פול מקרטני

The Walrus

New member
בעע לא יצא לי

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=298&a=18655&c=2123&sc=0&ssc=0
 

שירלי54

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo80.gifפול מקרטני

רציתי לברר מעט בנושא תאוריית הקונספירציה בנושא מותו של פול מקרטני בשל תאונת דרכים בשנת 66'. אני לא ממינה שזה נכון, אבל חברה שלי הכניסה לי רעיונות מוזרים לראש. עדיין לא הבנתי איך למשל הוא כתב את let it be אם הוא מת? שלח מיילים מתוך הקבר? בקיצור- רציתי לברר אם יצאה תגובה רשמית בנושא בידי מקרטני או אחד ממקורביו אי פעם, ואם בא לכם לרשום- תרשמו גם מה דעתכם בנושא...
, שירלי
 

שירלי54

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo80.gifבאחד המאמרים נכתב

"עד כאן הסיפור לפי ג'ון" או משהו דומה (נדמה לי במאמר עם אלביס..). זתומרת שלנון כן אמר שפול מת או לא? הסיפור הזה נראה לי די מופרח ולא אמין אבל, לא יודעת למה, אני רוצה לברר קצת יותר..
 

garsia

New member
לא, לא.

זה על שם אדמונד אס. גרזיה שהיה קצין השריון במלחמת גירוש ספרד (1942)
 

JoeJoe S

New member
פול לא מת, הסבר:

לקראת התקופה של פירוק הביטלס (מתישהו בתקופה שלפני ההקלטות ל- Abbey Road אם אני לא טועה, 1969) פול היה במצב רוח די רע במשך כמה חודשים והחליט להסתגר איפהשהו בערבות בריטניה הרחוקה, ולא נחשף תקשורתית כלל באותה תקופה. במהלך תקופה זו החלו שמועות כי פול מת כמה שנים קודם לכן, וכי מצאו לו כפיל שממלא את מקומו בלהקה מאז. חלק מהטענות היו שבסרג'נט פפר בשיר A day in life יש רמזים לתאונת דרכים המקושרת לפול, קטעים מהאלבום הלבן שאם משמיעים אותם אחורה שומעים "Paul is dead now, missing". לאחר מכן גם טענה שכל התמונה על העטיפה של Abbey road הוא למעשה מסע הלוויה, כשפול הוא המת הלבוש בחליפה ללא נעליים, ג'ון הוא הכומר, ג'ורג' הוא נושא המטה ורינגו הקברן, או להפך (זה לא באמת משנה). אם השנים צצו עוד סימנים רבים כביכול, אני ממש לא זוכר את כולם אבל אפשר לבדוק את זה ברשת. בכל מקרה, שבועות אחדים לאחר שצצו השמועות בשנת 1969 פול הצטלם ביחד עם אישתו לינדה וילדיו בכתבה למגזין Life כדי להפריך סופית את העובדה שהוא מת (שאר הביטלס עשו זאת עוד לפניו). כמובן שלמי שמכיר את המוסיקה שלו, קל מאוד לשים לב שצורת הכתיבה של שירי "מקארטני" של הביטלס מהתקופות המוקדמות נשארו מספיק דומות לצורת הכתיבה של שירי "מקארטני" מהתקופות המאוחרות, הקול נשאר אותו קול, ובכלל, אם הביטלס רצו להסתיר את העובדה שהוא מת כדי לא לפגוע בלהקה, למה שירצו לרמוז על כך???
 
וחוץ מזה,

אני נשואה לפול ואני משוכנעת שהוא חי וקיים. אז אפשר לסמוך עליי.
 

שירלי54

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo80.gifאוקיי

מי זו יוקו מהחתימה שלך? ("yoko sucks") ועוד שאלה לא קשורה, לפול (אפרופו פול..) יש איזשהו קשר לכוכב העולה ג'סי מקרטני (Jesse McCartney )?
 
למעלה