משבעה יוצא אחד- התוצאות

NP16

New member
לדעתי ממש הפוך!

מארינה היא השלישיה של 1,3,5- כשהיא מקום ראשון! יאאלה די לזלזל בקהל שהיום העיף את דניאל הקהל היום הצביע טוב! מארינה ראשונה, אליסה וחן אין לי מושג. בועז שני, שלומי רביעי, דורון שישי. אני די בטוח.

אממ נראה לי שאני שיודעת מה יהיה בחצי גמרר...

זאת דעתי מה שיהיה... יום שישי-מרינה תעלה...חן מקום שני...ואליסה הביתה יום שבת-בועז יעלה....ודורון מקום שני....שלומי הביתה ואז חן מול דורון בSMS וחן יקח והגמר לדעתי יהיה מרינה,חן,בועז... זאת דעתי

adar2010

New member
אני חושבת כמעט כמוך.

לפי דעתי שלומי יהיה במקום השני, ולא דורון, ויהיה דו קרב בין שלומי וחן .. מי ייקח .. אין לדעת
(כמובן שאני בעד חן.)

מבואסס

New member
תצביעו לא יעזור לכם דורון יקח

מי רואה אותם ביכלל עלק חן יקח הוא לא יודע לשיר רק ביגלל שהוא נירא טוב אתם מצביעות לו יא מעפנות לכו תישנו בחיאת ימסכנות דורון שר הכי טוב

אני בכלל לא אגיב לשטויות שאתה מדבר

איזה דורון יקח משעמם כל כך איך שהוא שר...ועלק מעפנות לך חפש אותי בסיבוב

חן לדעתי יתמודד מול אחד מהם

אבל קשה לי להאמין שהם יעברו אותו... אנחנו נעשה הכל כדי שהוא יעלה

שירנאעה

Well-known member
מה שאת חושבת שיקרה או../images/Emo105.gif

מה שאת רוצה שיקרה?! איך שלומי הביתה, איך?! אני בכלאופן מקווה שלא. שהקהל לא ירשה לזה לקרות. אם כבר השארות.. גםלי מותר D: אין לי מושג באיזה שלישייה יתחילו קודם.. אבל זה לא רלוונטי . אז.. שישי - מרינה תעלה, אליסה מקום שני, וחן הביתה. -היה לי די קשה להחליט >< אולי חן יפתיע פה. שבת - שלומי יעלה, בועז מקום שני, דורון הביתה. אליסה מול בועז - בסמסמים. לדעתי עולה אליסה. אמ.ו..נמ. מה שיוצא זה - מרינה, שלומי ואליסה בגמר :) טובנו, זה סה"כ מחשבות שלנו.. שיהיה. מקווה שכך יהיה XD אכן נשאר לקוות . ותתפלאו לשמוע שיש הרבה כאלה שמעריכים ואוהבים מאוד את מארינה.. אז תרצו או לא - יש מצב שהיא לוקחת. אלא אם כן כמות מעריציו של חן תגבור עליה :\

כמובן שזאת דעתייי

תראי אנחנו נעשה הכל שחן יעלה... אבל מול מרינה יהיה קשה... לדעתי האישית מול אליסה זה יותר קל אבל זאת רק דעתי... בכל אופן גם אם חן יגיע שני לדעתי הוא יקח גם את דורון וגם את שלומי בSMS במידה ובועז יגיע ראשון... שוב הכל זה לדעתי...והלוואי ונצליח לעקוף את מרינה

שירנאעה

Well-known member
כן הא.. כולם חושבים ככ שונה../images/Emo105.gif

כנראה שנצטרך כבר לראות בעצמינו, מה הולך לקרות איתם..

Yarinv

New member
הגיע היום לו ייחלנו חודשים

דב"ח עף! הוא היה כמו עצם בגרון של "כוכב נולד 5" (והאמת שהוא שר כמו אחד עם עצם בגרון)... איזו חלוקת חצאי גמר דפוקה - אליסה, מרינה וחן בחצי אחד כשהחצי השני צולע (חוץ מבועז). לדעתי מי שצריכים להעלות לגמר הם מרינה, אליסה ובועז (והאמת שזה גם מה שדיי רציתי עוד לפני) - נראה אם הנבואה תתגשם.

ilasm

New member
וווהההוווו איזה כיף יאללה!!

דב"ח הלך =) בכל מקרה, השלישיות של החצאי גמר די ביאסו אותי כי השלשה של שלומי, דורון ומעודה הם שלושתם הפייבורטים שלי.. עכשיו אני לא יודעת במי לבחור..

למעלה