מכירות והחלפות.

Bar391

New member
תודה :)

אני גרה במודיעין אבל אני יכולה להגיע לת"א..(עזריאלי דיזינגוף וכאלה ..)

Bar391

New member
חצאית...

חצאית מפוקס, מידה 34 .. לבשתי אותה רק פעם אחת והיא במצב מעולה!

Tristitia

New member
מגפיים למכירה

אלה מגפיים דמוי עור מאיכות מעולה , גובה פלטפורמה 7 ס"מ . עם כל מיני קישקושים ואפילו שרשרת עם גולגולות נקנה בלונדון בסביבות ה-400 ראיתי אותן גם בNOX במשהו כמו 380 ש"ח . אני מוכרת ב-300 ולא נעלתי אותם אף פעם , התחרטתי. הן שמורות בקופסא בדיוק כמו שניקנו. מידה 38- מתאים גם ל37 וחצי בדר"כ (זו המידה שלי, בכל מקרה למידה 37 בדיוק -זה יהיה מעט גדול) מי שמעוניינת או רוצה לשאול משהו , נא לפנות במסרים. נ.ב. אין לי מצלמה, בנתיים, בכדי לצלם אותן בזווית אחרת או על הרגל ,כך שאין טעם לבקש.

Xylophone

New member
חולצת HTF

ההדפס הזה
(נלקח ממישהי בשואו אוף- מקווה שזה בסדר) החולצה בצבע סגול עם ההדפס הזה מידה S מתאים גם ל-M מוכרת ב-20

mikeys barking

New member
../images/Emo13.gif

האלבום The black parade של MCR והאלבום Love metal של HIM אני גרה במודיעין ומגיעה לת"א (בשישי הקרוב אהיה בעזריאלי) ופימו (שנהיה די אופנה בפורום
) >> שאר הדברים פה ^^ http://shatya.deviantart.com/gallery/

coritz

New member
כמה

את לוקחת על צמיד כפול (יעני 2 סיבובים) מכוכבים צבעוניים כמו בתמונה??

mikeys barking

New member
^^

בעקרון הכוכבים עושה 4 סיבובים על היד והוא עולה 40, אבל אני יכולה לעשות לך ל2 סיבובים על היד וזה יעלה 20. (אם את רוצה שלחי לי מסר ^^)

מה יא

New member
איזה יפה זה!../images/Emo9.gif../images/Emo96.gif

איך את עושה את הכוכבים? עם תבנית? סכין? אני מנסה לעוד בפימו אבל שלי ממש ישן ואני לא מצליחה לעשות כלום ><

mikeys barking

New member
תודה ^^

זה עם שבלונה של כוכב, כן (אם את רוצה לדעת עוד שלחי לי מסר P=)

באיזה מצב LM ובכמה את מוכרת?../images/Emo47.gif

יום ראשון/שני/שלישי ואולי גם רביעי אני בת"א [פאק, כמה נסיעות ;;] יש מצב שתוכלי להיות שם? ^_^

oOultravioletOo

New member
גמני הגרה במודיעין!!~../images/Emo180.gif

כמה את לוקחת בערך על כל שרשרת או צמיד??

mikeys barking

New member
^^

40 לצמיד, התליונים (החתול וכאלו) ב15. (ואם למישהו יש טענות/שאלות על המחיר שלי יש לי הסברים מפורטים מאוד. Come on, I'll kick your ass!!
)

למעלה