עצוב לי....

StarChild

New member
../images/Emo10.gifעצוב לי....

הבחורה הזו? שסיפרתי עלייה, אז היא סיפרה לי עכשיו שיש לה חבר חדש.... ואני שמחה בשבילה, באמת שכן, אבל עצוב לי
... אני יודעת שחבר זה לא קיר ושיכול להיות שהם יפרדו אפילו מחר, והיא נראת כל כך שמחה שאני מקווה שלא, אבל זה עדיין קשה, עדיין כואב... אני שונאת את המשחק הזה שמשחקים אצלנו כל הזמן!! אווווף!!!

.m

New member
עצוב זה בסדר...

וזה מקסים שאת מצליחה להתעלות מעל העצבות שלך, ולפרגן לה
זה טבעי שיהיה לך עצוב לראות מישהי שאת אוהבת עם מישהו אחר, קחי לך את הזמן ותרשי לעצמך להרגיש עצובה, לבכות, לצעוק - מה שבא לך. לאט לאט העצב, תחושת הפספוס יתחלפו בתחושות אחרות, וקצת לאחר מכן הן תעלמנה לחלוטין, ואת מקומן יתפסו שוב השמחה והאושר. נכון, אין פה סטופר, ואי אפשר לעשות טבלת יאוש, אבל בשביל זה אנחנו פה - כדי לעזור ולתמוך
ולפינת הקלישאות: לא נורא - תבוא בחורה אחרת, מגיע לך מישהי שתאהב אותך בחזרה, יש יותר טובות, (להמשיך?
)
mai

daniel365

New member
מי לא שונא את המשחק?

הי כוכב... עברת עוד שלב בהבנות החיים - לא מקבלים מה שרוצים... כנראה שהבחורה בשלב אחר ממך, מקום אחר ממך, רחוק ממך... את מרגישה וחשה דברים שכנראה שהיא לא מרגישה, וזוהי המציאות הכואבת שתפחה על פנייך. מה לעשו? כלום. לקום, להמשיך הלאה, לחייך לעולם כי יש עוד מליון (ואפילו יותר מזה) אנשים אחרים שתכירי, ותרצי לנשקם, ותרגי לגעת בהם, ולהרגיש אותם. אז למדת עוד משהו בחיים לגבי אכזבות. ואללה - באסה. אבל לא נורא. סחתיין על הפרגון שלך ועל שאת שמחה בשבילה. חברה טובה זה דבר שבא כל יום, וטוב לך שאת חברה טובה בשבילה והיא בשבילך. פשוט תמשיכי הלאה. שיהיה לך רק טוב. ולילה טוב... אני

StarChild

New member
זה הכל קורה לי ביום אחד!!!../images/Emo5.gif

אני הייתי עצובה מדברת עם חברים שלי בנט, פתאום ידיד טוב שלי כותב לי שהוא בקושי מכיר אותי, אז אמרתי לא טוב, שאל מה שאתה רוצה... הוא שאל אותי אם יש לי חבר- אמרתי לו לא... הוא שאל אותי אם היה לי חבר- אמרתי לו לא... הוא אמר מה?! איך יכול להיות?!- עניתי לו שאף פעם לא רציתי חבר...- לא לשאול אותי למה, הייתי פשוט מדוכאת ועייפה כנראה... זה הוביל כמובן לשאלה הבאה... וחברה?- אז גיחחתי ואמרתי לו- ha the 1,000,000$ question....- אז הוא אמר לא מיליון אולי אלף, הכי הרבה אלפיים... אז אמרתי לו שאני בי, ושאני נמשכת לבנות מאד...- לקח לו כמה דקות לענות אבל אחרי שהוא יצא מהשלב של " את בטוחה?" ו"אולי זה משהו חולף" הרגשתי ממש טוב כי עכשיו יש לי מישהו שיודע!!
והוא הכי מתוק ומקסים בעולם ידיברנו בטל' אחר כך קצת ואני פשוט מ-ת-ה עליו!!! הוא גרם לי להרגיש הרבה יותר טוב! תודה לכם מאי ודניאל
, אתם מקסימים....

white star

New member
מזל טוב ../images/Emo48.gif

סיפרת לידיד הראשון! דרך אגב לדעתי עכשיו שלחברה שלך יש חבר , כדאי לך לחפש חבר\חברה רציני\ת רק כדי להוציא אותה קצת מהראש. אני יודע שזה לא קל אבל זה יהיה הכי טוב לך. שיהיה לך יום

StarChild

New member
תודה!!!

אני לא יודעת אם אני ממש רוצה חברה,אני יודעת שאני לא רוצה חבר... בנתיים אני בסדר, החבר שלה לא בבית ספר אז אני לא צריכה לראות אותם מול הפנים שלי...ויש לי את הידיד שלי עכשיו, ואם יהיה קשה מדי אני אסתדר...

daniel365

New member
היי מותק....

להסתכל קדימה בגישה חיובית.... מי צריך חבר ??? עזבי אותך בנים - לא מבין מה מתלהבים מהם כ"כ.... נשים הן המין האיכותי (ולכל פורום גאווה - אני חייב להיות ציני לפעמים...).... קחי את החיים עם הומור, חיוך על הפנים ואופטימיות. והכי חשוב - יש לך את הבחור הראשון שסיפרת לו - אני בטוח שזו הקלה אדירה להוציא את הדברים האלו בקול רם מגרונך ולא רק במחשבותייך... אני יודע מנסיוני... וכמו שלכל בחורה יש את החבר ההומו הכי מקסים ומתוק - ככה לבחור שלך תהיה את הבחורה הדו-מינית/לסבית כי מקסימה שקיימת!!! לא ככה???? לילה טוב לך כוכב!

StarChild

New member
../images/Emo24.gif תודה!

זו באמת הקלה אדירה, מישהו שבאמת מכיר אותי ואוהב אותי ויודע? לא חשבתי שזה אי פעם יקרה! יש לי מישהו שיחבק אותי באמת עכשיו!!:- D למרות שהוא בטוח לא קורא את הפורום זה (אני אדאג לזה עם הזמן, אני יכולה להיות מאוד משכנעת) אני שולחת לו מ-ל-א נשיקות וחיבוקים (אני אתן לו חלק מחר בבית ספר). אני לא ממש חושבת שהוא מודע לכמה שאני אוהבת אותו, במיוחד בגלל שהוא היה כל כך מקסים כשסיפרתי לו כי אני ממש פחדתי... ותודה לכ-ו-ל-כ-ם על מילות העידוד

StarChild

New member
תודה!!../images/Emo24.gif

זו באמת הקלה אדירה, מישהו שבאמת מכיר אותי ואוהב אותי ויודע? לא חשבתי שזה אי פעם יקרה! יש לי מישהו שיחבק אותי באמת עכשיו!!:- D למרות שהוא בטוח לא קורא את הפורום זה (אני אדאג לזה עם הזמן, אני יכולה להיות מאוד משכנעת) אני שולחת לו מ-ל-א נשיקות וחיבוקים (אני אתן לו חלק מחר בבית ספר). אני לא ממש חושבת שהוא מודע לכמה שאני אוהבת אותו
, במיוחד בגלל שהוא היה כל כך מקסים כשסיפרתי לו כי אני ממש פחדתי... ותודה לכ-ו-ל-כ-ם על מילות העידוד

למעלה