אם חורגת-פרק 84

mar1shka

New member
שאלה לגבי ויויאן

המבטא הוא של השחקנית או של הדמות בלבד? מישהו שמע את השחקנית במציאות? יש לה את המבטא המזעזע הזה? אה ונראה שהן חברות עם ויקטוריה אם היא מארגנת לה מסיבה כזו :))))

Mastoolit

New member
היא גם שיחקה ב-406../images/Emo109.gif

ועד כמה שזכור לי, לא היה לה שם שום מבטא שכזה

mar1shka

New member
באמת ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

ואני חשבתי שאני שונאת את השחקנית....ומסתבר שזו הדמות
למרות שהשחקנית לדעתי גם לא משחקת מי יודע מה משכנע

אין לי תגובה ../images/Emo185.gif\פרה|

מריה ואסטבן נראו כמו שני
ים שנרטבו. הם שכחו מה היה בבית מלון??
זהו.

Mastoolit

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo109.gif

לא הבנתי מה התכוונת
אהבת או לא אהבת?!

חחחח../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

לא יודעת, משו באמצע
כאילו איך שמריה אמרה לאסטבן שהיא שונאת אותו, רציתי להפיל אותה לשלולית. אסטבן היה בסדר. אבל מה ם שכחו מה היה בבית מלון, חבל

Mastoolit

New member
ניסיתי וניסיתי..../images/Emo109.gif

ולא הצלחתי להבין מה את אומרת בזה שהם שכחו מה היה בבית מלון
אממ אני יודעת מה היה בבית מלון ומה הכוונה לסיצנה, אבל מה הקשר
וואו. אני ההפך הגמור ממך. להפך- כ"כ אהבתי שמריה ליהטה את הויכוח וגרמה להם לצרוח ולצעוק ולהעליב אחד את השני. הטקסט היה כתוב בצורה כ"כ טובה ומעניינת שזה בלתי אפשרי לתאר
והם- מלכים איך הם שיחקו

חחחחחחח../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

הכוונה שלי , איך הם יכולים לצרעוק אחד על השני או להתווכח אחרי דונגה דונגה
הם שיחקו טוב

Mastoolit

New member
המממ.../images/Emo109.gif

כאילו שהם ביחסים כאלה פוצי מוצי. הרי אנחנו יודעים שהם חתול ועכבר מרגע שאנה רוסה נכנסה. ועם כל הכבוד- זה היה נדרש!! אני אמרתי את זה עוד לפני 2 פרקים, כשהיא התחילה לחשוד בו כאילו הוא הרוצח. לטעמי- הסדרה רק הולכת ומשתפרת כל ויכוח וכל קונפליקט ביניהם. תכלס, מה? הם לא יעשו את הטלנובלה פוצי מוצי של ילדים קטנים..כי זה לא. הדמויות הראשיות הן מבוגרות, וזה בהחלט שונה מטלנובלות בהם הזוג הראשי צעיר. ככה, שאם לא פוצי מוצי, לפחות הויכוחים שהם יודעים לעשות בצורה כ"כ מותחת וטובה!! זה פשוט משחרר לחצים, וזה ממש לא כמו שאר הטלנובלות שרבים בה.

Mastoolit

New member
פרק כ"כ חזק וכ"כ שווה צפייה!!../images/Emo109.gif

אין. אני בוכה פה, ברצינות.

marichula

New member
גם אני ../images/Emo7.gif

הסצינה שלהם בגשם היתה חזקה!!!! איך אסטבנסיטו רץ אליה, נישק ואמר שהוא אוהב אותה ולא מוכן לאבד אותה פעם נוספת...ומריה ששחררה קיטור והראתה לו כמה פגע בה
והוא שקיבל על עצמו סוף סוף שטעה אבל יחד עם זאת היה נחוש להראות לה שהוא אוהב אותה...ממש בכיתי בקטע שהיא והוא נפלו בוכים(טוב הוא ישב על הספסל ח..) הבכי שלה היה קורע לב! מזל שדניאלה לא עברה שם במקרה כמו בקטע של המלון....

Mastoolit

New member
אה זה היה ספסל?../images/Emo109.gif

לי זה נראה כמו אמפי-תיאטרון כזה איפה שהיא ישבה שם משהו בצורת עיגול לפני שאסטבן הגיע
טוב, מה הם מצפים שאני אצליח לראות משהו שתמיד חשוך שם והכל גשם וסופות ברקים? חח אבל חייבת להוסיף, שהגשם והברקים ממש תרמו לסצינה. זה גרם לזה להיות מרגש, ומדהים, וזה שהוא גונן עליה מהקור. רק מקווה שהם לא חלו
ומסכימה עם כל מילה שלך
אם דניאלה הייתה עוברת שם הייתי משתילה לה בתיק את התרופות שהיא הרגה את סופיה וככה נפטרת ממנה. חח

mar1shka

New member
פרק../images/Emo7.gif../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif../images/Emo7.gif

הסצנה בגשם הייתה נורא יפה
רק דבר אחד אני לא הבנתי: כשמריה הלכה ברחובות, למה היא הלכה כאילו שהיא זו שנפלה מהמדרגות????

Mastoolit

New member
עד כמה שהצלחתי להבחין..../images/Emo109.gif

בהתחלה, אז ראו שנתקעת לה הנעל בתוך בקע כזה, ואז העקב נעקר לה מהנעל. ואח"כ זה גם נראה כאילו בעקבות זה שהנעל נתקעה לה היא עקמה את הרגל.. ככה שנראה לי שתוצאה של שני אלה זו צליעה.. ומסכימה 100%
משהו מהמם
אני אהבתי! והתרגשתי יחד איתם!

mar1shka

New member
ראיתי עכשיו סרטון פארודיה לסדרה

במקסיקו עשו מעין חיקוי לסדרה עם פרקים קצרים. החיקויים מאוד מצחיקים. מישהו רוצה לינק? (יש לי בנתיים רק חלק אחד)

mar1shka

New member
הינה

תהני אני בטוחה שזה יעלה לך את המצב רוח אחרי הפרק העצוב

למעלה