בוקר טוב לכולם - ותשאלו מה אני עושה כאן

בוקר טוב לכולם - ותשאלו מה אני עושה כאן

בשעות כאלה? אני כבר שעה ערה, מכינה את האוכל, יוצאת היום למפגש של בלוגרים בשוק מחנה יהודה ולאחר מכן סדנת בישול בבית אחת הבלוגריות. פרטים לאחר המפגש, מצפה לנו יום מקסים. יום נפלא ושבת שלום לכולם

בוקר טוב גם ממני

אני ערה. האמת היא שלא ישנתי הרבה הלילה. נרדמתי מאוד מוקדם (הייתי עייפה מאירועי היום שיותר מאוחר אספר עליהם), ונרדמתי עוד לפני שהתקלחתי (נדיר שזה קורה אצלי, אבל העייפות אתמול הכריעה). אבל השינה לא הופסקה באמצע כי תישהו בר, הבן החייל, התייבש במסע, איבד הכרה ופונה לטיפול . הוא המשיך להקיא והעירויים לא בדיוק עזרו, אז היינו באטרף של טלפונים. עוד מעט יגיע הביתה ונראה מה יהיה איתו. אני מאוד מקווה שהוא ירגיש טוב , כי הפתעתי אותו עם כרטיסים למופע של הזמר האהוב עליו (עידן חביב שהשיר שלו זה השיר בהמתנה של כל בני הבית בפלאפון...). בקיצור- יום עמוס וגדוש. עם כל הלחץ שכחתי להוציא בשרים מהמקפיא ואני עכשיו מחכה שיפשיר, למרות שאני שונאת הפשרה מהירה, אבל זה מה שיש (אין לי גם זמן ללכת לקנות בשר טרי , אז זה מה שיש). מעבר לזה אני לא כ"כ מרגישה טוב. אני כנראה הגזמתי השבוע בריצות וביציאות כך שהשבת אני לגמרי מתכוונת לנוח והרבה. וזהו. שבת שלום לכולנו

מאלין

New member
אוי אריאלה

רק מלקרוא אותך הסתחררתי. שיעבור בשלום הסופ"ש שבת שלום

בקטנה.. ברגע שהוא יהיה בין זרועותיי

הכל יהיה בסדר. אני מחוברת לילד הזה בפופיק. זה לא ייאמן. עם כל הילדים יש לי חיבור חזק, אבל הוא... הוא ילד של אמא שלו. טוב, נו, גם רועי, ובטח שעדי, ושלא נדבר על הראל... בקיצור- הראש שלי היום מסובב...

פרומית1

New member
עושים פה תחרות?!

בוקר טוב חברים וחברות אז אני התעוררתי כבר ב 4 ,שכבר מזמן לא קרה דבר כזה,אני לאחר שתיה וארוחת קלילה,הר של גיהוצים ומקלחת פונה למטבח לבישולים,ובין לבין כביסות ,ואולי אצא לאחר מכן לקנות לקטן שלי פיז' מות טרנינג,הוא זורק את השמיכות והגרביים אז שיהיה יום מוצלח ומלא הספקים

ninga 3

New member
איזה כיף לך בתיוש
סוף שבוע נעים לכול

סוף שבוע מבושם לכולנו...
גילה

ninga 3

New member
אריאלוש אהובתי כנסי מיד לסלון....
:-

חברתינו יהודית הבולגריה המדהימה, לימדה אותי הפשרה מהירה...וזה עובד לוקחים את הבשר/עוף להפשרה נותנים בתוך שקית ניילון אטומה ומכניסים לקערת מי ברז, דואגים להחליף את המים מידי פעם (עם המים אפשר להשקות ע ציצים) יום טוב לך ולכל בני ביתך...
גילה

למעלה