סופשבוע רגוע

Charmed24

New member
../images/Emo1.gif סופשבוע רגוע ../images/Emo1.gif

הפורומון הזה גם ככה רדום, ומן הסתם בסופ"ש הוא בכלל מת... אז לי יש שאלה, ואני מקווה שאנשים ישתפו פעולה (אם מישהו בכלל נכנס לפה בשישבת...) ויקטור ניומן VS ג'ק אבוט מי לדעתכם הטוב
ומי הרע
ביריבות הזאת

Dawn12

New member
לא יודע מי טוב ומי רע

כי אני לא חושב שיש בג'נואה סיטי דמות שהיא לגמרי רעה או לגמרי טובה (חוץ מכריסטין המושלמת כמובן, שתיבדל לחיים ארוכים). אם שואלים איזה צד אני לוקח ביריבות התשובה היא ללא ספק ג'ק. מישהו צריך ללמד את ויקטור לקח, וזה יוכל לקרות רק אם ג'ק יעמוד מולו ולא תחתיו. מה שכן, תגידו מה שתגידו - אפילו היריבות של קת'רין וג'יל מחווירה לעתים מול היריבות המשובחת הזו.

מקסימה1

New member
תנו לפורום הזה זמן... יהיה בסדר.

אני בטוחה שלאט שלאט ייכנסו אנשים. גם אני אשתדל לבוא כל יום, למרות שאני הולכת להתנתק מהכבלים בקרוב. אבל אני אדאג שיקליטו לי ביום ו'

python 4

New member
שכחת לשאול מי המכוער.

ויקטור או ג'ק? אכן שאלה קשה. אך אין לי ספק - ג'ק אבוט רולז!!!1 מישהו צריך להעמיד במקום את המשופם. אני מקווה שז'בו כל כך תצליח שהם בסופו של דבר ישכרו את ויקטוריה שתהיה מחלקת התה שלהם. אני פשוט שונא את הניומנז. הם כאלה עשירים ויהירים! אוף! ג'יל! דרך אגב - זה נכון לשג'ק ולג'יל היה פעם רומן, או שזה רק היה נדמה לי? מתי זה היה? למה לא מספרים לי שום דבר?

Dawn12

New member
אכן כן

אחרי שג'ק התגרש מפטי וויליאמס הוא החל לנהל רומן עם ג'יל שהיתה באותו זמן נשואה לאביו. לינדזי וולס הצליחה להשיג תמונות של השניים יחד וסחטה אותם באמצעותן. ג'ק נאלץ להינשא ללינדזי כדי שהתמונות לא יגיעו לאביו אך בסופו של דבר הרומן התגלה. ג'ון וג'יל אמנם התגרשו, אך הרומן של ג'יל וג'ק לא האריך ימים גם הוא. מלבד זה, אני די בטוח ש-Charmed24 יוכל לספק לך פרטים נוספים על הרומן.

python 4

New member
רגע מה..

ג'ק היה נשוי למרי וויליאמס? עכשיו הוא התקלקל לגמרי בעיני. זהו.

Charmed24

New member
ג'ק וג'יל - הבגידה הגדולה ../images/Emo14.gif

תהיתם פעם למה ג'ון וג'יל התגרשו בפעם הראשונה? להלן הסיפור! בתחילת שנות ה-80 נישאה ג'יל הצעירה והיפה, לבעלים של חברת הקוסמטיקה ז'בו, ג'ון אבוט. אם לא מספיק שלא הסתדרה עם שתי בנותיו שחזרו מפריז, אשלי וטרייסי, המתח המיני בינה לבין ג'ק, בנו הבכור של ג'ון, לא טרם למערכת היחים הסבוכה בבית משפחת אבוט. ג'יל הייתה קרובה בגילה לג'ק, הרבה יותר מאשר לאביו. ג'ק היה רודף נשים לא קטן, ולמרות שהיה נשוי לפאטי, הלא היא חברתה הטובה של אחותו אשלי, ובתם הצעירה של קרל ומרי וויליאמס, ניהל רומן עם דוגמנית הבית של ז'בו- דיאן ג'נקינס. ג'יל מצידה, מאד לא אהבה את ביקוריה התכופים של דינה מרז'רון, אשתו הראשונה של ג'ון ואם ילדיו, בג'נואה סיטי. כשפאטי גילתה שג'ק בוגד בה עם דיאן, היא מיהרה להתגרש ממנו, אבל דווקא אז דיאן נענתה להצעת נישואים מאנדי, ועזבה גם היא את ג'ק. ג'ק מתוסכל ומאוכזב, נסע לבקתה של מש' אבוט, ומצא שם להפתעתו את ג'יל, שנסעה גם היא אחרי ויכוח עם ג'ון לגבי יחסיו עם גרושתו דינה. עד מהרה מצאו את עצמם ג'ק וג'יל בין הסדינים, מקיימים סקס פרוע, ששניהם רצו כבר הרבה זמן! מה שהם לא ידעו, זה שלינדזי וולס(השחקנית לורן קוסלו, הלא היא קייט קריאקיס מימי חיינו), אקסית נוספת של ג'ק, עקבה אחריהם לבקתה, וצילמה את הכל! לינדזי חיפשה נקמה בג'ק, וסחטה אותו. ג'ק שחשש מאד לפגוע באביו, הסכים למנוע בכל מחיר מהסוד להתגלות, ואפילו ארגן טכס חתונה מזויף עם לינדזי. עד מהרה, לינדזי גילתה זאת, ומכרה את התמונות למי אם לא... קתרין צ'נסלר! קתרין שחיכתה זמן רב לנקום בג'יל, החלה לשלוח לג'ון גזירים מהתמונה המפלילה, וג'ון לאט-לאט הרכיב את הפאזל. קתרין, שבכל זאת, לא רצתה לפגוע בג'ק, נמנעה מלשלוח לג'ון את הגזיר שחושף את זהותו של ג'ק. כשג'ון השלים את הפאזל, והבין שג'יל בגדה בו, הוא לקה בשבץ! ג'יל ניסתה לשכנע את ג'ון שהתמונה ישנה, אבל הוא לא קנה את זה, ופתח בהליכי גירושים נגדה. ג'יל מצידה, ניסתה לסחוט מג'ון כמה שיותר כסף בהסדר הגירושים, וללא בושה פתחה במקביל ברומן עם הגנן החדש והחתיך של מש' אבוט- בראד קרלטון. במהלך המשפט, כשנראה היה שג'יל עומדת להפסיד, היא חשפה בפני ג'ון שהגבר איתו שכבה היה לא אחר מאשר בנו האהוב, ג'ק, ואיימה לפרסם זאת בתקשורת. ג'ון נאלץ להיכנע, ולתת לג'יל 20% ממניות ז'בו. במקביל, ג'ון הפגוע, גירש את ג'ק מהבית, ואף פיטר אותו מז'בו. כשאלמוני ניסה לירות בג'יל, ג'יל הניחה מיד שמדובר בג'ק. ג'ק שרצה להימנע מפרסום נוסף שיפגע באביו, והרגיש שכבר אין לו מה להפסיד, הודה בנסיון לרצח, ונידון לעבודות שירות. המתנקש האמיתי, סוון, המסז'יסט של ג'יל, לא התייאש, חטף את ג'יל וכלא אותה במקרר. מי שהציל את ג'יל היה לא אחר מאשר ג'ק. כשהאמת יצאה לאור, סוון נכלא, ג'ק זוכה, וג'ון שראה עד כמה הייתה גדולה ההקרבה של ג'ק למענו, סלח לג'ק, והשלום בא על מקומו. אוווו....

python 4

New member
../images/Emo45.gif אחלה סיכום!

עכשיו פתאום מובנים לי הרבה דברים - כשדיאן עזבה את ג'ק בשביל ויקטור זו לא היתה הפעם הראשונה שהיא נטשה אותו בשביל להתחתן עם גבר אחר? אז למה הוא חזר אליה שוב בפעם השנייה? ועכשיו גם ברור למה ג'ק כל כך רוצה לרצות את אבא שלו ג'ון...

Charmed24

New member
אני בספק אם

פיטר ברגמן יודע שטרי לסטר ניהל רומן עם ג'יל או שדיאן עזבה אותו לאנדי, או במילים אחרות התסריטאים לא כאלה נאמנים לעלילות שלהם מלפני 20 שנה... מתי בפעם האחרונה הזכירו את זה שניקי הייתה נשואה לאחיה של ג'יל

python 4

New member
לא ידעתי שלג'יל היו כאלה

קשרים ענפים עם כל הדמויות בסדרה - מה היא היתה גיסתה של ניקי?? בכל מקרה באמת התפלאתי על זה שאין שום מתח מיני בין ג'ק לג'יל, כאילו לא היה בניהם כלום.. או שזה רק נדמה לי?

זוכרים

את הרומן של ג'יל וויקטור? איזה זוג חזק הם יכולים להיות, לא? ישתלטו על העולם ביחד! אבל האמת שאני דווקא נורא רוצה שיהיה שוב קטע בין ג'ק לג'יל - יש להם כימיה, במיוחד כשהם רבים...

python 4

New member
לג'יל יש כימיה עם כולם...

היה לה רומן עם ויקטור?? נו טוב, כל יום לומדים דברים חדשים. יהיה מעניין אבל לראות רומן שלה עם ראול. מה יש? החבר הכי טוב של הבן שלה, מה רע בזה?

Charmed24

New member
../images/Emo58.gifראול

לא,לא, לראול לא יהיה רומן עם ג'יל, אבל אם תמתין ממש בסבלנות, בעוד 4 שנים (או לחלופין פשוט תסע לארה"ב) תוכל לראות את הרומן שלו עם... לורן פנמור

python 4

New member
../images/Emo58.gifעצורררררררר!

לורן פנמור חוזרת?? אני מקווה שאני לא מבלבל אותה עם מישהי אחרת - זו לא זאת שהיתה נשואה לדני? איך אהבתי אותה! רומן שלה עם ראול בהחלט יהיה שווה את זה.

Charmed24

New member
דני

היה נשוי ל: 1.טרייסי אבוט 2.כריסטין בלייר 3.פיליס סאמרס
פיליס אגב תחזור בעוד שנה ותהיה דמות מאד מרכזית בסדרה, היא תההי אשתו של ג'ק אבוט לורן פנמור זו מישהי אחרת. היא עזה את צח"מ ב-95, כלומר אם אתה צופה בסדרה פחות מ-4 שנים אתה לא מכיר אותה, אלא אם ראית אותה ביפים והאמיצים

blair manning

New member
יש ספק בכלל מי המנצח?! ../images/Emo47.gif

כמובן שג'קו שלי!!! סמיילי ג'ק או איך שלא תרצו לקרוא לו!!! אני שונאת את הפרקים עם ויקטור הוא כזה משעמם ומעצבן וחושב את עצמו, יאקקקקקקקקק! מה יש בו בכלל עוד לא הבנתי! לעומת ג'קו השקסי שלי שמנהל את העניינים ביד רמה יודע את מי צריך לנצל בדרך (ועוד עם מכוערת כמו דיאן?) בקיצור איך אומרים בפורום סבון? ממש החלא!!! מתה עליו

שניהם באותה מידה

ויקטור הוא סתם שוויצר שחושב את עצמו! צריך להעמיד אותו במקום! לעומת זאת ג'ק ליכלך הרבה בכדי להיות המנכ"ל (הוצאות של 200 מיליון אם אני זוכרת טוב)

למעלה