viva los rbd לחיי המרדנים

morena406r

New member
../images/Emo104.gif viva los rbd לחיי המרדנים

שלום קוראים לי שרון ואני מעריצה של RBD מהפורומים שלהם ביוניוסיון אני לא משתתפת בפורום זה בתפוז בדרך כלל על כך הסליחה אם אני לא מקפידה על הכללים ביניהם לשרשר נכון יש משהו כזה נכון אני פונה אליכם משום שאני יודעת שגם כאן יש הרבה מעריצים של RBD ומשום שאתם חיים בארצנו הקטנטונת והנושא הזה חשוב באותה מידה גם לכם רציתי לבקש מכם לאלה מכם שרשומים בפורומים של יוניוסיון גם שתיכנסו לנושא שפתחתי בפורום של דולסה ותתמכו בנושא אתם יכולים להוסיף סמיילים , להוסיף את החתימה שלכם שקשורה לנושא והעיקר לכתוב את דעתכם זה נושא רב חשיבות על השלום שאנו זקוקים לו בעולם http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=dulcemaria&message.id=9508010 גם פתחתי את הנושא הזה גם בפורום של אנהי והנושא זוכה להצלחה רבה ביוניוסיון כי אנחנו המעריצים של RBD תומכים בשלום ורוצים אותו כי נמאס לנו ממלחמות מהמוות ומכל הרוע שיש בעולם כולי תקווה שגם אתם תתמכו בנושא כי הוא חשוב גם לכם במידה רבה כמו לי כי אתם מעריצים מרדניים כי זה העולם של כולנו ועלינו לדאוג לשלום !!!! כי אכפת לנו נב: הנושא נכתב בשפה הספרדית כי ספרדית היא השפה הרווחת ביוניוסיון אך אם אתם רוצים נפתח את הנושא גם בעברית בפורום שלכם תודה רבה על התמיכה שרון ולחיי RBD

LOLO RBD

New member
חברה תיכנסו זה חשוב כולם שמה ,יש הרבה

חברה ישראלים

morena406r

New member
viva los rbd

שלומי טוב מאד קודם כל אני רוצה להתנצל אם אני לא משרשרת נכון פשוט אני לא מהפורום הזה אלא מהפורום של אנהי ביוניוסיון וכן הנושא הזה שם שפתחתי בפורומים שם של RBD ביוניוסיון הוא חשוב ביותר לכולנו וכן יש שם הרבה ישראלים אבל לא רק ישראלים אלא אנשים מכל העולם שגם הם תומכים בנושא הזה לכן נראה לי חשוב ביותר לתמוך בנושא הזה בין אם זה פה בפורום שלכם או בין אם זה שם כי זה למעשה המסר שRBD רוצים להעביר לנו ואסור לנו לפספס אותו במיוחד אנו הישראלים שיודעים יפה מאד במה מדובר

למעלה