משבעה יוצא אחד- התוצאות

שרימפי

New member
אולי תגיבי לעניין

את מוזמנת להכנס לבלוג שלה באתר קשת ולשמוע אותה מדברת. היא לא מתנשאת, יותר מכך- היא מוכשרת בטירוף, והתאטרליות שלה מזכירה זמרות גדולות וטובות כמו חווה אלברשטיין.

loraor1

New member
גם למרינה אין לי הרבה סימפטיה,אבל לבחורה יש

כישרון שירה,שעל זה אין מה להתווכח בכלל,לעומת שפרגה לא הייתי משווה ביניהן...כי מרינה על אף הטענות היא זמרת לפחות להבדיל מאליסה!!!!!

MADMUAZEL

New member
למרינה יש קול נעים, רך, מתנגן, קול-פעמונים,

הקול הכי מיוחד לדעתי העונה, שאין ולא יהיה לאף אחד אחר, פשוט בחיים לא שמעתי קול כזה, ומגיע לה לזכות אפילו רק בזכות הקול הזה שיש לה.

D o n i k

New member
גם אני נגד מרינה..ברמות מטורפות..../images/Emo11.gif

אני חושב שעוד באודישנים כשגל העיר לה על הקסילופון זה היה במקום והיא לא הייתה צריכה לעלות רק בגלל ה..גאווה המוגזמת וההתנשאות שלה...הנוכחות שלה ממש מרגיזה ומתנשאת..לדעתי היא לא הייתה צריכה להכנס בכלל לכוכב נולד... אין בה שמץ של כישרון..טוב אולי קצת.. למקלחת וכאלה..

שירנאעה

Well-known member
לפחות ליוני יש ת'אומץ להגיד../images/Emo105.gif

פה ת'אמת לשם שינוי. והאמת, זה די נכון..

MADMUAZEL

New member
מה יש לכם נגד הקסילופון? לדעתי זה דווקא הוסיף

זה הראה שיש לה קורדינציה ונתן לשיר גוון של שיר-ערש כזה... זה כמו שתגידו שזה לא היה במקום שזה לא היה במקום שמאיה רוטמן ניגנה גם במפוחית (וגם בגיטרה, באותו זמן) - באודישן הראשון בעונה הקודמת...

שירנאעה

Well-known member
כן..../images/Emo45.gif../images/Emo105.gif

זהו.. האמת לא הבנתי איך זה קשור להשתחצנות . זה סה"כ כלי נגינה, שמארינה בחרה להופיע איתו.. בהתחלה ניסיתי לזרום עם הגל הזה.. אבל אשכרה לא הבנתי מה הקשר XD

daniel902

New member
מרינה שרה כמו

מרינה מקסימיליאן זובי שרה כמו חרגול ביצות!! והיא שורדת בתוכנית כי יש מלא מלא מלא מלא מלא מלא רוסים בארץ ומלא פולנים אשכנזים שאוהבים אותה...=\ אין יש שום דבר נגד הרוסים והאשכנזים אבל זאת האמת! לא מגיע לה להגיע לגמר כי היא שרה כל כך לא יפה שרה כל כך חרא ובעזרת ה' אני מאוד מקווה שהיא לא תגיע לגמר אמן אמן ושוב אמן!

mikmikonet

New member
../images/Emo6.gif אתה רציני?!

מארינה שרה הכי יפה בתכנית הזאת. להגיד שהיא לא שרה יפה זה טיעון די מוזר, שמעתי הרבה דברים עליה, אבל זה?...

morosh1234

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

ועל מה כל הויכוח, מרינה שונה משאר המתמודדים.

arica1

New member
מרינה זה לא פייר

אתם יודעים שהיא כבר הוציאה 2 תקליטים משלה? אז איפה כוכב נולד??? היא כבר מקצועית למה בכלל קיבלו אותה לא אומר שהיא לא טובה אני פשוט אומר שזה לא פייר שהיא שם

tomer35

New member
גם דניאל יכול ללכת היום.....

אחרי הביצוע שלו הערב - רבע גמר זה מוצא מכובד בהחלט.

למעלה