עצובה.....

../images/Emo10.gif עצובה.....

הפצעים שלי יבשים מאוד אני כל חצי שעה מורחת אותם וזה מחזיק בדיוק שניה... העור שלי נהיה קשה מאוד וקשה לי ללכת ולשבת ומגרד לי בטירוף הרופאה נתנה לי עוד 15 טיפולי פוטו שרק מחמירים את המצב והיא עוד אומרת לי שזה לא אמור להיות ככה..... מה לעשות??? העור שלי נהיה עם עיגולים קטנים שלקילוף בנגעיםעצמם וכל מה שאני מורחת לא עוזר... אני ממש בדכאון HELP ME ביי דקלה

מדברון

New member
מנסיוני....וזלין.../images/Emo67.gif

היי מצטער לקרוא מקווה שיוקל בקרוב. לי במיתקפות הקשות רק!!!!! וזלין עוזר.אני מורח אחרי מיקלחת ארוכה. ההרגשה מגעילה, אך אין ברירה אחרת אינני מתפקד. בריאות ובהצלחה

חמאת גוף

עוזרת לי מאוד והיא טבעית ואין בה שום חומר מגעיל נספג מהר בעור ונותן תחושת הקלה כמובן שלא מרפא כלום אבל עוזר לי מאוד להרגשה אני קניתי בבאדי שופ בחול אני מקווה שיש גם בארץ

אז תקני בארץ ואם

את באיזור תל אביב תקפצי לקפה ואני אתן לך ממה שיש לי כדי שתדעי אם זה עוזר לך. זה טבעי לגמרי ואפילו יש לזה ריח טוב בחיי עם הריח הזה אני נמשך לעצמי טוב זה ברור אני לא עומד בקסם שלי....

תודה רבה...

אבל גם חמאת גוף ניסיתי טבעית תמרים שקניתי בים המלח והיא פשוט שורפת לי..... אמרו לי שהפצעים שלי כנראה פתוחים מדי כי גם קרם גוף רגיל שורף לי מאוד..... אז אולי משהו אחר? יש משהו שאני יכולה לקחת לגירודים ללא מרשם רופא? תודה לכולם דקלה אה דרך אגב חולה חדש- תודה על ההזמנה אני עוד אנצל אותה מתישהו...

את מוזמנת

ותתני עוד צ'אנס לחמאה ואם לא הולך תנסי חרדל (זה היה בצחוק אל תנסי באמת)

אספרסו/הפןך/קפהקר/שחור

נס קפה, תה, תה צמחים,תה לואיזה, תה פירורי מרפקים עוגיות,שוקולד,בצל,ברוקולי קולה,קינלי,ספריט,דיאט מיים אורז,שניצלים,ביצה קשה,סלט טונה אני חושב שכיסיתי את כל האפשרויות, ועכשיו מי שרוצה שיגיד אני

b2erez1

New member
את ממש מזכירה לי אותי...

התיאור שלך מדיוק לגביי, אני מבין אותך....את הדיכאון שלך אני לא מבין....

צפוני

New member
אם ניתן להשיג את המרגרינה הזו

ב- הונג קונג או פרנקפורט, אז אין לי בעיה לרכוש. שלחי לי פרטים. ותקבלי קפה + מרגרינה טוב.... חמאה....

למה אי אפשר להבין את הדכאון???

כואב לי מגרד לי ואני לא ישנה בלילות שלא לדבר (ואני מרגישה חופשיה לשתף) שבעלי כבר לא זוכר אותי.... (אם אתם מבינים למה אני מתכוונת...) אז איך אני אהיה בסבבה???

b2erez1

New member
דקלה מתוקה...

אצלי "הכל על ה... שלי"....לכן, אין מצב שאני בדיכאון. אני יודע שאת סובלת מהמחלה...אבל מה זה יעזור אים תכניסי לדיכאון? זה ממש מיותר.... אגב...שמתי לב שאת ובעלך שובבים...את חייבת להמשיך לעדכן אותנו..חחח תרגישי טוב

צפוני

New member
אפשר וצריך להכיל את הדכאון

כי המצב באמת קשה. לא להכיל את הדכאון משמע לחסום עצמך, לאטום את הנפש. וברגע שמאמצים את השיטה זה גולש לשטחים אחרים והופך אותך לאדם רגיש פחות ומנוכר. במילים אחרות אני לא בעד צמצום המשרעת (אמפליטודה) הרגשית שלנו.

dandusa

New member
קרם שיכול לעזור

ממליצה לך בחום לנסות קרם גוף שניתן לרכוש בכל בתי המרקחת או הסופר פארם ונקרא: מדידרם. קרם גוף מעולה, לא שומני , נספג במהירות במריחה ויחד עם זאת משאיר את העור לח תקופה ממושכת. לי בכל מקרה מאוד עוזר. בהצלחה

היי

מצטערת לשמוע את בדיוק במצב של גיסי רק שהוא נקי כמעט לגמרי הוא משתמש בדרמובט והיה מאושפז בתל השומר גם לו לא עזר הפוטוטרפיה ולפנים אלקום אל תעשי מה שעושה לך גרוע דרמובט משחה ולא קרם גם הוא היה בדיכאון עמוק אך היום הוא מאושר אולי אפשר לעשות שידוך?

למעלה