חדר ניתוח

../images/Emo101.gifחדר ניתוח../images/Emo101.gif

מוניות
ביצוע: דנה לפידות מילים: דנה לפידות וחנה לפידות לחן: דנה לפידות ותמיר דורי מוניות, נסיעות ממקום למקום מחפשות את הדרך לשם מחשבות דוהרות, על הכביש מתפתלות וחולמות אשליות שאינן מבטים מתחלפים, מסיבות, עניינים ושעות ארוכות בלי שינה שוב רבים, מתפייסים, מתחברים, רעבים אז הולכים לאכול ב"שדרה" וזה לא עוזר כשאתה חוזר כי אתה כמו תמיד מתנער, ממהר נוכחות מסעירה לי תמיד חסרה ואתה לא משאיר שום ברירה גם אם ארוץ לא אזכור את הרגש הזה לעצור גם אם אבחר לא לטעות חוזרת לכמה דקות אותך לגלות כן מה כבר יביא לי הלילה הזה מכל הלילות השתויים ציירת תמונה של חיים לא שלך השתמשת בטקסט לא מתאים וזה לא עוזר לעבור לאחר לשחק בכאילו אותך לשחרר והלב הבוער מסרב להבין שאתה כבר בסרט אחר...
תפרשו את השיר, איך שאתם רואים אותו, איך שאתם מרגישים. אוהבים\לא אוהבים את השיר? על מה/מי הוא גורם לכם לחשוב? וכל מה שבא לכם להוסיף

../images/Emo60.gifזה משהו שבאמת צריך להתעמק בו../images/Emo3.gif

אני אענה על זה מחר..פשוט עייפה מהיום

מיכל כKן

New member
המשמעות אצלי...

אני כבר אומרת שזה בדוקקקקק לא המשמעות אצל דנה..חחחח אממ אני אוהבת לנסוע מלא לת"א להצגות\הופעות וכו'...ותמיד יוצא לי בדרך לחשוב ולפנטז מה יהיה
ת'אמת זה בדיוק מתחבר...לפעמים יש ריבים ואז שוב מתפייסים ובלה בלה... טוב אני אסתום בקיצור זה מזכיר לי נסיעות לת"א. ללא לצחוקק עליי בבקשה!

למעלה