שרשור מכירות/החלפות!

גופיה של נייטמר

כתוב עליה שהיא מידה M, אבל היא די קטנה יחסית, אז לדעתי היא בכלל S... נלבשה אולי 3 פעמים. במצב טוב... 40 ש"ח.

חולצה דמויית מחוך מדהימה!!!

קניית אותה במכירה של מונינג סטאר, ומאז לבשתי אותה בקושי פעמיים... היא מידה M, שקופה בחלק העליון, יש לה שרוולים נפוחים עם כיווצים, והחלק התחתון שלה נראה כמו מחוך בטן אדום (יש לו קצת כיווצים, שלא רואים בתמונה...) לדעתי, היא תתאים גם למידות קצת יותר גדולות, ולבנות עם חזה גדול. 60 ש"ח.

Moreiro

New member
אההעעע אני רוצה!!../images/Emo7.gif

אבל אני לא יודעת אם זה יעלה עליי

Rotem6789

New member
החצאית התכלת

נלבשה בערך 3 פעמים, מצב ממש טוב נקנתה ב75 נמכרת ב35 (זה בד רשת ומתחת יש עוד בד רשת שחור בשביל שלא יהיה שקוף) אין על זה מידה אבל זה מתאים ל0-1

Rotem6789

New member
החצאית הבורדו\ורודה

אותו עניין עם הרשת כמו החצאית הקודם (הודעה למעלה) נלבשה 5 פעמים, אולי קצת יותר יש עליה 2 כתמים קטנים.. ממש לא רואים אותם חוץ מזה היא במצב מעולה והצבעים שלה מדהימים

Rotem6789

New member
אגב

היא מידה 3 אבל זה טוב על מידות 1-3 [= ככה היא על הגוף וככה בדיוק גם יושבת החצאית הראשון

Rotem6789

New member
מכנס חמוד לבית

נקנה ב20 שקל, נמכר ב10
מידה 0 יש לי עוד המון אקססוריז וכאלה אני אעלה מחר או אחר כך

Gloomy Light

New member
../images/Emo13.gif

אני לא הולכת איתו, חוצמזה שאני גם עולה במשקל והוא נהיה קטן. תודה אבל

Rotem6789

New member
עוד

מכנס דייגים כזה, שהוא בערך טריקו ענק שקושרים אותו בצדדים מצב מעולה, צבעים מדהימים מתאים לכל המידות משום מה.. חחחח אני כבר אעלה תמונה של הדרקונים שלמטה בנפרד שתראו מקרוב מי שרוצה מוזמנת להציע מחיר במסר אגב, סליחה שהתמונה קצת הרבה עקומה [=

למעלה