שרשור הכוונה ומודיעין 25-26/11

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
לגבי רכבת, לטעמי אם הזמנים מתאימים>>>

יש כמה אופציות.
האופציה הכי טובה היא לנסוע עם קו 461 משער יפו עד רכבת לוד, משם ברכבת לבאר שבע מרכז ומשם קו 12. כדאי להיות מתואמים עם הלו"ז של הרכבת. כל גם תוכלי לדעת מתי לצאת על מנת להגיע ב-17:00. כמו כן אפשר גם לנסוע מצריפין בכל קו שמגיע לתמח"ת ומשם לקחת 370 לבאר שבע. לרדת ברגר פינת מצדה וממרכז הנגב לקחת קו 12. מבאר שבע לחולון הכי טוב לנסוע עם 370 לתמח"ת, ללכת לשד' הר ציון ומשם בקו 126 עד אהרונוביץ'. תחנות הרכבת בחולון רחוקות מרחוב אהרונוביץ', בכל מקרה תצטרכי אוטובוס נוסף.
לרדת בבאר שבע צפון האוניברסיטה ולהמשיך מהצומת של מעונות ג' בריכת האונ' עם קו 25 יכול להיות מהיר וטוב יותר. העניין הוא איפה במבצע עובדה... כי 25 עוצר גם בקניון אביה וגם תחנה אחרי ממש לפני הפניה למבצע עובדה בחלק של המספרים הגבוהים שלו. זה נראה לי הרבה יותר עדיף עם הלו"ז מתאים כמובן מאשר להמשיך למרכזית ולעלות משם על 12. *קו 25 מגיע לרכבת צפון תוך כ9-10 דקות לאחר שהוא יוצא ממרכז וואן פלאזה.

mister K

New member
יכולתי להתערב שתציע את האופציה הזאת.

לרדת בבאר שבע צפון האוניברסיטה ולהמשיך מהצומת של מעונות ג' בריכת האונ' עם קו 25 יכול להיות מהיר וטוב יותר. העניין הוא איפה במבצע עובדה... כי 25 עוצר גם בקניון אביה וגם תחנה אחרי ממש לפני הפניה למבצע עובדה בחלק של המספרים הגבוהים שלו. זה נראה לי הרבה יותר עדיף עם הלו"ז מתאים כמובן מאשר להמשיך למרכזית ולעלות משם על 12. *קו 25 מגיע לרכבת צפון תוך כ9-10 דקות לאחר שהוא יוצא ממרכז וואן פלאזה.
זו אופציה טובה תיאורטית. הבעיה שקו 25 יוצא מוואן פלאזה בדיוק כשהרכבת מגיעה לתחנת באר שבע צפון (במידה והיא מגיעה בזמן) ולוקח לו לפעמים גם פחות מ-9 דקות להגיע. הליכה מהתחנה עד צומת מעונות ג' יכולה לקחת בין 5 ל-10 דקות. זה גבולי מאוד.

olli3

New member
מנהל
הזכרת לי שדיברנו על הנושא הזה.

זו אופציה טובה תיאורטית. הבעיה שקו 25 יוצא מוואן פלאזה בדיוק כשהרכבת מגיעה לתחנת באר שבע צפון (במידה והיא מגיעה בזמן) ולוקח לו לפעמים גם פחות מ-9 דקות להגיע. הליכה מהתחנה עד צומת מעונות ג' יכולה לקחת בין 5 ל-10 דקות. זה גבולי מאוד.
הזכרת לי שדיברנו על הנושא הזה.
אני מניח ש16 גם יוצא יחד עם 25, או שלא? כי אם דווקא הוא מתאים אז אפשר להתקדם איתו שתי תחנות וממרכז הנגב להמשיך עם 12... 24 יותר קשה לדעת מתי מגיע לתחנה שם. וזוכר את העניין עם הקווים מהאיזור של מטרפולין? אז אם הם היו נכנסים לתחנת באר שבע צפון גם בכיוון ההפוך כשאף אחד לא מצלצל שהוא ורצה לרדת (למגיעים מעומר למשל). אפשר היה להשתמש בהם על מנת להמשיך הלאה בכיף לאיזורים רבים... בכל מקרה, מטרודן צריכים להיכנס לשם, גם משה קיבל הבטחה מאילן קרני שכשיהיה מחסום ברציף האוטובוסים, אז הוא יכניס את הקווים העירוניים פנימה. אבל דבר לא קרה מאז שהוקם מחסום...

pinielbaz

New member
צ'יפופה:)

צריפין-ב"ש:
נקודת המוצא: שער כלשהו בצריפין (לא משנה לי איזה), נקודת היעד: רח' מבצע עובדה, ב"ש (הבנתי שזה קרוב לבי"ס מקיף ג'). *אפשר גם לשלב רכבת, אם זה חוסך זמן. *הגעה לרח' מבצע עובדה מחר בשעה 17:00 בערב. *אני חיילת כך שהנסיעות הן בחינם. איך לנסוע? מתי לצאת מצריפין? כמה זמן נסיעה? בדרך חזרה אני צריכה להגיע ממבצע עובדה ב"ש לאהרונוביץ' בחולון - יציאה מב"ש בסביבות 19:15 בערב. איך לנסוע? הרכבת בקוממיות/ צומת חולון תעזור לי? תודה!
את יכולה להגיע לתחנה מרכזית תל אביב קו 370 של שעה 14:40 או של 15:00. תנסי להגיע לאוטובוס הראשון שאם לא יהיה מקום אז תקחי את השני. לבאר שבע נסיעה של שעה פחות או יותר ושם תשאלי במודיעין של מטרודן על הקו הפנימי. דרך צומת בית דגן אין אוטובוסים ישירים,רק עם החלפות בכל מיני מקומות

mister K

New member
לא צריך להמשיך לת"מ ב"ש ואין מה לשאול.

את יכולה להגיע לתחנה מרכזית תל אביב קו 370 של שעה 14:40 או של 15:00. תנסי להגיע לאוטובוס הראשון שאם לא יהיה מקום אז תקחי את השני. לבאר שבע נסיעה של שעה פחות או יותר ושם תשאלי במודיעין של מטרודן על הקו הפנימי. דרך צומת בית דגן אין אוטובוסים ישירים,רק עם החלפות בכל מיני מקומות
לא צריך להמשיך לת"מ ב"ש ואין מה לשאול.
כמו שכתבתי, יורדים בשד' רגר פינת מצדה (תחנת הורדה שלישית בבאר שבע) וממרכז הנגב לוקחים קו 12. נסיעה לתחנה מרכזית באר שבע זה סתם ביזבוז זמן.

su1990

New member
איך אני מגיע מאלנבי פינת הכובשים

לאוניבסיטת ת''א אודיטריום סמולרש בין השעות 9 ל10 בבוקר אני צריך להיות שם ב10 בבוקר

droriko

New member
קו 16 לכיכר מגן דוד, ומהצד השני 25

לאוניבסיטת ת''א אודיטריום סמולרש בין השעות 9 ל10 בבוקר אני צריך להיות שם ב10 בבוקר
קו 16 לכיכר מגן דוד, ומהצד השני 25

droriko

New member
ל-16 ו-17 אין תחנה משותפת שם

אפשר גם 16, גם 17 וגם 31.
כולם עוברים באלנבי/הכובשים.
ל-16 ו-17 אין תחנה משותפת שם
ו-17 יותר תדיר בבוקר , וגם נמצא בדיוק על הכובשים כמו שהוא ביקש. מה שכן , לקו 31 באמת יש תחנה משותפת עם 17 .

הכוונה בירושלים

הכוונה בירושלים
מליד תחנת הרכבת מלחה אני מעוניין לראות את הרכבת הקלה, לא משנה לי אם אני אעלה בתחילת המסלול או ברחוב יפו. חשוב רק שההגעה תהיה מהירה. כיצד ולאן כדאי להגיע? עם הרכבת אני אמשיך לעיר העתיקה. איך משם ניתן לחזור לתחנת מלחה? שאלה נוספת שלא קשורה למסלול שאני מתכנן אבל שאלו אותי אותה. מי שרוצה להגיע ברכבת לירושלים ולהמשיך לעיר העתיקה במונית. כמה יעלה לו בערך?

דוד311

New member
אל תגיע ברכבת

הכוונה בירושלים
מליד תחנת הרכבת מלחה אני מעוניין לראות את הרכבת הקלה, לא משנה לי אם אני אעלה בתחילת המסלול או ברחוב יפו. חשוב רק שההגעה תהיה מהירה. כיצד ולאן כדאי להגיע? עם הרכבת אני אמשיך לעיר העתיקה. איך משם ניתן לחזור לתחנת מלחה? שאלה נוספת שלא קשורה למסלול שאני מתכנן אבל שאלו אותי אותה. מי שרוצה להגיע ברכבת לירושלים ולהמשיך לעיר העתיקה במונית. כמה יעלה לו בערך?
אל תגיע ברכבת
הנסיעה ברכבת לירושלים היא ארוכה מאוד, והיא גם מביאה אותך לקצה השני של העיר. יש אוטובוסים תדירים ומהירים מאוד לתחנה המרכזית בירושלים, שם יש תחנה של הרכבת הקלה. אם אתה כן מגיע לרכבת מלחה יש לך הרבה מאוד אפשרויות (קו 6 לוקח 20 דק' לתחנה המרכזית, קו 4 לוקח 30 דק' למרכז העיר, קו 18 לוקח 40 דק' לכיכר ספרא, או כל אחד מהם בנסיעה של דקה לקניון מלחה, משם קו 31 לוקח 13 דק' לתחנה המרכזית), ואני לא יודע לומר לך מה הכי עדיף. כדי לחזור מהעיר העתיקה, אם אתה בשער יפו אתה עושה את אותו דבר רק הפוך. אם אתה בכותל אתה לוקח קו 1 לתחנה המרכזית, ומשם בקו 6 לרכבת. נסיעה במונית ממלחה לעיר העתיקה היא כ-20 דק'.

S a m B o o k i

New member
מה שאני עושה מהכותל למלחה

הכוונה בירושלים
מה שאני עושה מהכותל למלחה

לוקח 38/38א מהיציאה מהכותל עד התחנת רכבת הישנה הולך ברגל לגן הפעמון ולוקח משם 4/18 למלחה, הכי מהר שאני מכיר.

mister K

New member
מרכבת מלחה לרכבת הקלה הכי טוב קו 6 לת"מ.

הכוונה בירושלים
מרכבת מלחה לרכבת הקלה הכי טוב קו 6 לת"מ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה