Papillion

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

קודם כל, תודה לדביל שבמהלך חג השבועות הפיל את האופנוע שלי בחנייה, ברח ולא השאיר פרטים. מאחל לך, נהג/נהגת בן זונה, טוטאל לוס בחנייה ללא ביטוח מקיף לרכב החדש שתקנה בקרוב. הנזק: מראה שמאלית ופלסטיקה אחורית שבורות. לאחר דיבור עם המכונאי שלי, חמי קייקוב (שאני מאוד מאוד אוהב), וניסיונות כושלים למצוא מראה משומשת במצב סביר - מסתבר שבמטרו רוצים על מראה אחת 890 ש"ח. כן, כן, מה שאתם שומעים. תודה לאלוהים שנולדתי עם טיפ טיפה שכל בראש, או שלפחות ככה נדמה לי. לאחר בדיקה קצרה ב-ebay, מסתבר שזוג מראות (זוג!) עולה 240.2 ש"ח, כולל משלוח לארץ. הן כבר כאן, בבית, מחכות להתקנה על האופנוע. נראות בדיוק אותו דבר כמו הקודמות. כמו כן, המצערת שלי נהייתה קצת "סטיף" לאחרונה וצריך להחליף את שני הכבלים של הגז. כל כבל עולה בארצנו הקטנה והמסריחה כ-300 ש"ח. כמה עולים שניהם ב-ebay? ובכן...90 ש"ח כולל משלוח. שניים, כן? שניהם הוזמנו ובדרכם לארץ, עוד כמה ימים פה. לא להאמין על החמדנות של הישראלים. אני מבין שיש להם מיסים ותקינות וכו'. בואו ניתן להם את הקרדיט ש"מותר" להם לקחת פי שתיים מבבריטניה כדי להתקיים. אבל פי 6-8? גועל נפש. אם הייתי נולד אירופאי והייתי מגיע לכאן - הייתי הופך לאנטישמי. 'צטערת - הייתי חייב לשחרר קצת קיטור.

מיצו

New member
שני דברים לי אליך.

האחד - לא לשכוח שגם במחיר המופקע שבו קנית את הציוד בחו"ל, גם המוכרים ההם עדיין מרוויחים! השני - חבל שאין לנו מועדון צרכנים אמיתי, עם כוח, עם אג'נדה, עם יו"ר ומזכירות וחברים שמשלמים דמי חבר, עם משרדים ועם פרוטוקול ייסוד. חבל. אם רק הייתי מכיר מישהו שהיה מסוגל להרים כזה דבר...

ariel00i

New member
../images/Emo6.gif

זה שווה ערך לסיאנס זה , אתה בטוח שאתה רוצה להעלות אותו באוב שוב ,ושוב , ושוב , ושוב ,ושוב,ושוב,ושוב,ושוב,ושוב,ושוב,ושוב,ושוב,ושוב ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ,ושופ ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,ושופל,

shayoo70

New member
מצטרף לאיחולים: כל המפיל אופנוע חונה

כאילו שפך דמו של רוכבו!

Tao9

New member
לי פשוט עשו רברס "קטן" על האופנוע ושברו

את הכנף הקדמית....

למעלה