כל הארץ דגלים

../images/Emo104.gif כל הארץ דגלים ../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

חבר'ה, לא לשכוח! תלו דגלים! תלו דגל ישראל במיילים שאתם שולחים, תלו דגל במכונית שלכם, תלו דגל בחלון ביתכם! עצבו דגל בעוגות, בפימו, בויטרז', מפלסטלינה, ציירו עם הילד שלכם דגל, ציירו את דגל ישראל על האדים בחלון, אספו את כל החבר'ה במשרד מצולמים בצורה של דגל ישראל, צרו אותו מגוגואים,מהפירה בצלחת, מגזרי עיתונים, מסוכריות... לא משנה איך תעשו את זה, אבל שיהיה דגל! שלחו אילינו תמונות של הדגל שלכם (שרשרו לכאן) או העלו לאלבום שלנו, לקטגוריית "דגלי ישראל". ואתם בהחלט מוזמנים להעביר קישור זה לחברים שלכם!

שרירי86

New member
תספרי להם איך תולים

ממה שהבנתי , שלא יחטפו תביעה משפטית (יש חוק איך תולים)

שרירי86

New member
יותר לעומק :

אני זוכר לפני כמה חודשים הראו בעיתון איך צריך לתלות את הדגל (לגובה \ לרוחב) ואם אינני טועה זה חוק ואם מישהו עובר עליו הוא אוכל אותה , פשוט צריך לדעת את החוקים המטורפים האלה , ולהעמיד לדין את מי שאישר אותם אם אכן הם יצאו לפועל .

שטויות...

המטרה של החוקים האלו היא בסה"כ שלא יבזו את דגל המדינה... אף אחד לא יוציא אותך להורג אם תתלה דגל בגינה כשה"תורן" ב90 מעלות במקום ב45... פשוט בלי דגלים קרועים/שרופים וכדומה...

שלום לכולם!

אני רוצה להגיד לכם ולכולם תהייו חזקים לצפון בימייוחד אני אוהב אותכם
עם ישששראל לשילטון והוא ינצח את כולםםם
וזהו אוריאן

Rebeccan

New member
../images/Emo104.gif הנה, כך תולים דגל ../images/Emo104.gif../images/Emo104.gif

גם אני תלילי אתמול ../images/Emo104.gif!!!!

וואוו, זה עושה הרגשה נהדרת! פתאום יש אנחת רווחה של סיפוק ואושר וגאווה בעם שלי, בצבא שלי, ובנו, בכולנו - כמדינה כעם וכאנשים שקשורים אחד לשני מעצם קיומינו..

למעלה