כפות רגלים מנמנמות...

aabramovich

New member
../images/Emo1.gif../images/Emo1.gifכפות רגלים מנמנמות...

רכבתי היום רכיבה (שניה סה"כ) בנעלי החדשות (והיחידות). רכיבה של כשעה. אחרי כעשרים דקות החלו האצבעות להרדם. ברכיבה הקודמת חשבתי ש"חנקתי" את כפות הרגליים, ולכן רכבתי מאוד משוחרר (יותר משוחרר מזה = יחף). ועדיין, קולות הנחירה שעלו מכיוון אצבעות הרגליים היו עזים. נק' אחרונה - אני רוכב עם גרביים דקות. נעלי שימאנו נוחות, רחבותץ ומאוררות. טיפים ועיצות יתקבלו בברכת לילה טוב.
עזריאל

natibergman

New member
להיות ציני או רציני איתך../images/Emo35.gif

אם ציני: 1. הריח הורג את הכפות אז הם מעדיפות לישון מלמות... 2. הרגליים רומזות לך שהחלזון מזדחל ואתה צריך להתחיל לזוז מהר. אם רציני: 1. מן הסתם זרימת הדם לרגליים אינה טובה. לכן אתה צריך כל הזמן לשחרר כל פעם רגל (לא את שתיהן ביחד ולא בירידה...) ולנער אותה. 2. שרצועות הוולקרו לא יהיו לוחצות פרט לעליות. 3. שהרכיבות יהיו קצרות עד שהרגל תתרגל. רכיבות של שעה מצויין. של הרבה יותר שעות אתה די מזמין צרות כי זה לא הדרגתי וקיצוני מדי.

mf

New member
כנראה שצריך

לשנות את מיקום הקליטים על הנעל....

תכוון את הקליט כמו שצריך

זה אמור לעבור...היה לי את זה בנעליים הקודמות שלי כל הזמן.. בסוף המאמן כיוון לי את הקליט כמו שצריך ומאז זה הפסיק לגמרי. עוד פתרון,אבל רק זמני עד שתכוון את הקליט, הוא להוציא לבינתיים את המדרס של הנעל.

אני יודע שזו שאלה קצת טיפשית

אבל עם איזה גרביים אתה רוכב? אם אתה רוכב עם גרביים עבות, יש להן נטייה לעצור את הדם בכף הרגל, מה שגורם לכפות הרגליים להירדם. אם אתה רוכב עם גרבי רכיבה דקות, אז תנסה את ההצעות של קודמי.

ido mazor

New member
בועז, הבנת הנקרא ../images/Emo3.gif

הוא כתב שהוא רוכב עם גרביים דקות....

aabramovich

New member
חשבתי שכיוונתי...

או במלים אחרות: What's wrong with this picture??? כיוונתי את קליט ככה שאני לוחץ עם כריות אצבעות כף הרגל. הנעל (וגם כנראה הרגל) מקבילה לאופניים. גם בשביל זה קניתי פדל עם מעט "ציפה" (ככה קראו לזה בחנות). רגל ימין עוד מרגישה טיפה לא מקבילה, אבל שמאל ממש ממש נוח. חוץ מהעניין הפעוט הנדון. אז אם יש עיצות איך לכוון... זה המקום.
עזריאל

גם לי היה את זה ומה שעשיתי זה

פשוט שיחררתי וניערתי מדי פעם, אפילו לא צריך לשחרר, כשהן מתחילות לנמנם אני משחקת טיפה עם האצבעות, מכווצת ומשחררת ואז זה עובר... זה עניין של הרגל, אם אתה מכוון טוב זה יעבור לך תוך מספר רכיבות תאמין לי... היום אני אחרי 3 חודשי רכיבה אחרי שתרגלתי די הרבה זמן את עניין הכיווץ והשיחרור והנימנום כבר לא חוזר... בהצלחה!

bazzik

New member
אתה לא מושך מספיק...

אתה לוחץ חזק בדחיפה על החלק הקידמי של כף הרגל. נסה למשוך חזק וזה ישחרר לך את החלק הקידמי של כף הרגל הנוטה להרדם. זה מניסיוני לפחות.

Gad86

New member
אם רכבת בבוקר מוקדם - הקור

אצלי הקור בבוקר מרדים את הרגליים כבר מעכשיו אני עם ערדליים. אם רכבת בחום- כיוון קליטים. גדי

למעלה