונה שלי במחשב..

עונה

שם:חן בריגה גיל:15.3 עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי):תלמיד דמות אהובה בבורר:ברוך אסולין פרק אהוב:4 מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות?לענות באיזה פורומים אתה?עמיר ואבי בניון,השמיניה,עפר שכטר והבורר ובאיזה קומונות?מוסקו אלקלעי שתייה בבוקר:שוקו יום אהוב בשבוע:חמישי למה?אני לןומד רק 5 שעות ביום הזה...אבל כרגע אין בצפר אז כל יום אהוב עליי כמה סבים ו/או סבתות יש לך? סבתא אחת יש לך קרובים בחו"ל? לא יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?כן איך קוראים לו/ה? ברק איזה צבע שיער יש לך?שחור צהוב...עכשיו הגם הגוונים בלונד חחח
ואיזה היית רוצה שיהיה לך? כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח? מתוק איזו שפה הכי יפה? עברית,אנגלית ואיזו הכי מכוערת? סינית שמאלני/ימני? ימני דתי/חילוני/מסורתי?חילוני SMS או לדבר באמת? לדבר באמת טלפון או פנים אל פנים?פנים אל פנים נושא הכי שנוא במתמטיקה:אני לא לומד את המקצוע המחורבן הזה... מה המבחן האחרון שעשית? לא זוכר כמה קיבלת בו? כנ''ל באיזה צבע הארון בחדר שלך?חום יש לך חדר לבד? כן מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?לא זוכר עברת אי פעם על החוק? אולי על איזה חוק עברת?לא זוכר תפסו אותך? לא יודע אם כן- מה עשו לך?לא זוכר ישבת במעצר? לא מי החבר הכי טוב שלך?יש המון הכי הזוי? יש המון שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים?לא לומד למבחנים אתה בתנועת נוער? לא איזו? לא ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך?חבר שלי איזו חברה הפלא' שלך? סלקום ואיזו חברה המכשיר? נוקיה איך נראה הכסא שעליו אתה יושב?נראה טוב באיזה צבע המחשב שלך?לבן אפור באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?כחול מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת?לא זוכר עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור?עיר הכי טוב לא? ואיפה אתה גר עכשיו? באשקלון...בעיר יש לך חיית מחמד?לא אם כן- איזה?לא איך קוראים לה?לא אם לא- אתה רוצה?לא כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?כן מה דף הבית שלך? תפוז אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?כן עם מי? ידידה כמה אחים יש לך?3 איך קוראים להם?אביעד,מרי,גולן בני כמה הם?23,29,26 תמונה שלך או סתם תמונה מגניבה לדעתכם:

טל קטן

New member
עונה

שם:טל גיל:14 עיסוק בחיים (תלמיד/חייל/אחרי צבא/סטודנט/כל מה שבא אחרי):תלמיד דמות אהובה בבורר:רון הפרסי פרק אהוב:4 מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות? לענות באיזה פורומים אתה?הבורר ומה קשור ובאיזה קומונות?--- שתייה בבוקר:תה יום אהוב בשבוע:שישי למה?ניגמר מהר כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 4[[פו טפו טפו בלי עין הרע!]] יש לך קרובים בחו"ל? לא יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?כהה איך קוראים לו/ה? גל, שניר איזה צבע שיער יש לך?חום ואיזה היית רוצה שיהיה לך?חום כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון?לא איזה סמיילי אתה הכי אוהב?
מתוק או מלוח? מתוק איזו שפה הכי יפה? יפנית חיחיחי ואיזו הכי מכוערת? ערבית! שמאלני/ימני? ימינית דתי/חילוני/מסורתי?חלונית SMS או לדבר באמת?לדבר באמת טלפון או פנים אל פנים?פנים אל פנים נושא הכי שנוא במתמטיקה:אין מה המבחן האחרון שעשית? מטמתיקה כמה קיבלת בו? 90 באיזה צבע הארון בחדר שלך?חום יש לך חדר לבד? כהה מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?לא זוכרת עברת אי פעם על החוק? לא על איזה חוק עברת?-- תפסו אותך? -- אם כן- מה עשו לך?-- ישבת במעצר? -- מי החברה הכי טוב שלך?שאלה קשה! יש לי הרבה הכי הזוי?-- שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים?אני לומדת לבד אתה בתנועת נוער? לא איזו?-- ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך?מחברה איזו חברה הפלא' שלך? סלקום ואיזו חברה המכשיר? מוטורולה איך נראה הכסא שעליו אתה יושב?כיסא גלגלים שחור באיזה צבע המחשב שלך?שחור באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?צבעוני מה מתנת יום ההולדת האחרונה שקיבלת?בובת בוב ספוג ענקית עיר/קיבוץ/מושב/ישוב/עיירת פיתוח/חווה מבודדת- איפה היית מעדיף לגור?עיר ואיפה אתה גר עכשיו? מושב יש לך חיית מחמד?לא אם כן- איזה?-- איך קוראים לה?-- אם לא- אתה רוצה?כהה! כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? לא מה דף הבית שלך? וואלה אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?לא עם מי? -- כמה אחים יש לך?2 איך קוראים להם?מיכאל, אריאל בני כמה הם?6,17 ואגב אני בת.. שלא תתבלבלו בגלל השם!

itai46

New member
עונה:

שם: איתי גיל:14.6 עיסוק בחיים: תלמיד בתיכון...(עולה לט') דמות אהובה בבורר: אבי אסולין פרק אהוב: פרק 5 מעדיף לענות על שאלון או לקרוא תשובות: לענות על שאלון באיזה פורומים אתה: הבורר, מפקד צבאות, הפיג'מות באיזה קומונה אתה: של הפיראטים (קשור למפקד צבאות, גינדיס=מפקד צבאות=סמים)!!! שתייה בבוקר: תפוזים או ענבים יום אהוב בשבוע: שישי למה? נפגש עם כל החבר'ה כמה סבים וסבתות: 2 סבתות וסבא 1 יש לך קרובים בחו"ל: חברים נחשב? יש לך בנדוד או בתדודה בגיל שלך? לא צבע שיער: שחור איזה היית רוצה שיהיה לך: מה זה משנה הרי תמיד אפשר לשנות שהיית קטן פחדת ממפלצות בארון: זה היה מזמן מי זוכר כבר איזה סמיילי אתה הכי אוהב: של המסנג'ר אצלי קוראים לו "בעע" מתוק או מלוח: מתוק איזו שפה הכי יפה: רוסית ואיזו הכי מכוערת: אנגלית שמאלני או ימני: שמאלני דתי חילוני או מסורתי: חילוני (ובספק אם מאמין בה') SMS או לדבר: לדבר טלפון או פנים אל פנים: תלוי בסיטואציה נושא הכי שנוא במתמטיקה: בעיות מיליוליות מה המבחן האחרון שעשית: במתמטיקה כמה קיבלת בו: 41 באיזה צבע הארון שלך בחדר: חום בהיר אפשר להגיד יש לך חדר לבד: כן מתי בפעם האחרונה שהלכת לקניות: התשובה מיועדת לאוהבי הפיג'מות, זה היה פעם בשנת 93 חורף, חום אימים עברת אי פעם על החוק: מה אני נראה כמו עבריין? מי החבר הכי טוב שלך: שגיא הכי הזוי: אביב שאתה לומד איתו הכי הרבה למבחנים: לא לומד בכלל, בשביל מה המציאו את המוח אתה בתנועת נוער: חס וחלילה חס ושלום, טפוטפו טפו... ממי ההודעה האחרונה בפלאפון שלך: מחבר שלי, כי הברזתי להם איזו חברה הפלאפון שלך: סלקום ואיזו חברה המכשיר: אין כמו NOKIA איך נראה הכסא שעליו אתה יושב: עוד כסא שישבתי מעצבים עליו בזמן ששיחקתי במשחקי מחשב באיזה צבע המחשב שלך: כחול לבן באיזה צבע הסדין של המיטה: כחול מה מתנת היום הולדת האחרונה שלך: אממ לא זוכר... איפה היית מעדיף לגור: באף מקום...רק אני צריך חדר אוכל חדר מחשב שירותים וכדורסל...איך אפשר בלי... ואני מסודר...אבל אני מעדיף מבודד... ואיפה אתה גר עכשיו: בבאר שבע... יש לך חיית מחמד: כלב איך קוראים לו: ארצ'י כשהיית קטן קראת ג'ינג'י: רק בגלל שהייתי צריך לעשות יומן קריאה אתה מדבר עם מישהו אונליין עכשיו: לא אין לי כח... מה הדף בית שלך: וואלה! כמה אחים יש לך: 1 איך קוראים לו: ראי בן כמה הוא: שנתיים וחודשיים

itai46

New member
משכבה ח'?

תרשמי את השמות...אולי אני מכיר... ולמה כיף לי...זה עדין בית ספר...

linooy

New member
כן משכבה ח'..

אממ אני מכירה המון בשמות אבל הכי טוב אני מכירה את אור חלפי והגר בוחבוט, אתה מכיר? נו אז מה שזה בית ספר? זה הבית ספר הכי טוב בב"ש.. רציתי להרשם השנה לשם אבל התקשרתי לא ממזמן ולא ענו לי וגם זאת שנה אחרונה שלי אז זה היה מיותר..

למעלה