אוסף שרקצ"ים

amir_aikido

New member
תכיני אותו לכך

אם במקום אליו תעברו לא למדו טקוואנדו אלא רק אמנויות אחרות, די בטוח שהדרגות והתעודות שבנך צבר בטקוואנדו לא יוכרו שם. בדיוק כפי שתואר במשפטים לא יחשב כאילו היה תואר בספרות, ביולוגיה או מתמטיקה. התרומה שכן תהיה לאימוניו היום תהיה בעיקר בפיתוח הכשורים שכבר השיג, שאמורים להקל עליו ללמוד גם דברים חדשים. אם את יודעת שאתם עתידים לעבור, מומלץ להכין מראש את בנך לכך שאת לא מייחסת חשיבות לדרגות ולתעודות אלא להתנהגותו, לערכים וליכולת שהוא מפגין.
אמיר

ש מים

New member
משפט חכם/מוטו לחיים

אמר לי אותו פעם בחור, עולה חדש מרוסיה, שעבד איתי. כתבתי את זה פעם בפורום "הישן", אבל תמיד טוב וכדאי להזכר. הבחור היה בעל הרבה תארים מאוד גבוהים בהרבה מקצועות, בחור מ-א-ו-ד כישרוני, שעבד איתי בשכר סטודנטים, בעבודת סטודנטים. כששאלתי אותו "הכיצד?". הוא אמר לי שברוסית יש פתגם שאומר (בתרגום חפשי ומהזכרון הרע שלי): "הבנק הכי טוב, שנושא את הריבית הגבוהה ביותר, הוא זה שמצוי בתוך הראש שלך". כך אני נוהג עם כל מה שאני לומד (אגב, זה לא תמיד עוזר במכולת!
).

Pyongwon

New member
רק אם מאושר ע"י ה-Kukkiwon

הוא יהיה מאושר. אם לא ע"י המוסד הזה - שכח מזה. בלגן רציני. אחרת הוא, כמו אחרים, יצטרך לעבור שוב שחורה כדי להיכנס לקוקיוואן. תבקש לראות את התעודה של המאמן שלו. אני יודעת שיש מועדונים גם בארץ שלא עוברים דרך הקוקיואן וזה ימממבה צרות אח"כ. שיחכה ויעשה דרך הקוקיואן אם טרם לא עשה זאת. ג'ס.

Rascal

New member
תודה רבה, אני אבדוק.

האם המועדון הזה (קוקיואן) הוא כלל עולמי ??

שלום לך דרגות דאן / מאמן

בעולם הטאקוונדו ישנם כל כך הרבה פלגים וכל כך הרבה ארגונים שכל אחד ואחד מהם מעניק תעודה . הסבר : לפני לא מעט שנים היו שני ארגונים עיקריים אשר העניקו דרגות דאן , עם השנים והתפתחות עולם הטאקוונדו בעשורים האחרונים מוענקות תעודות ע"י הפדרציות/התאחדויות המקומיות ( אירופה / אסיה / אמריקה וכו'... ) לפני כעשרים שנה אפילו מדינת ישראל הנפיקה תעודות דאן מקוריות ומקומיות . בישראל לצערי שלא כמו במקומות אחרים בעולם החליטה התאחדות הישראלית להפסיק הנפקת תעודות שכאלה מסיבות פוליטיות פנימיות בהתאחדות עצמה ( דבר שכשלעצמו אינו נכון לטעמי ) . רובם ככולם של התעודות מאושרות גם ע"י ההתאחדות העולמית . כמובן שמדובר בענף כלכלי מאוד גדול רק כדי לסבר אוזניים פעם בזמנו הקוקיוון גבה 100$ עבור דאן 1 - 200$ עבור דאן 2 וכו'... עם הנפקת התעודות במדינות האם ירדו המחירים פלאים . בארה"ב , ישנם כל כך הרבה מסטרים בעלי דרגות בכירות דאן 6 - 8 אשר החליטו או לפרוש מהאיגוד העולמי כשזה הפך לספורטיבי לחלוטין או לחילופין להנפיק תעודות ל"מגזר" עליו הם מופקדים . התעודות מוכרות ומכובדות ע"י כל מי שמעריך ומוכיר את אותם המאמנים . רק לשם הדוגמא , בישראל קיימים מספר לא מבוטל של בעלי דרגות דאן 5 שאינם מסונפים להתאחדות הישראלית , אלה פרשו מסיבות מקצועיות/פוליטיות אך ממשיכים ללמד לאמן והם מעניקים דרגות דאן עדיין .

Pyongwon

New member
כן, מסכימה, חיים, אבל בכל זאת

החברה הללו עושים תעודות דאן מהקוקיואן. אחרת הם לא מתקבלים למקומות אחרים, כמו וינגייט. או צריכים שוב להיבחן. גס.

בודוקאן

New member
ההודעה לא נמחקה

סביר להניח שהיא הודבקה לשרשור של שאלות. בכל אופן, אין לי מושג על מי מדובר, הבה נראה מה יעלו החברים בחכתם, הפעם.

../images/Emo12.gifרק היום הביא אחד מתלמידי את הספר

של סמית' לשיעור
הפרק על מאסטר וונג שו-צ'ין תמיד נחמד לציטוט

davaria

New member
דאיטו ריו

ליאור ינקו מלמד ברעננה. שלח לי מסר לעוד פרטים.

../images/Emo112.gif מגוון אירועים היום בתפוז

כמדי יום שלישי ב-19:00, אחרי סיום התוכנית "אחי, אחותי" תתארח רונית דובדבני בפורום ניקולודיאון ותענה לשאלות גולשים. הנושא היום: מלכת הכיתה. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=1080&msgid=50778450
ד"ר רונית פלוטניק, פסיכולוגית חינוכית והתפתחותית, המתמחה באבחון וטיפול בילדים ונערים עם לקויות למידה והפרעות קשב, תתארח היום בשעה 21:00 "הפרעות קשב ADHD" ותענה על שאלות בנושאי התמודדות ההורים עם היבטים רגשיים, התנהגותיים, חברתיים ולימודיים של הלקות של ילדים. שרשור השאלות כבר נפתח ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם.
קרב הלהקות: פורום אגדות רוק בוחר את להקת הרוק הקלאסי הגדולה מכולם, השבוע בבית א': קינג קרימזון, ג'טרו טאל, הבירדס, ביץ' בויז והשבת השחורה.
חמש עצרת
- מפגש הפורום החמישי של פורום עתודה יוצא לדרך ואתם מוזמנים. כל הפרטים על האירוע והזמנת כרטיסים באתר האירוע http://atuda.tapuz.co.il

GOJU RYU

New member
סרטים של טונפה נגד בו

למישהו יש סרטים של קובודו טונפה נגד בו או יודע איפה אפשר להשיג? תודה

garey

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif יום הקרבות בקניון אשדוד

ב 27.4.05 יום הקרבות אגרוף תאילנדי בקניון לב אשדוד יום כייף למשפחה כולה , מהשעות 11.00 עד 21.00 בוקר קרבות ילדים מיגון מלא ,נוער בנות בוגרים, הכניסה ללא תשלום, תאילנד המודרנית בקניון אשדוד, כולם מוזמנים בכייף והנאה לכל המשפחה חול המועד פסח, גם בילוי גם קרבות מה צריך עוד להגיעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע תודה ג'רי מזרחי

למעלה