DARY!
- ברוכים הבאים לפורום HIMYM

CoralP

New member
רואייייייי! הייD:../images/Emo181.gif

ואני מתה על הציטוט הזה XD

ANGELUSPIKE

New member
היי קורל

כי זה אחד הטובים של בארני, תגידי מתי אני יהיה מרואיין שבועי?

CoralP

New member
אממ../images/Emo181.gif

התורות בפורום לא הולכים לפי איך שאני רוצה, כל מרואיין בוחר מי הוא רוצה שיהיה הזה שאחריו, אני לא יכולה לעשות הרבה בקטע הזה :( נבות (קורנליוס) היה האחרון ואני באמת צריכה לפתוח שרשור חדש [לפני או אחרי יום כיפור...?], אז אולי תבקש ממנו במסר שיבחר אותך?

tritone

New member
אני אני

אני אף פעם לא מצטרפת לפורומים כשאני לא מכירה אף אחד, אבל האו איי מט זה מקרה מיוחד... שם: נעמי גיל ותאריך לידה: 16.5. תאריך 23.3.94 איזור מגורים: ירושלים פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: שביעיסטים, אבל אני קוראת בעוד מלא פורומים בעצם. תחומי עניין: לקרוא, לנגן ומוזיקה.
דמות אהובה: בארני אוף קורס, למרות שיש משהו שאני אוהבת בכל אחד פרק ועונה אהובים: אין לי שמץ איפה אתם רואים את הסדרה: רק במחשב, כי אין לי יס ציטוט/קאץ' פרייז: אוי יש איזה אלף, אני גם כל הזמן מוצאת את עצמי מצטטת אותם בטבעיות חחח ציפיות מהעונה החדשה: שתהיה ארוכה. סתם, זאת תקווה לא ריאלית, תמיד בסוף זה נגמר Messenger: בפרטי חוץ מזה, קנאו בי, יש לי את הברו קוד בספר!! הוא שולט מאוד!

נעמי!../images/Emo2.gif../images/Emo131.gif

את חיה! לא דיברנו משהו כמו עשרות שנים.. יש איזשהו סיכוי שתבואי למפגש פורום יוני?

tritone

New member
חיה לאללה!

לא נראה לי שאני אבוא למפגש למרות שיש לי פינה מאוד חמה בלב לכמה מהאנשים שם ואת ביניהם! אז אולי אם אני אהיה בתל-אביב באותו יום אני אקפוץ לומר שלום
ובואי להופעות!!

tritone

New member
האמת ש...

לא אני קניתי לעצמי. אבל אני חושבת שבאיביי או משהו בסגנון. (והיי, אנחנו מכירות וזה וזה
)

omer719

New member
המון בהצלחה עם הפורום החדש ../images/Emo24.gif

יום יבוא ואני אשלים את הסדרה הזאת ואולי אני אכתוב פה

פורום HIMYM! מגניב ../images/Emo2.gif../images/Emo131.gif

שם: נועה גיל ותאריך לידה: בת 16, תאריך- 13.9.94 (אכן, זה היום D:) איזור מגורים: עמק יזרעאל פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: יוני בלוך, דוקטור הו, הארי פוטר, הביטלס, ו.. נראה לי שזהו XD תחומי עניין: קריאה, מוזיקה, טלוויזיהמחשב.. אין לי יותר מדי חיים XD דמות אהובה: וואו, שאלה אכזרית
אבל נראה לי שבארני.. פרק ועונה אהובים: אני לא מסוגלת לענות על זה, עולים לי עכשיו עשרות פרקים לראש
איפה אתם רואים את הסדרה: במחשב, בדרכים שאסור לדבר עליהן כאן >< ציטוט/קאץ' פרייז: suit up, legen- wait for it- dary (וואו, המקוריות
) ציפיות מהעונה החדשה: הממ.. שתהיה טובה? XD מסנג'ר: [email protected], אבל הוא לא עובד כרגע.. בגלל זה אני מרשה לעצמי להוסיף את קטגוריית הפייסבוק- noa ofir בהצלחה עם הפורום D:

MichalEe

New member
מזל טוב!

שמעתי שניל פטריק האריס הוא קוסם
זו הזדמנות טובה לפגוש אותו ;)

למעלה