אני לא מאמינה למה שאנשים עושים..

שנינה778

New member
../images/Emo10.gifאני לא מאמינה למה שאנשים עושים..

אתמול טיילתי ברחוב וראיתי משהו בועט בכלב שלו (!!!!!) ממש לא האמנתי, הכלב פשוט התקפל והתחיל לבכות... אבל נראה שזה ממש לא הפעם הראשונה שהוא בועט בו... כלב מסוג בוקסר נראה לי... בכל אופן, רציתי לדעת, למקרה שחס וחלילה אני אראה את האדיוט הזה שוב, יש משהו שאני יכולה לעשות נגדו<? אם אני אתקשר למשטרה זה יזיז להם?? אני בכל אופן כמעט בכיתי... תודה על עזרתכם

קים 26

New member
תאמיני, יש אידיוטים. האמת לא נראה

שמישהו יכול לעשות משהו נגדו. ניתן להתלונן אך לצערי לא נראה לי שתזכי ליחס. בואי נתפלל ביחד שיום אחד יתפוס את החלאה הזה מישהו חזק ממנו וגם ייתן לו בעיטות שיקפלו אותו. כולרה אחד!!!

nishlup

New member
חבל שלא הזמנת לו משטרה.

אני לא יכולה לשתוק שאני רואה דבר כזה.... הייתי בלי שהוא ירגיש הולכת מאחורי ועוקבת.. ומזמינה משטרה או מתקשרת לתנו לחיות ומוסרת את מקום מגוריו. אפילו מצלמת בטלפון אם יש מצלמה

lilithmm

New member
לא צריך לעשות נגדו

לפעמים אנשים חושבים שכלב מחנכים במכות. אם תתקפי אותו הוא ירביץ לכלב בבית. את צריכה לשאול בעדינות מה הבעיה, ולהמליץ לבחור לקנות ספר אילוף, ולהסביר לו שבמכות אם הכלב מצייט מתוך פחד זה לא יעזור כי זה יצא במקום אחר. אני חושבת שהתשובה שלי נכונה לגבי פליקים לכלב, לגבי בעיטות אני לא כ"כ בטוחה, אבל אפשר לנסות. במשטרה יכולים להחרים את הכלב ולשלוח אותו למוות בהסגר. מקווה שעזרתי.

למעלה