זה או זה

niranat

New member
../images/Emo103.gif זה או זה

לפני המשחק - אני רוצה להגיד משהו לכולכם. עכשיו שהילית לא פה זה התפקיד שלנו להחיות את הפורום - ליצור דיונים, סקרים, שאלונים, משחקים וכל מה שבא לנו ועולה לנו לראש - אז יאללה, שכולם יתחילו לחפור במעמקי מוחם הקודח ולהחיות את הפורום, כי זה הפורום שלנו! ובגלל שלא עולה לי שום רעיון אחר לראש, וזה תמיד נחמד, אז.... קבלו: המשחק זה או זה חוזר ובגדול! המשחק מתחיל בשאלה בעלת שתי אפשרויות, לדוגמא: אדריאן או יואנה? מי יוֹתֶר מֵיוּתַר - נייג'ל בארקר או הקיסרית מיני? [
] איזה משימה יותר הצחיקה - השעווה בקו הביקיני בעונה 1 או הריצה של 50 קומות בעונה הזאת? וכו' וכו' - כל שאלה העולה ברוחכם, שקשורה או שלא קשורה לתכנית. המשתתף הבא בתור עונה על השאלה שנשאלה ומוסיף שאלה משלו. זה לא סקר, ועל שאלה שכבר קיבלה תשובה - לא עונים שוב, אלא עונים על השאלה האחרונה בתור. נא לא לחזור על שאלות שנשאלו, ובחייאת, תהיו מקוריים! תנו אותה בשאלות
הנה שרשור לדוגמה כדי שהכל יהיה מובן: הקיסרית מיני: איזה עונה העדפתם - עונה 1 או עונה 3? Legally-Blind: עונה 1. מי העדפתם שתזכה - אדריאן או שאנון? ג'אניס דיקינסון המלכה: אדריאן. יש מקום לשמנות בטופ מודל או אין מקום לשמנות? וכן הלאה וכן הלאה... קדימה, למשחק! השאלה הראשונה: יש מקום לשמנות ["דוגמניות מידות גדולות"
] בטופ מודל או לא?

Dark Force

New member
לצערי- אין..../images/Emo56.gif|פגרה|

ואני מצטער על הנימוק: אבל אני בתור צופה אעדיף לראות אישה רזה מדגמנת, ולא אישה עם שומנים רופסים מכל צדדיה.. איזה חלק בתכנית: האתגר נושא פרסים או הצילומים

Pink Angel1

New member
הצילומים

צילומים עם בעלי חיים: עונה ראשונה נחש או עונה שלישית עכביש?

Dark Force

New member
וואי בחירה קשה..נחש.../images/Emo56.gif|פגרה|

כי איליס יצאה שם מדהיייים
חפירות על גאוות האפרו אמריקאניות של יה-יה או חפירות עוורון של אמנדה

niranat

New member
מה חנונים?! אה?!? ../images/Emo67.gif

חח מה קשור חנונים?! ולאיזה ניקול אתה מתכוון? [אני לא יודעת לקשר כי הן לא חנוניות
] אם זאת ניקול של העונה הזאת אז ניקול כי היא מהממת ופוטוגנית, אם ניקול של עונה 1 אז קריסטי כי דווקא חיבבתי אותה
ואם בצילומים עם בעלי חיים עסקינן - הפאניקה של אווה מעכבישים או של רובין מנחשים?

רובין מנחשים!

לדעתי היא ממש הגזימה!! דרמתית!! אממ.. חושב על שאלה.. טיירה עם השיער כמו של יה יה או טיירה עם השיער הרגיל?

niranat

New member
מממ השאלה מה זה שיער רגיל ../images/Emo68.gif

כי כל פרק יש לה שיער אחר! אבל לדעתי היה לה מהמם השיער כמו של יה-יה... טלנובלה בע"מ או השיר שלנו? [מי אמר שזה חייב להיות קשור לתכנית?
]

niranat

New member
להיות צעיר ../images/Emo66.gif

חח תגידו שלא ככה נראים כל הצעירים
בעיקרון להיות מבוגר זה לא רע, פשוט השאלה איך חיים את החיים ונראה לי שכרוב - מבוגרים לא יודעים לחיות... אז התשובה הכי מדויקת שלי זה - להיות צעיר ברוחך! ספוילרים - לקרוא או לא לקרוא?

Pink Angel1

New member
לקרוא ../images/Emo3.gif

וזה לא כל כך לבחירה עם כל מיני טרולים שנכנסים לפורום חחח חופש- לישון רגיל או ללכת לישון מאוחר ולשרוף את היום למחרת בשינה?

niranat

New member
לישון מאוחר ולשרוף את היום בשינה

טיול אחרי צבא - הודו או דרום אמריקה?

Pink Angel1

New member
דרום אמריקה, אבל שניהם לא משו

בחזרה לתכנית- שופטים: נייג'ל או נולה והכלב שלו?

niranat

New member
נייג'ל

נולה טומטום
הוא ממש דוחה אותי, כאילו - יש לו הערות שלא נעים לשמוע מהפה של מישהו כל כך מכוער וגמד ושמן ופתטי
ועוד יותר לא נעים לחשוב על זה שהוא הומו - וזה לא שיש לי בעיה עם הומואים, ממש לא, אבל הוא?!?! כאילו, העובדה שהוא הומו מאלצת אותי לחשוב עליו עם גוצים אחרים כמוהו ועם הקיסרית מיני במיטה
חח קיצר: קאסי עם הבולמיה עם טוקרה שדוחפת חצי בית מתחת למיטה?

Pink Angel1

New member
קאסי הבולמיה

אני ממש לא בעד בולמיו,אבל היא לא ממש כזאת כאילו היא בהתחלה של זה אם היא תמשיך ככה המצב יחמיר. אין לי בעיה עם דוגמניות שמנות אבל טוקרה שמנה בצורה שזה לא מחמיא לדוגמנית מלאה, חבל. מחלות: מחלת העייפות או מה שזה לא יהיה של מרסדס או העוורן של אמנדה? * השתלטנו על המשחק חחח

מחלת העייפות של מרסדס.

כי היא הכי מותק בעולם =] ואמנדה סתם בעע *הועפו בפרק הראשון - טסה (עונה ראשונה) או אנה (עונה שנייה) ?

למעלה