מקפיצה

shiri_b

New member
מפגשים משפחתיים....

אני יכולה פשוט.......לא יודעת מה לעשות להורים שלי במפגשים משפחתיים. יש את הצד של אמא שאני בסדר וזה אני מדברת איתו ובלה בלה. ומה לעשות עם הצד של אבא (ויש הרבה) אנחנו (אחי ואני) לא הכי מסתדרים אנחנו לא רבים או משהו אבל התחומי עיניין שלנו שונים ואין לנו על מה לדבר. כל פעם ואני מתכוונת כל פעם שאנחנו פוגשים אותם אמא חייבת להגיד "שירי אולי תלכי לשחק עם דנה בחדר?" כאילו מה? אני הבייביסיטר שלה? ללכת לשחק איתה בחדר?!?!?! מה זה?? ואח"כ שאנחנו הולכים או משהו "אני לא מבינה אין לך על מה לדבר איתה?" לא! אין לי היא אוהבת כל מיני דברים שאני פשוט לא אוהבת מה לעשות?! וגם שבאים אלינו.... "קחי אותם לחדר תראי להם את המחשב, או את הגיטרה" כאילו מה? שהם יגעו לי במחשב או ינגנו לי בגיטרה?? הם יהרסו את זה!! והרי לא נעים להגיד "לא הם לא נכנסים לחדר! אין סיכוי הם תמיד מבלגנים!!" אז צריך לשתוק....

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo4.gif

אצלי יש הבדל מאוד גדול בין 2 הצדדים .. הצד של אבא מרובה ילדים. יש שם ילדים מגיל 6 עד גיל 25 ככה שתמיד יש לי עם מי להיות. הקטע הוא שהמשפחה שלי הכי "עשירה" בצד של אבא ובגלל זה אני והאחים שלי תמיד מרגישים קצת בחוץ שם .. אבא שלי תמיד רב עם האחים שלו וזה כל כך מעצבן !! חשבתי שיוצאים מזה כשגדלים !! בצד של אמא אני הכי גדולה אחר כך אחותי אחר כך אחי ואחר כך כל הקטנטנים .. פעם תמיד היו מחריכים אותי לשמור עלייהם ולעשות להם קייטנות וזה אבל אחרי מאבקים הצלחתי להתחמק סופית מהמעצר ועכשיו אני נחשבת מבוגרת שם !! יש !!

שגיא123

New member
אני דווקא מסתדר עם מפגשים

כאלה... עם הצד של אמא שלי אנחנו לא צריכים לארגן מפגשים מיוחדים כי הם גרים קרוב ואנחנו מתראים המון. והילדים- אחת גדולה, אחד בגילי ואחת קטנה יחסית, אז זה ממש כיף. אבל הצד של אבא גר רחוק ואנחנו לא רואים אותן הרבה אז אנחנו מארגנים מפגשים מדי פעם. רוב הבני דודים מהצד הזה גדולים בהרבה אז יוצא שאני רוב הזמן בכלל מדבר עם האחים שלי... אבל גם זה כיף, אז האמת היא שאין לי מה להתלונן

shiri_b

New member
כן, גם אנחנו במפגשים

מדברים. יוצא שבמפגש משפחתי אני מגלה על אחי פרטים שלא ידעתי
. לא אבל ברצינות למדנו להתחמק אז אח שלי ואני כל הזמן מדברים במפגשים.

Siriusnip

New member
אני דווקא מסתדר טוב במפגשים../images/Emo15.gif

כי אף פעם אין מפגש של כולם ביחד, תמיד זה או המשפחה של דודה אילנה, או המשפחה של דודה מירי. ובשניהם יש ילדים בכיתות ד- עד ז, אז אני קצת משתעמם, לא נורא, אבל אני אוהב את המשפחה שלי, והילדים שם מעריצים אותי!
.

maayan15

New member
אצלי זה גם ככה...

הצד של האמא..הם חברים ממש טובים שלי..אנחנו באים אחד לשני בכיף..אותם תכומי עיניין..ממש סבבה...אבל אצל האבא...הם כאלה...פרחות וערסים..לא יודעת...לא ממש ערסים ופרחות אבל פשוט...ממש שאנחנו לא מתחברים...אז אני יושבת...וסותמת.... ולא נעים לי...ואחים שלי לא באים (הם עברו את הגיל שבו זה חובה להוא) וזה שעתיים וחצי של סבל!!

אני שונא בד"כ מפגשים משפ´.. ../images/Emo16.gif

בעיקר כי הרבה פעמים קרה שכמעט כל מי ששם מתגייס לטובת ההורים שלי ומנסה להתחיל לחקור מה אני עושה במחשב, בביצפר וכו´ וכו´. הרבה פעמים "הברזתי" ממפגשים משפחתיים (אבא! אני עייף... אני רוצה לישון! {שבע בערב}. אמא! אני לא רעב ואני עייף!
), כי אני לא רוצה שיתחילו לדבר עליי. לדבר ממש במפגשים משפחתיים? בקושי, אני נותן למבוגרים לדבר.. (הורים, סבים וסבתות, דודים ודודות, בלה בלה), ואם יש ילדים אז אני מדבר איתם בדרךכלל... כמובן שמפגשים משפחתיים הכי טובים הם המפגשים שיש כמות שווה של ילדים והורים או יותר ילדים מהורים.. כמו באממ.. פסח אני חושב... שכל הילדים התחילו לנסות לצלם את ההורים בוידאו בלי שהם יראו
.
ניר

*neta*

New member
עכשיו הם נהדרים מקסימים

מתה עליהם. הם בבית שלהם ואני בשלי
אחרי החגים אני בטוחה שהמצב ישתנה..

nobodys girl

New member
ואני...

חדשה פה אדוה. 15. פ"ת. אוהבת ים, וחופש וכלבים. משתלבת בשיחה... לי אין הרבה משפחה. כאילו... לאימא אין אחים אחיות, ואימא שלה (כן, זה יותר אמא שלה מסבתא שלי) גרה ברומניה באה כל כמה שנים ואז כולם גאים שאני מדברת איתה
מצד אבא יש דוד אחד, שלושה בני דודים ועוד שלושה בני בני דודים (לא רגע. נולדה עוד אחת לפני איזה שבוע.. אז ארבעה).... זה נחמד לפעמים להפגש איתם, כשזה אצלנו אני איכשהו מצליחה להעלם לחדר לסגור את הדלת בתקווה שמישהו אחר יבדר את כולם. הבנדוד הכי קטן שלי בן 29 והוא מקסים! באמת סבבה לדבר איתו ויצא שבתחילת השנה הוא עבד קרוב אלינו ונשאר לישון פה... עם השאר אני לא מסתדרת במיוחד ואנשים שנוגעים לי בחפצים.. ברר.. אני רגישה לגבי כולם. טביעות אצבעות על המצלמה. על הגיטרה מצעים מקומטים אני מתחרפנת מכל זה לפחות הם גרים רחוק ורואים אותם רק כל כמה חודשים :)

*neta*

New member
גם אני לא אוהבת שהם נוגעים לי

בדברים...סטייל "מה זה עושה??" פתאום כמעט נשבר הפלייסטשן
מצד אבא אני הנכדה הכי קטנה..אבל יש נינים והרבה!! כך שאני תקועה באמצע, בין כיתה ה-ל24. ואני כמעט 16..באמצע לבדי.. מצד אמא אני גם באמצע אבל הפרש הגילאים הוא סביר
וברוכה הבאה

shiri_b

New member
אוי "מה זה עושה" קרה לי הרבה

"הי גיטרה!" הבת דודה מתחילה לנגן וכמעט לקרוע את המיתרים, ואח"כ מחליטה שהגיטרה לא מכוונת ומחליטה "לכוון" אותה...

*neta*

New member
אני כבר מתה להיות בחדר

שלך, לפי מה שהבנתי יש הרבה לעשות

Salem

New member
מה הכוונה מתה?

לא ייתכן שעדיין לא היית אצלי אף פעם בחייך!!!! נכון? ואילו דברים בדיוק יש לעשות אצלי בחדר? אולי את יודעת משהו שאני לא...

*neta*

New member
הייתי בחדר שלך

אבל לא לפני ה"שיפוץ" שא.ו דאגה לעשות

*neta*

New member
כדי שהודעה תקפוץ..

צריכים להתקיים 2 תנאים: ההודעה הראשית צריכה להיות מתחת ל72 שעות, ולפחות 10 תווים בתוכן ההודעה.

liat Gi

New member
קראתי כאן את כל התגובות

ואני רק רוצה להוסיף שבגלל כל מה שסיפרתם, זאת הסיבה שהמפגשים המשפחתיים שלנו הם במקומות ציבוריים

michael sama

New member
אני..

כבר הפסקתי ללכת למפגשים המשפחתיים האלה... אין לי מה לעשות שם... הסברתי להורים שלי והם הבינו... זה תמיד יוצא ככה שאני מגיע לשם והיחיד שאולי הכי קרוב לגיל שלי קטן ממני ב3+ שנים אז אין לי על מה לדבר איתו המפגשים היחידים שאני הולך אליהם ונהנה מהם זה כשבן דוד שלי מהצפון מגיע.. יש לנו הרבה במשותף ואנחנו צוחקים על המשפחה שלנו כל המפגש LOL

למעלה