חברים, למה אתם לא מגיבים?

7INBAR7

New member
האלבומים של קווין../images/Emo220.gif

1978- JAZZ
מכיר/ה את האלבום: יש לי את האלבום: אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): שירים מועדפים: עובדות שידועות לכם על האלבום: כל דבר שתרצו להוסיף:

Teo Toriatt

New member
תשובתו

מכיר/ה את האלבום: כן יש לי את האלבום: כן אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב מאוד שירים מועדפים: Leaving on time, Mustapha ועוד הרבה... עובדות שידועות לכם על האלבום: באלבום הזה החברים הראו צניעות ונתנו קרדיט גם לאלוהים (על הרעמים בLeaving on time)

khammel

New member
Jaaaazzzzzzzzzz

אחד האלבומים האהובים עלי מבחינת הסאונד של בריאן. חם, אגרסיבי, מהודק. יאמי! שירים מועדפים: דד און טיים, LMEY, בשבעה ימים וכמובן, Dreamer's Ball המהמם (מי אמר דיקי ולא קיבל?) עובדות שידועות לכם על האלבום: הפוסטר שצורף לתקליט (עם תמונות העירום של הנשים על האופניים) לא אושר להפצה בארה"ב ומי שרכש את התקליט בהדפסה השנייה שלו, קיבל במקום זה טופס הזמנה לפוסטר. כל דבר שתרצו להוסיף: בביקורת ה"נפלאה" של מגזין רולינג סטון, הגדילו לעשות וקראו ללהקה פאשיסטים.
But it's easy to ascribe too much ambition to Queen. "Fat Bottomed Girls" isn't sexist—it regards women not as sex objects but as objects, period (the way the band regards people in general).... Whatever its claims, Queen isn't here just to entertain. This group has come to make it clear exactly who is superior and who is inferior. Its anthem, "We Will Rock You," is a marching order: you will not rock us, we will rock you. Indeed, Queen may be the first truly fascist rock band. The whole thing makes me wonder why anyone would indulge these creeps and their polluting ideas.​

MichalEe

New member
אף סמיילי לא יוכל להביע את ההרגשה ואת

הבעת הפנים שיש לי עכשיו... WTF?! (אני אחסוך מכם תהיות ומחשבות נוספות) ואני לא מגיבה כי אני לא יודעת הרבה על האלבום. אבל אני ממש אוהבת את מוסטפה!

MichalEe

New member
אה, אם ככה אז

לעזאזל! מטומטמים! על מי הם חושבים שהם מדברים בדיוק?! שייחנקו! damned ***holes! crazy mother****ing bitches! זהו, עכשיו אני מרגישה הרבה יותר טוב
, למרות שאם המסר היה מגיע למגזין הייתי מרגישה הרבה יותר טוב, אבל אני לא באמת אעשה את זה. ועכשיו, ברצינות: קווין הרי באמת עשו מוזיקה בשביל הכיף, לא? (כלומר, הם נהנו מזה, זה מה שהם אהבו לעשות), ואם הייתה להם כוונה מאחורי זה, זה מקסימום להרוויח הרבה הרבה כסף ולצאת סופרסטארים (או שזה רק פרדי). נדמה לי שפיטר פריסטון אמר פעם על פרדי בראיון ש(לא ציטוט מדויק): "אם הוא היה לוקח את כל הכח וההשפעה שהיו לו, למשל ב-Radio Ga Ga וב-Love of My Life בהופעות (שירים שבהם הוא הרים איצטדיונים שלמים), והיה לוקח אותם למקום אחר לגמרי, זה היה יכול להיות רע. אבל פרדי רק רצה לעשות כיף".

khammel

New member
../images/Emo24.gif

נראה לי שאם פרדי היה עוזר לבריאן עם הקמפיינים שלו, מזמן היו מצילים את כל החיות המסכנות בבריטניה, מצילים את מדינות אפריקה מאיידס, שמים קץ לאלימות באשר היא... ובריאן היה מתפנה לעשות קצת מוזיקה. טוב, נו... אולי לא. בכל זאת, בריאן עדיין תקוע חזק בקטע של צילומי סטריאו.

7INBAR7

New member
חחחחח

הביקורת הזו מצחיקה מרוב שהיא חסרת כל קשר למציאות... " "We Will Rock You," is a marching order: you will not rock us, we will rock you." - וואט דה פאק? ולהקה פשיסטית?, זה חתיכת ערימה של שטויות. רואים שהביקורות שנאו אותם סתם וחיפשו על מה לרדת עליהם... :p

VC820

New member
JAZZ ../images/Emo124.gif

מכיר/ה את האלבום: כן יש לי את האלבום: כן, גם את הפוסטר !!!
אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב ,למה שלא אוהב? שירים מועדפים: Let Me Entertain You ,Jealousy עובדות שידועות לכם על האלבום: האלבום הזה היה האחרון שבו לא השתמשו בסינטיסייזר. כל דבר שתרצו להוסיף: הזכרתי שיש לי את הפוסטר...?

MichalEe

New member
האלבום האחרון שבו ה לא השמתמשו בסינתיסייזרים

היה The Game, לא?

MichalEe

New member
אוקיי, תודה :) פשוט הייתי בטוחה שיש 8

אלבומים שהם לא השתמשו בהם בסינתיסייזרים

galb1212

New member
אני

מכיר/ה את האלבום:כן יש לי את האלבום:כן אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב, אמנם יש בו כבר סימנים של הסאונד שהם יפתחו יותר בשנות השמונים (fun it לדוגמא) אבל יש בו סאונד מעולה והוא אלבום כיפי. שירים מועדפים:dead on time, let me entertain you,dreamers ball. עובדות שידועות לכם על האלבום: מוסטפה מורכב מג'יבריש שמבוסס על פרסית.

dvirtz

New member
fun it לא מזכיר שום דבר

פה אני מצטרף למתעבי השירים של רוג'ר בפורום

dvirtz

New member
איך כותבים ג'אז או ג'ז?

מכיר/ה את האלבום: כן יש לי את האלבום: גם כן אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): האלבום הכי קליל וכיפי שירים מועדפים: Mustapha, Dead On Time, More Of That Jazz עובדות שידועות לכם על האלבום: זהו האלבום הראשון שהוקלט (בחלקו) באולפנים המיתולוגיים במונטרו. כל דבר שתרצו להוסיף: Rolling Stone are jerks

Queen II

New member
בוודאי

מכיר/ה את האלבום: בוודאי, אלבום טוב יש לי את האלבום: ברור, אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהבת, אבל לא "עפה" עליו, משמע, שיש יותר טובים ממנו לדעתי שירים מועדפים: Mustapha, reamer's Ball, More of That Jazz, Dead on Time עובדות שידועות לכם על האלבום: רשמתם פה כבר הכל, חצופים P: כל דבר שתרצו להוסיף: מה הסיפור עם הרולינג סטונס באמת?

khammel

New member
רולינג סטון

הסטונס הם אחלה להקה. לעומת זאת, מגזין רולינג סטון מייצג חבורה של !@#@$$ שחושבים שהם מבינים במוזיקה "איכותית".

Queen II

New member
עכשיו הבנתי

התכוונתי למגזין האמת חח הם "מדרגים" להקות לפי מדדי שטויות, חבל.

למעלה