כולנו קונים תוצרת שדרות

אשד4

New member
אירוח משפחות משדרות

איך ניתן לארח משפחה משדרות? לא מצאתי טלפון או מקום שניתן להרשם כמו שהיה בזמן המלחמה בצפון אודה לתשובה

נועית10

New member
../images/Emo101.gifאירוח וסיוע לתושבי שדרות

חברים יקרים עקב במצב בשדרות אני פותחת שירשור מיוחד למען תושבי שדרות.
כל מי שזקוק לסיוע שיכתוב מהו הסיוע הנדרש ואיך אפשר ליצור קשר. כל המוענינים להתנדב, לסייע ולתרום אנא כתבו כאן מהיכן אתם ובמה תוכלו לסייע. בוא נתפתח את ה
לארח את תושבי שדרות, לתרום למענם דברים, להתנדב ולהרתם על מנת להקטין את המצוקה הקשה בה שרויים.

סיוע לתושבי שדרות

אנו עמותת "חברים לטובת ישראל" עוזרים בחיבור בין משחות בשדרות למשפחות שמוכנות לארח בארץ אשמח לתת לך עוד אינפורמציה 054-2197611 כמו כן תוכל/י להיכנס לאתר ולמצוא עד פרטים www.friends-for-israel.org

דרושים מתנדבים

להכשרת בני נוער בתחומי היצירה, האומנות והמשחקים לבני נוער אשר מתנדבים עם ילדים מישובי עוטף עזה. לפרטים נוספים נא לשלוח מסר או מייל ל:[email protected] תודה!

YuL a

New member
לא הבנתי,

מדובר בבני נוער. או אנשים שיכשירו בני נוער..? ויש את תנועת הנוער העובד והלומד שהחלה להפעיל מחנות של כמה ימים. [כמו שהיו בקיץ לעוטף עזה והצפון. עכשיו זה רק עוטף עזה..] כשאני אדע יותר פרטים ארשום כאן. בכל מקרה הנה אתר התנועה: www.noal.co.il

מאמאסאן

New member
רוצה לארח , לעניק שקט חום ואהבה .

אני יכולה, ורוצה לארח זוג, או אשה וילד.

חן321

New member
איך אפשר לעזור?

אני סטודנטית ואין לי מקום לארח, אך אשמח לתת יד בכל עזרה לוגיסטית/ התנדבותית שהיא. כיצד אוכל לעזור?

מוכנה לארח בביתי

מוכנה לארח בביתי, פרטים השאירו במערכת המסרים ולא איכפת לי מה מספר הנפשות נסתדר יש לי בית גדול

צונצלה

New member
עזרה לילדי שדרות

יש בידיי הצעה לעזרה מאוד מענינת, השאירו מספר פון ואשוב אליכם אני מנסה להשיג את העירייה בשדרות ואף אחד לא עונה שם

ל ב 1

New member
התנדבות דחופה בשדרות!!

כשהממשלה מפקירה את תושבי שדרות אנחנו לא עומדים מנגד! תשאירו את התירוצים בצד ובואו לשדרות – להפעיל ילדים, לשמח קשישים, לארח ולהתארח אצל משפחות, לחזק ולהתחזק ובעיקר להשאיר תקווה לסולידאריות הישראלית. בואו נזכיר לממשלה ולעצמנו שהבעיה של שדרות היא הבעיה של כולנו. שהמלחמה בדרום היא המלחמה שלנו. אנחנו כבר שם.... לפרטים ארגון 'לב אחד' 054-7587463/2

זקוקות לעזרה מתושבי שדרות../images/Emo206.gif../images/Emo92.gif

שלום לכולם! אנו 2 סטודנטיות מבר אילן תושבות שדרות לשעבר. אנו זקוקות דחוף לעזרת אמהות לילדים בני 9-13! בימים אלו אנו עורכות מחקר על מנת להוציא ולידע את כל עם ישראל על המצב אותו אתם עוברים ואיך זה משפיע על נשים וילדים בגיל ההתבגרות!!!!! הצלחנו להשיג 20 משפחות אך אנו זקוקות ליותר אנא עיזרו לנו כל שצריך הוא או שנגיע אליכם למלא שאלונים או שנשלח לכם במייל מספר שאלונים ותשלחו לנו חזרה אותם מלאים..ממש עשר דק''...אנא כיתבו לנו לכתובת: [email protected] מה נוח לכם ואנו ניצור איתכם קשר טלפוני או במייל איך שנוח לכם!!!! המון תודה!!!!!!!! יפית וג''ולי

כן אמהות וילדיהן בני 9-13

היי...השאלונים לוקחים 10 דקות למלא כבר מצאנו מספר לא מועט של אמהות וילדים אך אנוחנו לא מהאזור ולכן זקוקות ליותר....אפשר למלאם דרך המייל או שנגיע אליהם או בכל דרך אחרת. אשמח אם אתה מכיר שתעזור לנו כי זה די מצב בעייתי. תודה! יפית

נעם55112

New member
אני נערה בת 16

ואשמח לבוא להיות ולשחק עם הילדים הקטנים, לתת להורים קצת מנוחה ולהרגיע... עם הבגרויות אפשר לסדר, זו התרומה היחידה שאני יכולה להעלות בדעתי והיא מוצעת לכל הדורש. אם זו עזרה אוכל להפיץ את האפשרות...

galimat

New member
גם אני נערה בת 17...מצטרפת ומוכנה לסייע בכל

דרך... אולי אפילו שיתוף פעולה של שלושתנו? אם יש הצעות/רעיונות אנא שלחו לי מסר. תודה ושבוע טוב, גלי

tal411

New member
מצטרפת :]

גם אני בת 16 ואני ממש אשמח להתנדב בשדרות... אם יש אפשרות, אני מעדיפה לעבוד עם ילדים וכמו שמישהי אמרה לפני, לתת קצת מנוחה להורים.

אשמח לארח אצלי בבית - יש לי חדר אחד פנוי

כמו כן אם אפשר לעזור להם או להפיג את דעתם / מחשבתם בעזרת המיסטיקה אשמח

א1ט1

New member
הוקם מטה סיוע לתושבי שדרות

המטה מיועד למשפחות משדרות המעוניינות לצאת ומשפחות מרחבי הארץ המעוניינות לקלוט משחות משדרות. כל שעל משפחה המעוניינת להיקלט או לקלוט הוא להתקשר למטה, להשאיר את פרטיהם אצל התנדבים שלנו במטה ואנחנו נשדך בין המשפחות המעוניינות להתארח ובין המשפחות המעוניינות לארח. מספר המטה הוא 02-5379777

למעלה