שלום לכם

גמד92

New member
../images/Emo100.gifשלום לכם../images/Emo70.gif

אז ככה, אם תוכלו לתת קצת מדריכים לרייקי
איך לעשות או משהו
רקע על הרייקי אני יודע אבל איך מבצעים אין לי מושג...

Anabel74

New member
לימוד רייקי

מצריך קורס . לא ניתן לתת את התורה על רגל אחת פה בפורום. גם אם תתעניין ותקרא זה לא מספיק לדעת את התנוחות כי יש לעבור חניכה אצל מאסטר. אם זה משהו שמעניין אותך והית רוצה ללמוד אני מציעה שתחפש מאסטר באזור מגוריך, מישהו שמתחבר אליו, ותיקח קורס רייקי1. זה קורס קצר של כ4 פגישות של שעתיים (אם כי משתנה ממאסטר למאסטר אבל זה בערך סדר הגודל) וגם לא יקר, כך שכמעט כל אחד יכל להרשות זאת לעצמו. האם תהיה מוכן לנסות? התועלת שתקבל בתמורה לדעתי שווה לאין ערוך מהעלות הכספית. ברוך הבא לפורום!

liloli1

New member
../images/Emo100.gifגמד92 זה אני... אז ככה:

דיברתי כבר עם יפעת בהודעות פרטיות, כנראה שלא אלך על חוג רייקי, תדוה לכם

Anabel74

New member
מי זו יפעת??

ומותר לשאול למה החלטת שלא לעשות זאת בסוף?

liloli1

New member
מותר לשאול

יפעת כנראה היא מאסטר לרייקי. ההחלטה היא ככה: אני כבר בחוג אחד, חוג למשחק (על הבמה), ואם אני אשקיע ב2 חוגים בסוף יצא שבחוג אחד לא יצא לי להשקיע כמו שצריך, רייקי אני נורא רוצה ללמוד אבל יש גם בעיה שאני לא רוצה לאכזב את ההורים שלי אני שנתיים בחוג למשחק פתאום אני בא אני רוצה עוד חוג, אם יחשבו שכבר לא מעניין אותי המשחק וזה יאכזב אותם מאד... גם אם אני אנסה להסביר להם עדיין יש להם מחשבות משלהם...

280388

New member
לגבי ההורים שלך אתה יכול להסביר להם

את נקודת המבט שלך, זה לא יאכזב אותם. רייקי זה לא כמו חוג, זה קורס חד פעמי לסביבות 2-4 ימים (לרוב רצוף), לכן אין מה לדאוג, תפסיד מקסימום יומיים. לגבי יפעת אני לא יכול לעזור, אני לא מכיר אותה.

למעלה