Morrowind

plusman

New member
../images/Emo101.gifMorrowind../images/Emo101.gif

בבקשה תעזרו לי... אחרי שסיימתי את כל המשימות של הפייטרס החלטתי להתחיל לחקור בקשר לבתים כדי להצתרף לאחד מהם. הלכתי לבית הראשי בבלמורה ושם דיברתי אם אנשים. אישה אחת גילתה לי משום מש שמישהו רוצה לדבר איתי במבצר שליד בלמורה. אלכתי לדבר איתו. הוא סיפר לי סיפור על אנשים רעים ומתנה שאני אקבל ושאם אני רוצה לעזור אז כדי שאני אהרוג אותם...משהו כזה... קיצר...הקומונה טונג שהם הרעים משחדים איזה אחד ויש להם חמישה אנשים מאוד חשובים שנמצאים בבלמורה וצריך להרוג אותם. אף אחד לא יודע מי הם או איפה אולי רק גילדת הגנבים ששונאים אותם. אז הלכתי לגילדת הגנבים בבמלמורה ושאלתי את זאת שהייתה אם הקוד בוק...כי שיחדתי אותה מזמן והיא אוהבת אותי. היא ישר אמרה לי מי הם ואיפה הם. הלכתי לביתם (council club)...ועכשיו יש לי tount רמה 25 ואני לא מצליח להרגיז אף אחד מהם! נמאס לי אני רוצה להרוג אותם אבל אם אני הורג אותם אז תופסים אותי השמורים ואני צריך לשלם מלא! והכי גרוע לוקחים לי את הנשק ואני לא רוצה שזה יקרה!!! למישהו יש הצעות???

crushing tiger

New member
נכון......

גם אני לא הצלחתי להרגיז אותם אז פשוט הרגתי אותם - NOTHING ELSE TO IT רק שאף אחד לא יראה אותך - תהרוג אותם אחד אחד אחרת תצטרך לשלם קנס

plusman

New member
מה זאת אומרת אחד אחד??

הם שם יחסית ביחד...והם בתוך הבית אז לא משנה איך אני הורג אותם תוך שניה אני צריך לשלם...

Master Boo

New member
אתה ליד גילדת הגנבים...

תרצח את כולם ולך לשם שיורידו לך את המחיר מהראש.

crushing tiger

New member
U HEARD THE MAN

חוץ מזה יש כישופים המוניים.....שהורגים כמה יצורים ביחד.....או שאתה יכול לעשות שיתוק או משהו דומה שההוא יעקוב אחריך לקומה למעלה

plusman

New member
מה?

אני לא רוצח המוני. יש שם חמישה שאני צריך לרצוח. כולם שונאים אותי על 0. ולא משנה מה אני עושה הם אף פעם לא יתקיפו אותי. אפילו שניסיתי לגנוב משהו ואז כשהם מתקיפים אותי אז לחכות שכולם יכו...אבל גם זה לא הצליח.... אגב כמה מהם אמרו שהטאונט שלי הצליח אבל הם לא תקפו אותי...זה אומר משהו?

לא מספיק שהוא יצליח רק פעם אחת-

הוא צריך להצליח כמה פעמים. זו הדרך הכי טובה שאני מכיר, אם זה איטי מידי לטעמך פשוט תמצא מישהו סתמי ותתאמן עליו עם מחמאות עד שהיד שלך תכאב. גם שוחד עוזר, ויש יותר סיכויים שהוא יצליח(ברמה הזאת)(אני חושב), אבל כשהוא מצליח מן הסתם מאבדים כסף
אז כדי להשתמש בשוחד באימון, פשוט תתאמן על אחת ה"מטרות" ההן, כי ממילא תהרוג אותם מתישהו ותוכל לקחת את הכסף בחזרה.

plusman

New member
אההה הבנתי למה אתה מתכוון...

אני אנסה תודה...אבל עדיין אם יש למישהו תרון אחר...

plusman

New member
תודה כולם!

אני הולך על האפשרות של להתאמן על הדיבור שלי (יש לי כבר 32) ואז אני אנסה מיליון פעם עד שיתקפו אותי.

יש לי שאלה:

זה השם המלא של המשחק? לא קוראים לו אולי THE ELDER OF SOMETHING III: MORROWIND? זה אולי השם המלא?

למעלה