שרשור הכוונה ומודיעין 27-28/1

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
45 בתדירות של פעם בחצי שעה מגיע עד

זקוק לעזרה
מישהו יודע איזה אוטובוס אפשר לקחת מגבעתיים (כצנלסון) שמגיע למרכז וואהל (ליד אונ בר אילן)? אפשרי גם אוטובוס מארלוזורוב.
45 בתדירות של פעם בחצי שעה מגיע עד
המקום. מרכבת ארלוזרוב 69 מגיע גם הוא עד המקום בתדירות לא גבוהה. מרכבת ארלוזרוב אפשר גם 68 (מבגין) או 70 (מעל פרשת דרכים) עד שער בר אילן ומשם ברגל

mazy

New member
צריכה להגיע מאשקלון למכללת תל אביב

אני מתכוונת לנסוע ברכבת עד לתחנת השלום בתל אביב ואז באוטובוס עד המכללה. אילו קווי אוטובוס מגיעים מתחנת השלום עד למכללה (ברח' יגאל אלון) בתל אביב? באיזו תדירות האוטובוסים בשעות הבוקר...? (צריכה להיות במכללה ב-8 בבוקר). תודה ושבוע טוב :).

אם את מגיעה לתחנת השלום

אני מתכוונת לנסוע ברכבת עד לתחנת השלום בתל אביב ואז באוטובוס עד המכללה. אילו קווי אוטובוס מגיעים מתחנת השלום עד למכללה (ברח' יגאל אלון) בתל אביב? באיזו תדירות האוטובוסים בשעות הבוקר...? (צריכה להיות במכללה ב-8 בבוקר). תודה ושבוע טוב :).
אם את מגיעה לתחנת השלום
את צריכה לצאת לכיוון דרך השלום (לא עזריאלי) וללכת מזרחה עד יגאל אלון שם לעלות על קו 7/59 דרומה למספר תחנות במידה ותחליטי להגיע מאשקלון באוטובוס, אז קו 300 עד לצומת הולץ, שם ללכת שוב מזרחה ולתפוס על הגשר קו 7 התדירות היא בערך כל רבע שעה

olli3

New member
מנהל
קו 5 של קווים.

ממרכז פ"ת לרחוב העמל בראש העין
איך אני מגיעה? אני יודעת שיש את קוים 7 ו27 של קוים אבל הם לא מגיעים לרחוב הזה.. תודה רבה!
קו 5 של קווים.
בחלק מהשעות עושה סיבוב בתוך פארק אפק ובחלק עוצר בפתח פארק אפק (תחילת רחוב עמל).

רחוב עמל נמצא בפארק סייבל

ממרכז פ"ת לרחוב העמל בראש העין
איך אני מגיעה? אני יודעת שיש את קוים 7 ו27 של קוים אבל הם לא מגיעים לרחוב הזה.. תודה רבה!
רחוב עמל נמצא בפארק סייבל
את יכולה להגיע עם קו 5 של קווים (מצורף קישור לאתר קווים שאת יכולה לבדוק בו את התחנות ואת הזמנים (התדירות שלו בשעות הבוקר היא פעם בשעה). הקו נוסע דרך הברון הירש ושטמפפר ונכנס ממש לתוך הפארק (כולל לרחוב עמל) רק בשעות הבוקר. בשאר השעות הוא עוצר בכניסה לפארק. באורלוב ליד התחנה המרכזית או בשטמפפר את יכולה לעלות גם על קווי אפיקים (185, 285, 86, 186, 386, 486) שעוצרים במחלף ראש העין מזרח שקרוב לפארק (185 ו-285 בנסיעות שלהם מוקדם בבוקר, בסביבות 6-7, נכנסים לתוך הפארק). את יכולה גם לבדוק באתר www.bus.gov.il לפי המוצא והיעד (תבדקי למשל מוצא: פתח תקוה, שטמפפר; יעד: ראש העין, פארק תעשיה אפק: פארק סיביל).

olli3

New member
מנהל
בשעות מסויימות אפשר כך:

מה הדרך המהירה ביותר להגיע משוהם
לתחנת הרכבת בבית שמש? תודה רבה
בשעות מסויימות אפשר כך:
מהכניסה המזרחית לשוהם קווים 277 אגד תעבורה ו465 אגד לצומת שילת, משם ממשיכים עם 335 סופרבוס עד לתחנת הרכבת בבית שמש. קיימת אפשרות לנסוע עם קו 13 של סופרבוס לתחנת הרכבת בנתב"ג ומשם לנסוע לבית שמש. רק חשוב לדעת שיש רק שתי נסיעות (אלא אם כן זה שונה) שנוסעות מנתב"ג ללוד (בלוד מבצעים החלפה לרכבת לבית שמש). צריך לבדוק באתר הרכבת אם הזמנים מתאימים... עוד אפשרות היא לנסוע עם קווים 21/500 סופרבוס לצומת אל על, משם להמשיך עם 239 ויאולה או 249 אגד לתחנת הרכבת בלוד ומשם ברכבת לבית שמש. שתי האופציות הרכבתיות יהיו מהירות יותר (אני מעריך) במידה והזמנים מתאימים לך.

דוד311

New member
יש אוטובוסים

כיצד מגיעים מחטמ"ר עציון לירושלים?
אני לא מכירה את האזור ולא חיודעת אם בכשתודה רבה
יש אוטובוסים מהחטמ"ר עצמו?
יש אוטובוסים
יש אוטובוסים מהמחנה עצמו, ויש אוטובוסים מהצומת הסמוך. תוודאי את הלו"זים באתר כל-קו.

olli3

New member
מנהל
151/161/161/164/167/440

כיצד מגיעים מחטמ"ר עציון לירושלים?
אני לא מכירה את האזור ולא חיודעת אם בכשתודה רבה
יש אוטובוסים מהחטמ"ר עצמו?
151/161/161/164/167/440
אם אני לא טועה קווים 161/164 הם אלו שאוספים ממש מהחטמ"ר, אבל אם זכור לי נכון לא כל הנסיעות שלהם, אלא רק חלקן... בכל מקרה אפשר לקחת אותם מהכניסה לאלון שבות או הכי טוב את כל הקווים שציינתי מצומת גוש עציון. יש קווים מהירים יותר ויש כאלו שאיטיים יותר: 160/440 וגם 151/161 אם אני זוכר נכון מהירים כמוהם או כמעט כמוהם, על שאר הקווים לא יצא לי לעלות, אבל 167 הוא המאסף, זה בטוח ו164 נדמה לי שגם הוא דיי דומה למהירים, אולי נכנס לאיזה מקום בדרך, אבל לא משהו מוגזם.

מהחטמר לצומת גוש עציון/כניסה לאלון שבות

151/161/161/164/167/440
אם אני לא טועה קווים 161/164 הם אלו שאוספים ממש מהחטמ"ר, אבל אם זכור לי נכון לא כל הנסיעות שלהם, אלא רק חלקן... בכל מקרה אפשר לקחת אותם מהכניסה לאלון שבות או הכי טוב את כל הקווים שציינתי מצומת גוש עציון. יש קווים מהירים יותר ויש כאלו שאיטיים יותר: 160/440 וגם 151/161 אם אני זוכר נכון מהירים כמוהם או כמעט כמוהם, על שאר הקווים לא יצא לי לעלות, אבל 167 הוא המאסף, זה בטוח ו164 נדמה לי שגם הוא דיי דומה למהירים, אולי נכנס לאיזה מקום בדרך, אבל לא משהו מוגזם.
זה מרחק הליכה רגלית? אף פעם לא הייתי שם
המון תודה!

olli3

New member
מנהל
אלון שבות נמצא מול החטמ"ר, אבל התחנה נמצאת

זה מרחק הליכה רגלית? אף פעם לא הייתי שם
המון תודה!
אלון שבות נמצא מול החטמ"ר, אבל התחנה נמצאת
במסעף הכניסה לאלון שבות ויש עוד תחנה במרכז היישוב ברחוב התאנה (לשם יהיה ארוך יותר להגיע). למסעף הכניסה לאלון שבות מדובר על הליכה לא ארוכה, זה קצת פחות מקילומטר, משהו סביב ה750 מטרים אני מעריך. לכיוון השני, לצומת גוש עציון (יש שם מרכז מסחרי כזה עם סופר של רמי לוי), מדובר על הליכה של קילומטר (זה אני זוכר בוודאות כי יש שילוט שמורה שבעוד קילומטר או 750 מטרים (לא ממש זוכר כבר) זה צומת גוש עציון. בכל מקרה זה מרחק הליכה, זה לא נורא להליכה אבל אם יש אפשרות שיקפיצו אותך ולרוב יש (לא חסרים כלי רכב שיוצאים מהחטמ"ר), זה כבר עדיף. בכל מקרה אם הזמנים של 161/164 בהם הם אוספים מהחטמ"ר עצמו טובים לך, אז הרווחת.

S a m B o o k i

New member
151 לא עוצר שם בכלל.

151/161/161/164/167/440
151 לא עוצר שם בכלל.
אני נוסע בו קבוע (ב151) מהבסיס שלי לירושלים, הוא לא עובר בכלל באלון שבות. מקרית ארבע הוא ממשיך ישר עד ירושלים בלי תחנות.

olli3

New member
מנהל
גם 440לא, התכוונתי שהם אוספים בצומת גוש עציון

151 לא עוצר שם בכלל.
אני נוסע בו קבוע (ב151) מהבסיס שלי לירושלים, הוא לא עובר בכלל באלון שבות. מקרית ארבע הוא ממשיך ישר עד ירושלים בלי תחנות.
גם 440לא, התכוונתי שהם אוספים בצומת גוש עציון
על התחנה בכל אופן כתוב 151, אני לא נסעתי בו אף פעם... לא נראה לי שהוא תדיר בכלל. בכל מקרה, בטוח שאין לו תחנה בצומת גוש עציון? כי יש שילוט שלו שם (או לפחות היה, לא הייתי באיזור הזה כמה שנים).

chen010189

New member
מוניות שירות חיפה-עכו

מוניות שירות חיפה-עכו
האם בימי שבת בבוקר יש מוניות שירות מהדר-חיפה לעכו? מאיזו שעה? ואשמח אם ידוע גם אחת לכמה זמן לערך, או אם זה הולך לפי שיטת "מלא וסע"
אני צריכה להגיע לעכו ב10 בבוקר שבת הבאה.

scooby5

Member
אמורות להיות

מוניות שירות חיפה-עכו
האם בימי שבת בבוקר יש מוניות שירות מהדר-חיפה לעכו? מאיזו שעה? ואשמח אם ידוע גם אחת לכמה זמן לערך, או אם זה הולך לפי שיטת "מלא וסע"
אני צריכה להגיע לעכו ב10 בבוקר שבת הבאה.
אמורות להיות
זה הכל נתון לרצונם של הנהגים בקו. לשאלתך - אכן השיטה היא "מלא וסע". אין לו"ז מסודר.

קו 164 של אגד מרחובות עד מסוף אלוף שדה ומשם

מרחובות לרמת אפעל
שלום, רציתי לדעת איך אני מגיעה מרחובות לרמת אפעל- סמינר. תודה רבה!!!!! דנה
קו 164 של אגד מרחובות עד מסוף אלוף שדה ומשם
יש את קו 135 של דן שנכנס לתוך רמת אפעל, אבל התדירות שלו מאוד נמוכה וגם הוא עושה סיבוב בתל השומר לפני שנכנס לרמת אפעל. לכן עדיף ליסוע עד צומת הכניסה לרמת אפעל עם אחד הקווים הבאים (מה שבא קודם) - 55, 65, 139, 135 (לרדת בצומת הכניסה לרמת אפעל לפני שממשיך לתל השומר). מהכניסה לרמת אפעל הולכים בשדרות הארזים עד הסמינר (הליכה של פחות מ-10 דקות). 55 של קווים, שאר הקווים של דן. ביום נעים ואם לא מפריע לך ללכת ברגל בין 25-30 דקות, את יכולה ללכת ברגל ממסוף אלוף שדה עד הסמינר, במקום ליסוע באוטובוס נוסף (מהמסוף הולכים על הגשר לכוון מזרח וממשיכים מזרחה עד רמת אפעל).

מצב
הנושא נעול.
למעלה