חבל...

i love you boy

New member
../images/Emo10.gif חבל...

הסתכלתי בדף הדמויות, זה כבר ממש ל=א ראש גדול , :( ב"מכה" אחת , הצטרפו =7= שחקנים חדשים, מור&תומר כבר לא יהיו - הם החזיקו את התוכנית,הם היו ראש גדול! לפי דעתי,ומצטערת אם זה פוגע / מעצבן פה מישהו, א=י=ן על העונה הראשונה... ולא,אין לי שום דבר נגד אחד מהשחקנים החדשים,חס וחלילה!שיהיה להם בהצלחה.. אבל זה כבר לא ראש גדול,לצערי :( .

chuti

New member
דעה שלך. עדיין לא ראית את העונה. אבל דעה שלך

i love you boy

New member
זה לא קשור לזה שלא ראיתי את העונה..

אני אראה, ואני בטוחה ב1000000% שאני אהנה... הבעיה היא שלפי דעתי זאת לא תהיה תחושה של ראש גדול, בלי השחקנים הקודמים.

אני חושבת..

שיש משהו במה שהיא אומרת. אבל ראיתי את הפרק הראשון באתר וזה נראה אחלה לגמרי. ד"א.. אני לא חדשה בפורום. כבר הייתי פה בעונות קודמות [בשם משתמש אחר פשוט..] ועכשיו נראה לי שחזרתי:]

ליאל44

New member
נכון

אבל אדם בצבא וסיוון בצבא ואלמה לא רוצה כי היא רוצה להשקיע בלימודים וגם תמר שם-אור בצבא זהו. ותאמין לי לפי הפרומאים זו ה-ע-ו-נ-ה- והעונה הזו תהיה טובה ואדם וסיוון ישחקו תפקידי אורח ואלדר, רועי, ספיר, מייקל, רוני, איציק, תום, וכרמל נשארים שם. ומצטרפים המון;; מירב פלדמן, מיטל מיכאלי אביגיל אריאלי, ועוד המון שחקנים חדשים. זו תהיה העונה.

חצי מהשחקנים בשמיניה בעונה ה-3 גם היו בצבא

ובכל זאת הצליחו לצלם, אפילו אם זה היה קשה...

ילד רע 16

New member
אני לא בטירוף, אבל אני כן חושב שאם הוא דווקא

היה בעונה הרביעית זה היה מוסיף הרבה. אבל האמת שאין עוד מה להוסיף. זו סדרה שונה לגמרי כמו שאמרו כאן, הולכת להיות עונה מעולה, ממש מדהימה ושונה מכול מה שהכרנו. הקאסט השתנה לגמרי, איכויות המשחק, התפאורה (סטים), הרעיונות, העלילה. באמת יפה.

i love you boy

New member
:]

חח, זוכרים איך ריקרדו נלחץ לפני הנשיקה שלו עם איריס? [: , ואיך שהוא מרח שמן על הריצפה בשביל שהיא תשבור את הרגל?

dj salmix

New member
לא... העונה השניה שולטת!

עונה ראשונה הייתי תמימה מידי, עונה שניה כבר למדו לקחים והיה טוב... וחוץ מזה שמתגעגעים לשירה... אבל יהיה טוב...

למעלה