שתי טיפות מים Cinderella man

Rebeccan

New member
../images/Emo10.gif שתי טיפות מים Cinderella man

למה הסירו את הוידאו ? יש למישהו אולי קישור שעובד ? (תרגום לאנגלית זה בסדר)
מראש

Rebeccan

New member
אבל, אני רוצה לראות את הסדרה

כיוון שלצערי לעתים אני לא מול טלויזיה בסופ"ש

kler18

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo20.gif2../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif

את יכולה תמיד להוריד מ AJAAJA ולהדביק תרגום אנגלי,
כך ראיתי את כל הסידרה לפני כמה חודשים.

Rebeccan

New member
ניסיתי mysoju - לא עובד כרגע

אני מבקשת הסבר על ajaaja - איך מבצעים ? האם צריך להוריד תוכנה או סתם כך ? תודה רבה רבה

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo31.gifאסור לדבר על הורדות בפורום!~

אם יש לך שאלות בנוגע להורדות,אנא דברו על כך במסרים

Rebeccan

New member
חלילה ... לא מתכוונת להוריד סרט או סדרה

רק לצפות בה דרך המחשב. אבל הבנתי שצריך להתאים איזו תוכנה לצורך כך ? ספרי לי (במסר) בבקשה כיצד לצפות בסדרה עם תרגום כלשהו (אנגלית - עברית .. אפילו ספרדית טוב
)

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif

AJA הוא אתר להורדות ^^ תבדקי בmysoju dramacrazy הם האתרים שמעלים הכי הרבה סדרות אונליין. המצלמה שלי -תורידי את הסדרה.לפחות תהני מהאיכות ^^

amit11221

New member
תגובה מתחת נשלח לי בטעות

לkler18 בנוגע לcinderella man שראית , איך היא מעניינת ,משעממת ? יש לך המלצות לדרמה הזאת?

kler18

New member
2../images/Emo182.gif../images/Emo182.gifמיים

כפי שהוט נתנה לה את השם כבר בעבר כתבתי משהו על הסידרה
אבל לא איכפת לי שוב.
מדובר בתיאומים זהים (בתפקיד ראשי כפול- KWON SANG WOO ) שנולדו מחוץ לנישואים והופרדו בלידתם האב בן למשפחה עשירה שמנהלת חברת אופנה "עילית" .והסבתא שם מנהלת את כל העיניינים ביד רמה. כשהילדים נולדו האם העבירה לסבתא רק אחד מהם והוא גדל כילד עשיר ..לעומתו השני גדל בבית יתומים כילד עני.... וגם הוא התעסק באופנה אך.......בזו שמוכרים בשוק ובזול. לילד העשיר יש בעייה בלב והוא צריך לעבור ניתוח ,אך דוחה זאת מפאת תחרות בינו לבין האח החורג שלו (שהגיע למשפחה עם אימו הנשואה לאביו-השחקן הוא אם את זוכרת את העוזר

kler18

New member
המשך ל 2../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif2

העוזר של המלך סאן שהגיע לקראת הסוף השובב והחכם
שעזר לו המון עם כל מיני המצאות.אז הוא המתחרה הלא מתפשר , של השניים. ביום בהיר אחד, התיאומים נפגשים במפתיע ולאחר שמתוודעים אחד לשני , העשיר מבקש מהעני שיחליף אותו ליום אחד כדי שיסע לטיפול. כמובן תמורת סכום לא קטן. ומכאן הסידרה מתפתחת לכוונים מאוד מעניינים. סידרה קלילה ושובבה עם המון תחרות ומזימות. ואהבה
כמובן ,
(אחת השחקניות פה שיחקה גם בפול האוס). אני מאוד נהנתי
כעת אני רואה את הסידרה
EAST OF EDEN
אחת הטובות יותר שראיתי עד כה. וכמובן עם אהוב ליבי
SONG SEUNG HUN
חתיך עולמי וגם זמר מעולה. אז תהני

amit11221

New member
תודה נהיה לי חשק פתאום לראות חח

מקווה שאהנה, ורציתי לראות דווקא את EAST OF EDEN אבל בגלל מספר הפרקים אני מעדיפה להשאיר את זה לפעם אחרת ולהתחיל סופסווף את אייריס :)

kler18

New member
../images/Emo66.gifסינדרלה מן../images/Emo202.gif

חברים יקרים
יש תקציר בפנאי פלוס -היום- על הסידרה (ידיעה קטנה)

Rebeccan

New member
../images/Emo10.gif הפסדתי כמובן את פרקי הפתיחה

אז חוזרת לשאול - היכן אפשר לצפות (קישור שעובד ...) ? כנראה שאגיע לזה רק בשישי לפנות בוקר (אני עם קבוצה שמטיילת בארץ, הם עוזבים בשישי לפנות בוקר ... ואז אחזור הביתה וארצה לראות
) תודה תודה

Rebeccan

New member
טוב - אם מישהו מכיר קישור ישיר לצפייה

אשמח אם תצרפו. תודה. (ניסיתי דרך aga aga ... הסתבך לי הענין ........)

למעלה