...שלחת אותי לישון, מגי..

גל-עמית

New member
../images/Emo1.gif...שלחת אותי לישון, מגי.. ../images/Emo1.gif

...אז ככה.....לא ידעת כמה צדקת..... זוכרת את החשבונייה של פעם? שהסינים עובדים איתה עד היום?....זו מהעץ.....עם החרוזים הצבעוניים?...... כך עבדתי עד יום ה´ האחרון.....הלכה לי מערכת ההפעלה במחשב במשרד.... ביום ה´ האחרון התחלתי ב"שיקום מחדש"......... ...וכך "נמנמתי" לי ברשת........... בכל אופן, הנה אני....מכחן את עצמי ל"צום" הקרב אלינו..... שבת טובה, נעימה ומהנה - לך, מגי ולכל ה"בקענטאן" כאן בפורום.... "בקענטאן" ולא על ה"קנטאן"......

magy

New member
לא רק אתה ישן, כולם פה ישנים

מקווה שלא יסגרו את המקום בגלל מיעוט מבקרים.

זו נוסטלגיה מגי, לא מסיבת

דיסקו הנה הקפצתי לראש הדף אולי אנשים (כולל אני, אבל אני ממעטת בכלל להיות ברשת לאחרונה) נבין את הרמז

ענבר.

New member
ואם

ירצו לסגור נבוא לעשות שריר... אם לא נישן בדיוק... גם אני בזמן האחרון ממעטת בבקורי פורומים.

גל-עמית

New member
לא יסגרו......חבל"ז....

ואם יחליטו לסגור, בגלל מיעוט הגלישות בשבועיים האחרונים - זו תהיה תעודת עניות לפורטל הזה........

magy

New member
ולי יש בעיה

אני לא מצליחה לשרשר. האם למישהו הייתה בעיה בנושא? אם זה יצליח לי כעת, זה לא אומר שיצליח עם בעתיד...... לפני יומיים כתבתי סיפור עם אייקונים.....הייתי מרוצה מהקישוטים.... אבל ...לא הצלחתי להעביר...... נו טוב.....ההודעה היא רק נסיון לבדוק אם אני מצליחה לשרשר... אל תתייחסו, אני כותבת אל עצמי......בלבד..... אני גם אמחק את עצמי.......
)))))))

magy

New member
טוב, הצליח...אבל גיליתי משהו חדש

אולי שינו את המערכת.....קודם היו לי קוביות קטנות ואפורות שסימנו שכבר קראתי.....כעת יש ......V קטן.....שמודיע...שההודעה נקראה כבר.... שמתם לב??????????

גל-עמית

New member
....ועוד דבר חדש.....אולי....

כאשר אני פותח את הפורום או ראשר אני שולח הודעה/תגובה - הכינוי שלי מופיע ב-BOLD.....

magy

New member
כולם בולדוגים.... ../images/Emo13.gif

כל אחד רואה את עצמו בולדי.... גם אני חשבתי בעבר, שרק אני בולדית..... מחשבה יפה של מתכנני הפורומים, לתת הרגשה טובה לכל כותב שהוא הההההההההה-בולד היחיד בדף....... יפה הא??????? זוכרים את ההולה הופ????????????????? הלוואי היום הייתי עושה עשירית ממה שעשיתי פעם..... הייתי גם נראית , כמו שנראיתי פעם.....
))))

גל-עמית

New member
הולה הופ......

זה היה כמדומני אחד ממשחקי הזמן שלא השתתפתי בו.. נהנתי יותר לראות את עיכוסיהן של הבנות.......................

זהבוש

New member
הולה הופ משחק נהדר הלואי ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

והייתי יכולה לעשות זאת היום, משעשיתי בזמנו, עם ההולה הופ פשוט קשה לתאר, הייתי ילדה מאד שובבה, בוא נגיד, בזמן ההוא ,ואיך שרק יכולתי לשחק בזה במיוחד ליד הבנים, שמחתי לעשות זאת במיוחד עם מכנסיים קצרות וצמודות, אני עוד זוכרת את אימי מנסה יחד איתי מי עושה יותר מהר, ויותר זמן סיבובים דרך אגב היו מקרים שהיא ניצחה אותי, היא היתה ממש ספורטאית מעולה, ואני עשיתי זאת יותר בשביל להתגרות בבנים של הכיתה.

MAGY מה פיתום יסגרו ? ../images/Emo59.gif

חסר להם! החגים תמיד עונה חלשה... גמר חתימה טובה,

ענבר.

New member
כמו בפרסומת ההיא

לגבינה עפרון אחד קל לשבור כמה עפרונות....בלתי נתין לחלוטין........ כולנו שריר אחד.

למעלה