משבעה יוצא אחד- התוצאות

שבוע הבא-בת!

איזה מזל שדניאל עףף ולא שלומייייייייי! שלישיית הגמר שלי: שלומי,חן,בועז.

Coral T

New member
אני מרוצה../images/Emo13.gif

הפעם ההדחה הייתה הגיונית. סוף סוף הבנות 10-13 לא השתלטו על ההצבעה. יכול להיות שהדירוג שלו אצל השופטים גם קשור להדחה, אבל בתכלס, אני מרוצה

Coral T

New member
למרות שאני נורא בהלם אגב..

כי הבנות האלה שחולות עליו הן רבות. הלוואי שחן אהרוני יזכה בשלישייה, למרות שאין כל כך סיכוי נגד מארינה
כי היא טובה לאללה.

Coral T

New member
כן, הלוואי שזה ימשיך ככה.

אני בטוחה שאז הוא עף בגלל השאננות (כלומר היה מקום לפני אחרון).

חנוש99

New member
חיבת להגן על הראל מויאל הוא שר מדהים../images/Emo70.gif

זה שהוא ניראה טוב זה משהו אחר.. אבל הקול שלו מדהים ואני חושבת שאתה טועה מאוד...

אין להשוותו לסקעת ולחן!!!

הוא כל כך פשוט ומשעמם שזה ברור שהוא זכה בגלל רמאויות ויופי תמיד אמרו לו שהוא יפה ולא היו מתייחסים לשירה שלו והוא היה מתעצבן

NP16

New member
מה אתם נורמלים? הרבה יותר התחברו ליופי של סקע

אנשים ריירו על סקעת, לא על מויאל! אם סקעת היה זוכה גם היו אומרים בגלל היופי. שניהם מאד מאד מאד מאד מוכשרים עובדה שהם גם מצליחים והוציאו דיסק וזה לא בגלל שהם נראים טוב.

shiran67

New member
מי שיגיד מילה רעה על מויאל אני יחנוק אותו

דבר ראשון אני מעריצה ענקית של הראל מויאל ולא בחרתי בו בגלל היופי אלא בגלל הקול!!!! ומה זאת אומרת טוב שסיפור מויאל לא חזר על עצמו??? מה בדיוק הסיפור? שכל העולם היה בטוח שסקעת ינצח ובסוף מויאל ניצח אז ישר כולם מתעצבנים?? מויאל שר יפה וגם סקעת אז די כל פעם לעלות את הנושא שלהם שיש מישהו חתיך שעף!

LioRulse

New member
את ממש מעצבנת!

הראל מויאל מוכשר בטירוף! אז יש את אלה שהוא מרגש אותם ויש את אלה שלא מתחברים אליו! זה לא אומר שהוא לא מוכשר ולא יודע לשיר ושהוא לא היה צריך לזכות!

Mr Snufkin

New member
הגמר כבר סגור!!!!

מארינה לוקחת את החצי שלה. בועז לוקח את החצי שלו. חן ושלומי מתחרים על המשבצת השלישית - וחן מנצח! הגמר בועז-מארינה-חן, גמר מעולה!!!!

איזה חצאי גמר.. טובים.

אליסה-חן-מרינה יצא דווקא טוב, יש לי תחושה שחן ומרינה ייקחו את המקומות הראשונים, והאמת לחן יש סיכוי טוב כי זה בן ושתי בנות, ורוב הסיכויים שאחת הבנות תעוף. אני אישית מקווה שחן ייקח את המקום הראשון. דורון-שלומי-בועז יהיה מאוד קשה, לפי דעתי דורון ייקח מקום אחרון, ובועז ושלומי את המקומות הראשונים. (וזה גם מה שאני רוצה, למרות שדורון מאוד טוב, אבל לא מספיק לשלבים האלה.) הייתי רוצה בגמר את חן, בועז ושלומי. למרות שבטח זו תיהיה אחת הבנות, וכנראה שזו מרינה. הולכים להיות חצאי גמר קשים! ולגבי ההדחה של דניאל, חבל האמת.. זה היה ברור שזה יגיע בקרוב, דניאל זמר מאוד טוב לדעתי, אבל לגמר זה כנראה לא מספיק.. והוא היה נראה מאוד מסכן היום
היה לי קשה לראות אותו.. הייתי מעדיפה שימשיך! והוא גם בנאדם מקסים.

למעלה