משחק ^^

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo103.gif משחק ^^../images/Emo103.gif../images/Emo29.gif

מה עדיף? [סתם משחק שאני אוהבת לשח כי הוא הזוי לחלוטין]. אז למי שלא מכיר/ה הינה הסבר קטן ^^...
מישהו/י כותב/ת 2 אופציות הזויות לגמרי ושואל/ת מה עדיף לעשות מביניהן.
אח"כ מישהו/י צריך/ה לענות ולכתוב את האופציה שהוא/היא בחר/ה והסבר למה ^^
מי שבחר צריך להוסיף 2 אופציות. דוגמה [בגלל שההסבר יצא מוגבך]...
מה עדיף?
לאכול 10 ג'וקים חיים או להיכנס לאמבטיה מלאה בקרח ולשבת בה יום שלם X_X"? עכשיו
אתם צריכים לבחור את אחת מהאופציות ולהסביר למה דווקא אותה בחרתם.. ובנוסף להוסיף 2 אופציות ^^ מקווה שהבנתם ^^. הינה מתחילים
מה עדיף? ללבוש בגדים ורודים [רק ורודים] כל החיים שלך, או לשבת בחדק קטנטן-צפוף-חנוק-חסר חלונות [לא מיועד לבעלי קלסטרופוביה XD] עם הבנאדם הכי שנוא עלייך במשך 3 ימים! תהנו ^^

Sakai Shana

New member
הוווו~!

לשבת עם הבנאדם השנוא עליו בחדר הפצוף קטנטן בלהבלהבלה לשלושה ימים. למה? כי א' זה יכול לגרום לנו לפתור את המריבות שלנו, ב' זה ייגמר. כל החיים ורוד זה נוראי. לא שיש לי בעיה עם ורוד, אבל אני רוצה ללכת עם ורוד (חולצה, אף פעם לא מכנסיים) רק פעם בשבועיים בערך. אז כל החיים וכולי ורוד? חס וחלילה. זה משעמם ומדכא.

Sakai Shana

New member
והאופציות הבאות הן!

מה אתה מעדיף... שאתה תתפוס את ההורים שלך או שההורים שלך יתפסו אותך?

MyUsedRomance

New member
יתפסו אותי../images/Emo12.gif ../images/Emo135.gif

לתפוס אותם זו טראומה לכל החיים
מה עדיף: מטאל או פאנק?

מטאל ../images/Emo3.gif

מהסיבה הברורה שאני לא אוהבת פאנק. (חוץ מפראמור, שעושים את זה בסטייל D:) חוצמזה, רוב רשימת האייטונז שלי מלאה במטאל. אז מן הסתם אני אוהבת מטאל
ממממ. להתוודות על מעשה רע ולסבול ריתוק + הקפאת דמי כיס למשך שבועיים או להאשים מישהו אחר ולסבול את רגשות האשמה במידה כואבת למשך חצי שנה + כל פעם שמזכירים את המקרה? D:

HagarStar

New member
להאשים מישהו אחר../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

מהסיבה הפשוטה שאין לי רגשות אשמה אף פעם נוור אוור המ.. ללמוד 5 ימים בשבוע עד 4 או 6 ימים בשבוע עד 1 וחצי?

yarden28

New member
6 ימים בשבוע עד 1,

עדיף. כי אחרת זה 4 ימים שהלכו קיבינימט.. מה עדיף להיות רזה ושטוחה או מלאה עם ציצי? *איזה רדודה אני
*

Ich liebe T H

New member
../images/Emo203.gifרזה ושטוחה

בגלל שאם המלאה תרצה לרזות היא תרזה בציצי ואז קיבלנו רזה ושטוחה.XD" מה עדיף? לקנות מה שרוצים בלי לשלם שקל או לאכול מה שרוצים בלי לעלות גרם? כןכן נגנב באכזריות מכל פורום אפשר בערך.
תתמודדו:)

PerfectSP

New member
לאכול../images/Emo9.gif ../images/Emo190.gif

כסף אני כבר ארוויח בדרכי שלי,וזה נותן יותר סיפוק
אמממ מה עדיף...אמממ לחיות עם מחשב,אבל בלי היכולת לשמוע מוזיקה בכלל,אפעם. או לחיות עם מערכת שיענו משמיעה מוזיקה
,אבל בלי מחשב?

mcfly danna

New member
מחשב ומוזיקה..

אחרי שקראתי 10 פעמים והבנתי את ההבדל... דיסלקטית שכמותי..
אוקי, ללבוש 20 שכבות של פליז בשיא הקיץ או ללבוש גופיית ספגטי ומכנסיים הכי קצרים בשיא החורף? (יואו אני כזאת דני רופ...XDD)

גופיית ספגטי ומכנסיים הכי קצרים בשיא החורף,

בחדר ממוזג וחמים כמובן
. כי אתם יודעים, זה לא קשה להתעלף או אפילו למות, כשאתה לובש פאקין 20 שכבות של פליז בשיא הקיץ [אלא אם כן זה קיץ בקוטב הצפוני D:]. אהמ. לאכול חב' שוקולד שלמה עם חומוס וקטשופ תוך 3 דק' או לשתות משקה מזין במיוחד שעשוי משוקולד נוזלי, קטשופ ופטל.

WaitForTomorrow

New member
לשתות משקה מזין ../images/Emo110.gif

לאכול חזיר בזמן שהוא עדיין חי או שדגים יתחילו להיכנס לך לתוך הבגד ים [קרה לאחותה של חברה שלי] ולעקוץ אותך??

Goldsmiths

New member
כמובן שדגים-כל עוד זה לא פיראנההה=]]

חוץ מזה, ממתי דגים עוקצים?
יש זן חדש שלא שמעתי עליו?
סתםם... אבל דגים מה עדיף? לאכול סנדוויץ' עם חזיר, קוטג' שפג תוקפו לפני שנה וחתיכות אננס שעוד לא הבשיל. או לעמוד ליד מסגד של ערבים בירושלים ולצעוק בעברית (בעיקר אם זה בליל שישי). (מה שכמעט קרה לי:S)

הזה עם המסגד../images/Emo28.gif

כי אני לא מוכנה לאכול דברים לא כשרים. וקוטג' מקולקל. ואננס! גאד, כלומר, זה שווה ערך למוות בעיניי! [בעיקר האננס והקוטג'.] אז..... מה עדיף שפארמור יגיעו להופעה חד פעמית ומדהימה וממהמת ועוד-הרבה-תארים-שיכולים-להסביר-כמה-ההופעות-שלהם-זה-וואו, אבל את/ה לא תזכו לראות את ההופעה הנ"ל או לנסוע לחו"ל ולזכות לראות אותם אבל בהופעה חלשה ומעפנה יחסית?

yarden28

New member
ברור שלנסוע לחו"ל

מה שווה הופעה עם לא היית בה><' מה עדיף להחליף את המיטה הנוכחית שלך במיטה יותר שווה[וגדולה] או להשאר עם המיטה הנוכחית ולקבל 100 ש"ח מתנה.

100 ש"ח../images/Emo28.gif

אני אוהבת את המיטה שלי. למרות שהיא מצ'וקמקת קלות. ~היא מלאה בזיכרונות!~ *אהמ*התראתקיטש*אהמ* להגיע לחשבון פלאפון של 2000 שקל ולקבל עונש כזה שאלוהים לא שמע עליו אי פעם [כמו למשל, כל הדברים הזוועתיים שכתבו מעל, אז היי, את צריכה לעשות את כוווווווווולם!][חייבת, מהזה צריכה!] או לבוא למישהו שאת באמת אוהבת, ולומר לו שאת לא רוצה לראות אותו יותר [כן, אהמ, לשקר יש בפנים.]

mcfly danna

New member
לקבל עונש...

נו מה, אני קיטשית... אני לא אוהבת לשקר בפנים... אני חושבת שעדיף לי לסבול את ה-2000 ש"ח (כי זה במעט קרה לי) מאשר להגיד למישהו שאני לא אוהבת אותו... אוקי.. אמממ להתגלגל בקקטוסים ממרומי הר של 50 מטר בלי לעצור או ללכת לאיבוד ביער של קניבלים... חחחח אני מפתיעה את עצמי מחדש..

xXx Lilo xXx

New member
קקטוסים!../images/Emo29.gif

יש לי רשימה של אנשים שאני רוצה לדחוף להם קקטוס לתחת, אז יהיה שווה לי לדעת אם זה כואב כ"כ או שעדיף להתחיל לחשוב על משהו כואב יותר
[וקניבלים?! אם הייתי רואה את ג'וני דפ -> לא אכפת לי XD] להיתקע במעלית עם מישהו ממש מסריח משהו כמו יום וחצי? או ללכת לאיבוד בלב ים על רפסודה [ולא אין איתך מישהו/י שאתם אוהבים (זה לא אמור להיות סיפור אהבה XD)] את/ה פשוט לבד-בדד-בלב ים!

WaitForTomorrow

New member
סירחון!../images/Emo110.gif

לפחות יש לי עם מי לדבר... ואני קצת פוחדת מהים... ללבוש מכנסי כדורסל לכל ימי חייך או לאכול רגל של כלב?

למעלה