משבעה יוצא אחד- התוצאות

purple rain2

New member
../images/Emo103.gif משבעה יוצא אחד- התוצאות ../images/Emo103.gif

מי יהיה האחד/האחת שימצא את עצמו בחוץ רגע לפני חצי הגמר? הערב נדע

../images/Emo178.gifכנסו כולם!!!../images/Emo206.gif

השיבוץ שמרינה ואליסה קיבלו לחצי הגמר-זה שיבוץ על הפנים! וראו את זה גם לפי הפנים שלהן ראו שהן לא מרוצות. לשים את שתי הבנות היחידות בתוכנית באותו חצי גמר זה לא כזה חכם...בלשון המעטה... אנחנו עוד עלולים חלילה לאבד את שתיהן ולהישאר עם גמר גברי ומשעמם.... על כל פנים ההחלטה כבר נקבעה ועם זה כמראה שאין לנו הרבה מה לעשות, בכל אופן מה שכן-שישי הבא כולנו מתגייסים ומצביעים למרינה!!!!!מרינה!!!הזמרת עם הקול הגדול. אח"כ מחכה לחצי הגמר השני, נראה מי נפל ואז כולנו מצביעים לאליסה!!!!!!!!!!!!!! רק ככה נוכל להבטיח שבגמר יהיה כוח נשי סוף סוף...כמו שהרבה זמן לא היה לנו. נמאס מ"כוכב נולד"...רוצים "כוכבת נולדת" מרינה לגמר!!!!!!!!! שלישיית הגמר שלי: מרינה,חן ואליסה. ואם חלילה חן לא יעלה, אז בועז...גם מתקבל על הדעת. כל השאר הבייתה בבקשה פנו את הבמה לגדולים באמת....

חייל מארינה חן ואליסה לא יכולים להיות בגמר

שלושתם מתחרים יחד החצי גמר ככה שהמקסימום שניים מהם יהיו בגמר והגמר לדעתי: מארינה, בועז, חן/דורון

../images/Emo70.gifלמיצ החתול

כן, אני יודע....ולכן אמרתי שזה שיבוץ על הפנים לדעתי ודי דפקו אותם עם השיבוץ...זו שלישיית הגמר מבחינתי והייתי רוצה לראות את שלושתם בגמר-השלישייה הכי ראויה לטעמי.
אך את הנעשה, אין להשיב ולכן אמרתי ואני שוב קורא לכל מי שבאמת אוהב את מארינה ורוצה שהיא תעלה לגמר- להצביע בהמוניכם למרינה ביום שישי הקרוב ואך ורק למרינה!!!! אם נצביע הרבה, הרבה ,הרבה, אנשים וכמה שיותר נוכל לגרום לזה לקרות!!!! מרינה תעלה לגמר!!!! אח"כ בחצי גמר השני- כשאליסה ועוד מישהו יהיה נבחר כולנו אך ורק באליסה!!!!!! וכך נוכל לתקן במעט את המעוות שתי בנות סוף כל סוף מוכשרות ברמות מטורפות יוכלו להיות בגמר.- אך זה לא יוכל לקרות מבלי העזרה שלכם... ולכן אני "פונה אל הלב שלכם..." וברצינות, אם אתם מעוניינים שמרינה ואליסה יהיו בגמר חייבים לפעול ע"פי התוכנית הזו. לצערי הרב, בתור מישהו שבא בעצמו מעולם המוסיקה ושר בעצמו ומבין "קצת" בתחום, זה פשוט מדהים לראות איך אנשים שלא מבינים דבר וחצי דבר במוסיקה הם מדברים פה על מתמודדים בכזה בטחון כאילו אין מחר. אבל מה לעשות ואלו הם חוקי התוכנית. ולכן אני חוזר ומדגיש נמאס כבר מרוקיסטים(דוגמת ז'קו, או פופ,) בואו ניתן למישהי מיוחדת עם גוון מיוחד של כל ומקצועיות לנצח. בסופו של דבר אחרי שהיא תנצח, אין לי ספק שהיא תביע לעם ישראל המון כבוד בכל מה שהיא תעשה ואז אנשים יגידו"אה איך בכלל חשבתי שהיא ככה וככה..." חבל....

lokilook

New member
ויש לה סיבה טובה מאוד

דרך אגב בתחילת העונה היא היתה יותר מתנשאת , ומאז ניתן להבחין בשינוי ובכבוד שהיא חולקת למתחרים.

דריק6

New member
אין לה סיבה.למעודה יש סיבה,לחן יש-והם לא מתנש

לבועז מעודה יש קול אלוהי, חזק עמוק וצלול, לחן יש קול מדהים-יודע לרת באלפית שניה מטון הכי גבוה לטון נמוך בדיוק ובלי לזייף, קול חזק ומדהים עם שואו לא פחות- להם יש סיבה להתנשא אבל הם לא מתנשאים, שלא לדבר על מעודה שהוא ממש צנוע. מרינה - יש לה כישרון, שרה יפה, אבל מכאן ועד ההתנשאות שלה- אין לה על מה. ואין שום שיפור בכבוד שהיא נותנת למתחרים. וחוץ מזה- היא מלכת אנגליה שהיא עושה טובה שהיא מתייחסת לאחרים?! ?! אם נמשיל את זה למתמטיקה: לאלברט איינשטיין יש על מה להתנשא, אבל לסתם אחד שעבר בגרות במתמטיקה- על מה יש לו להתנשא??? ואם נמשיל לכדורסל: למייקל ג'ורדן - יש על מה להתנשא, למיקי ברקוביץ'- יש עלמה, אבל לשחקן רגיל בליגה- על מה יש לו להתנשא?! ?! מרינה- אני מאחל לה שהפרס שהיא תיזכה בו זה ניתוח אף אצל הרופא המומחה ביותר.

Shining Dark

New member
אתה ילד קנאי שעוד לא התפתח והתבגר :)

ניתוח אף? הבחורה מדהימה ביופיה.. על מה אתה מדבר תגיד לי? ממליצה לך דחוף על בדיקת ראייה, כי העיניים שלך משובשות לחלוטין. על מה? בדיוק מה שציינת, יש לה כשרון והיא שרה יפה.. והיא מרגשת, והיא מצמררת, והיא מבינה את השיר מבחינת מילים ולחן בצורה מדהימה! זה למה היא מאמינה בעצמה. ואתה יודע מה, אם לך זה מפריע שהיא בטוחה בעצמה. לך יש בעיה של בטחון עצמי נמוך ומפריעים לך אנשים שכן מאמינים בעצמם. מה שאני יכולה להגיד לך שזו בעיה שלך ורק שלך. לה אין שום בעיה. היא בסדר גמור מבחינת הכול. ואם בא לך על ניתוחי אופי, לך ללמוד פסיכולוגיה לפני. אוקי?

דריק6

New member
אנ ילא יורד לרמה אישית.."ילד".. -ואני מפרגן

למי שמפרגן לאחרים ולא מתנשא. עובדה שמרינה מעוררת את הההרגשה הזו של התנשאות גם אצל בחור חביב והכי חמוד כמו יוני בלוך. - גם הוא קנאי, לא..? -וגם אצל עוד המון המון אנשים, אם לא רוב האנשים- לא אוהבים את ההתנשאות שלה. אין לי בעיה לפרגן לאף אחד. אנ יאוהב מוזיקה מכל סוג כמעט, ומפרגן לכל מי שרק אפשר. אבל מרינה- היא איבדה את זכות הפירגון ב"כבוד" רב. ולגבי הניתוח אף- אם לא הבנת, התכוונתי לזה שהיא מחזיקה את האף למעלה..-מתנשאת.. לא לאף ממש. ואת, חמודה- היה יותר נעים אם היית נותנת קצת יחס מכובד לגולשים אחרים ולא יורדת אישית.

ממש מצחיק הילד הקטן פה

מארינה היא בליגה אחרת. היא אוכלת את שאר המתמודדים בלי בעיה.. בגלל שליטתה המדהימה בתחום המוזיקה,היא "מתנשאת". ומותר לה. כשתבין,פנה אלי.

דריק6

New member
שיבושם לך..מרינה לא שרה מהלב אף פעם, רק קור

מרינה לא כזו מוכשרת. שרה יפה, אבל לא בשביל השלב הזה בתכנית. מה עוד, שלב, נשמה ושמחה מבפנים הם קריטיים למוזיקה (לא ררק למוזיקה שקטה, גם למוזיקת רוק ולרוק כבד ויותר)- מה שלעולם לא יהיה למרינה. היא כמו מכונה יבשה וחסרת רגש. את אולי נערים שזקוקים לאיזו מלכה מתנשאת שתלוט עליהם ונהנים מזה. אני לא. יום טוב.

lokilook

New member
מרינה בהחלט לא מסוגלת לשיר רוק..

לא כמו הסולניות שאני אוהב איימי לי, within temptation U THE GATHERING אך בקבוצת השירה שלה בקרירות ובמקצועיות שלה היא ממש טובה . בהעברות שלה מקול נמוך או מגבוה לנמוך היא טובה ומקצועית . אך לצערי מתי ששמעתי אותה מנסה לשיר רוק היא איכזבה , הא והיא גם לא עשתה צבא :) חחחח , מי שלא הבין בציניות אמרתי זאת

tlms

New member
אל תשלי את עצמך אופי קשה לשנות מרינה מתנשאת.

loraor1

New member
אמנם כח נשי,אבל לא כשמדובר באליסה.....!

זמרת הכי רדודה לכל הדעות! אם יש למישהו מעט חוש שמיעה יבין כמה אליסה שרה עם ים של חוסר דיוקים..ומלא פוזה לתשתש את מה שאין לה ...אין לי דבר אישי נגדה,אך כמישהי שמבינה דבר או שנים במוסיקה אליסה הייתה מזמן בבית ולבטח לא בנבחרת!

../images/Emo206.gifמכתב לכל חברי הפורום-כנסו!

שלום לכולם, אני יושב וקורא את התגובות שלכם ולבי... פשוט נצבט!
זה פשוט מדהים ועצוב ביחד איך אנשים שלא מבינים דבר וחצי דבר במוסיקה, מרשים לעצמם להשמיץ, לרדת, שלא לומר לקלל מתמודדים בתוכנית...אז הרשו לי לומר לכם מספר דברים: א. אני לא באתי לחנך פה אף אחד, אני בטוח שכל אחד ואחת מכן הוא אדם טוב ביסודו. אך רמת השפה וההתנהגות פה בפורום היא מתחת לכל ביקורת! אני תוהה היכן מנהלי הפורום-יש לרענן דחוף את הנהלים! ובנימה אחרת- היו קודם כל בני אדם, זה יותר חשוב מהכל- כבדו את עצמכם ואת הפורום הזה. ב. בתור אחד שבא מעולם המוסיקה ובעצמו זמר מקצועי, הופעתי בכל מיני להקות ותוכניות מפורסמות-שלא כאן המקום לפרטן. ואני מבין "קצת" במוסיקה. אני יכול להגיד לכם שהפידבק שלכם זה מה שמחזק את המתמודדים שלכם.המתמודדים שלכם עובדים כל אחד קשה מאוד ע"מ שהשיר יצא כמו שצריך. לנו זה נראה על המסך "אה מה, שיר של 3 דק', מה הבעיה" אבל זה דורש המון עבודה והשקעה- לבחור את השיר שיתאים למנעד הקולי שלך, לבחור את הנגנים, לעשות המון המון חזרות כולל העמדה על הבמה, איך להגיש את השיר, מה המסר שרוצים להעביר. ג. בתור אחד שמכיר חלק מהמתמודדים באופן אישי, אני יכול לומר לכם שמרבית המתמודדים, נכנסים לפורום הזה ורואים מה אתם חושבים עליהם באופן אישי, מאוד חשוב לזמר לקבל פידבק מהקבל שלו אך "קדמה דרך ארץ לתורה"- כלומר היו מנומסים. מקצועיים ככל שיהיו גם המתמודדים שלנו הם בני אדם בסופו של דבר, וזה מאוד פוגע לשמוע השמצות ודברים חסרי טאקט ושחר בפורום. ביקורת זה דבר חשוב-אין ספק, אך יש דרך לומר אותה. מקווה שהצלחתי להבהיר את עצמי, ובפעם הבאה שאתם רושמים ביקורת(על כל אחד מהמתמודדים) תנסו לרגע להעמיד את עצמכם במקומו(אדם שמשקיע כ"כ הרבה מעצמו) ולחשוב איך אתם הייתם מרגישים...(תרככו את הביקורת-ניתן לומר דברים מבלי להשמיץ ולפגוע). מקווה שהנהלת הפורום תקח לתשומת לבה את העניין הזה... בהצלחה לכל המתמודדים בחצאי הגמר!!!

לtlms- השאלה באיזה דרך...

איש לא אמר שלא, השאלה באיזה דרך...יש דרך לומר את הדברים ובזה "מותר האדם מן הבהמה"- כלומר אנחנו לא בהמות יש דרך לומר דברים מבלי לפגוע...

למעלה