יום חמישי-יום 54ב
-תחילת הליל

sinim2

New member
חח כל הכבוד יאנה עכשיו את צריכה רק לעוף מקותי

ולהראות שאת לא סמרטוט ואז אני יסמס לך :) נא להעביר לה את זה ביונת דואר

היום הוכחתי לעצמי

שהצלחתי לקרוא את העתיד לקרות בבית כמו את כף ידי - סופית. כל המחנות שתיארתי לעצמי, לקחו מקום ובענק. עכשיו הזמן למצוא מקום עבודה חדש (hint hint... big brother....). יורם זק - יש לך מתחרה חדש

noami23

New member
גו סופי גו סופי גו סופי גו יאנה גו יאנה

יאנה הגיעה להגן על יאנה,כל הכבוד ליאנה וסופי וואו קרה משהו הערב משהו מיוחד אני בעד יאנה פעם ראשונה מאז תחילת העונה ואני מעדיפה את סופי על אביבית
כל הכבוד ליאנה וסופי שלא שותקות ונותנות למטומטמת הזאת במה ללכלך על כל הבית ולהגיע בטענות לאחרים שהם מלכלכים עליה אביבית תחזרי לביוב.איפה פונפון

sonia100

New member
מי יכול לומר מה נסגר עם סופי??עלאק למדה משפטי

איזה עו"ד ואיזה נעליים! לא יודעת לבטא נכון מילים ואו מילים במשפטים... אני בהלם מהשקר הגדול שנקרא סופי ותוסיפו להתנהגותה הגועלית את הצורה שלה ואוי לנו!!! אם הייתה מתנהגת כמו שצריך המראה שלה ממש לא היה מפריע, אבל הרקבון הפנימי מקרין על החיצוניות!!!

sinim2

New member
תמיר עוף משם!!!!!

היא מפלצת צבי ועינב צוחקים לך בפנים ומאחורי הגב קותי משחיז את את הגרדום תזהר!!! *נא להעביר את זה לתמיר במייל*

xQueenOfHeartsx

New member
איך אביבית מדברת על עצמה בגוף שלישי

לדעתי זה אחד מהסימפטומים של הפרעת אישיות נרקיסיסטית

sonia100

New member
תקשיבו-כל הבית הזה גורם לי לגועל
כי

יש להם שריטות עמוקות ממה שחשבתי...הם מתנהגים, כל אחד בדרכו, בצורה שלא הולמת אנשים נורמטיביים!!!

river8

New member
הבחורה שהיתה עם 4 גברים והתנשקה עם 3 מהם

במהלך חודש וחצי רוצה כבוד. היא בדיחה מהלכת

Pink Lily

New member
"אני מתה עלייך!!! ","אתה סוג הגבר שאני אוהבת"

הדברים שנרשמו למעלה נאמרו מפי אביבית לרגב, ערן, אביב, צבי, וקותי מאז תחילת העונה...

למעלה