האח הגדול VS הישרדות

sUp3r

New member
../images/Emo104.gifהאח הגדול VS הישרדות../images/Emo104.gif

אז מה אתם אומרים חבר'ה??? מי לוקח ברייטינג??? (הכוונה היא לגירסאות הישראליות!!!!) חג שמח ושנה טובה
 

sUp3r

New member
דעתי- האח הגדול ובגדול!!!

אמנם לא ראיתי את הגירסא המקורית של האח הגדול,אבל אני לא רואה איפה ההפקה נפלה (למעט הפשלה בהדחה הראשונה) ואני לא מחשיב את מיני ה"קומבינות"- בית כנסת לאשר, מכתב לרנין, ויתורים לנעמה במשימה המדוברת, כ"פשלות" או חריגה בוטה של הנהלים. בנוסף לכך אין זלזול בצופה, ולמרות שההפקה יכלה לנצל את הפרישה של נעמה בתור הדחה, הם הראו יושר מסויים והשאירו את ההדחה על הפרק. לעומת זאת, הישרדות 10 פשוט הייתה בזיון אחד גדול!!! נעשה שימוש בכל דרך על מנת להשאיר עניין במשחק, אם זה העברת מתמודדים בין השבטים באופן שרירותי, הטיית המשחק ועוד אינספור טוויסטים מונפצים שנועדו לשרת מטרה אחת של ההפקה והיא לקבוע את הפיינליסטים. זמן פרק בהשרדות האמריקאית הוא 45 דקות (אני מניח ששעה עם פרסומות), וכולל משימת פרס, משימת חסינות ומועצת שבט. ואילו בארץ- 2 פרקים משך של שעה וחצי כ"א המחולקים לפרק משימת פרס + משימת חסינות, ופרק מועצת שבט, פשוט חפירה לא נורמלית. אמנם באח הגדול גם שני פרקים בשבוע אבל מכיוון שזהו שידור ישיר ישנו הגיון בשיטה, פרק העמדה להדחה - יומיים של הצבעות- הדחה. על הספויילרים אין בכלל מה לדבר, שידור ישיר לעומת הקלטה כשאר כל עם ישראל יודע מי הם השורדים האחרונים. וגם ערוץ 20 הנהדר עושה את עבודתו.
 

יNOT

New member
נראה שאצלך הם לא יכולים לעבור על החוקים

בית כנסת לאשר - קשר עם החוץ , שיחות עם אנשים שלא דיים בווילה. מוזר שהיו עוד לפחות 10 סוגים של עבירות על החוקים שאותם לא ציינת. ההפקה פה כן נכשלה, ונכשלה כישלון חרוץ, ואני אומר את זה בתור אחד התומכים הנלהבים של התוכנית (לפחות בהתחלה ). הם "עיברתו" את כל הקונספט של התוכנית ובכך יצרו חוקים חדשים או היעדר חוקים. בקשר להשוואה בין הישרדות במיוחד בקשר של הטיית המשחק, כדאי לך לקרוא פוסטים בפורום, זה נעשה גם "באח הגדול". בקיצור אין מקום בכלל להשוואה בין שני הפורמטים של התוכניות, אלא אם כן לוקחים בחשבון שבשניהם יש בריתות , אבל זה רק "בגרסא" הישראלית. מבחינת רייטינג הם לא נכשלו , הציבור "ייקנה" כל דבר אם הוא מפורסם אגרסיבית מספיק. וגם יצר המציצנות מספיק לספק אנשים גם אם הם לא רואים עירום, ובעיקר מדובר במשחק שמתבטא בשיחות הדיירים בינם לבין עצמם. הישרדות ראיתי רק את התוכניוות של חו"ל לא מעריץ גדול של זה.
 

sUp3r

New member
יש סיבה שאתה תוקף אותי באופן אישי?

זאת דעתי וזהו, לא אמרתי לך לחשוב ככה ואתה יכול להביע את דבריך בצורה שונה ולא לתקוף. עכשיו לנושא, קודם כל אני קורא קבוע בפורום ולא קראתי פוסט שעסק בהטיית המשחק, אני מניח שאתה מתכוון למשחקי העריכות שמציגות את דיירי הבית בצורה שבה ההפקה רוצה אבל זה בלתי נמנע, אם ההפקה הביאה את עינב בתור ה"פרחה" אז היא תציג אותה כך בתכנית וזה נכון גם לשאר המשתתפים. "בית כנסת לאשר -קשר עם החוץ, שיחות עם אנשים שלא דיירים בוילה" - נאמר לאשר במפורש שחל עליו איסור לדבר עם המתפללים, אני לא מאמין שההפקה תוותר בעניין הזה ותיתן לו לדבר עם אנשים מבחוץ אבל את זה הזמן יגיד. היו עוד מספיק עבירות על החוקים כמו דיבורים על אסטרטגיה, רמיזות בקשר להדחה ועוד ועוד. כן, ההפקה לא מושלמת, אבל מצד שני זה לא כזה קריטי למשחק כל עוד זה נעשה ברמה הזאת. אם היית רואה הישרדות 10 היית מבין שה"הטיות משחק" והחריגה מהחוקים של האח הגדול הם "פינטס" לעומתם.
 

יNOT

New member
אני לא תקפתי אותך

רק אמרתי שנראה שאצלך הם לא יכולים לעבור על החוקים, כי נראה שכל העבירות שנעשו בתוכנית הם לא עבירה על החוקים בעיניך. ואני לא התכוונתי רק לעריכה. ההפקה כבר ויתרה. זה פעם שנייה ב 24 שעות שזה קורה(קשר עם החוץ, שיחות בין הדיירים לניצבים/לאנשי בית הכנסת ) , ההפקה לא עוסקת בענישה(כמו שאמרו שיעשו ) אלא בלטאטא את העובדות המפלילות מתחת לשטיח העריכה. בתוכנית המרכזית לא תראה זכר לשיחות האלה, ורק אלה שצופים בלייב רואים את כל האמת על התוכנית. כמובן שיום כיפור מתקרב ואז יכבו "לך" את המצלמות אבל ימשיכו לצלם את המתרחש,ואתה תקבל רק תקציר ערוך (דמיון להישרדות באמת ) זה עוד עבירה על הכללים , ולמען האמת נמאס לי לספור אותם. תאמין במה שאתה רוצה. אדם באמונתו ייחיה, וכך גם אילו שעדיין מצביעים בSMSים.
 

Jason2

New member
האח הגדול לוקח ברייטינג בשלבים המוקדמים

וזה בינתיים רק תופס תאוצה. ערוץ 10 היו צריכים להתאמץ כדי להגיע לרייטינג הגדול שלהם בעוד שקשת עושה את זה בלי להתאמץ. וחוץ מזה הרייטינג של ערוץ 20 גבוה מאוד יחסית ואני די בטוח שגם הכניסות לאתר קשת גדלו מאז. הייתם מאמינים שחלק מארוחת החג יהיה מוקדש לדיון על אנשים שאתם לא מכירים? זה מה שהיה אצלנו ואני די בטוח שבעוד בתים.
 

BeN ShaDe

New member
האח הגדול.

מאוד אהבתי את השרדות ואני מחכה מאוד לתחילת העונה ה-2 , אבל אני מוצא את עצמי נהנה יותר מהאח הגדול - גם זה קורה עכשיו , גם יש הרבה יותר דרמות ומתח ולדעתי זה גם לוקח את השרדות ברייטינג.
 

Jason2

New member
חשבתי לתת להישרדות 2

הזדמנות מתוך תקווה שהם ילמדו מהטעיות וישתפרו, אבל מאז שהם הודיעו שההצבעה בסוף תהיה שוב בארץ אחרי שידור התוכנית, אני כבר לא מתכוון לצפות בזה.
 
למעלה