יום חמישי-יום 54ב
-תחילת הליל

סופי כבר חודש אומרת לאביבית

שהיא חופרת ושטחית ומרוכזת רק בעצמה. אביבית פשוט מרגישה על הגובה ועם שכרון כח מדומה .

river8

New member
אביבית לא היתה חברה טובה לסופי

אני זוכרת שסופי היתה מועמדת בהתחלה בהעמדה הראשונה שלה היא היתה מבואסת, אביבית וסופי עלו לנסט וסופי ניסתה לספר ולהביע את עצמה על כמה קשה לה המועמדות. ובאותה שיחה אביבית כל הזמן אמרה - כן, אבל מה אני אעשה עם רגב ומה אני אעשה עם רגב ואני אני אני אני. היא לא היתה חברה אמיתית לסופי, אף פעם לא הקשיבה לה ותמיד דיברה על עצמה.

katam

New member
לדעתי חוץ מסער ואיתם כולם שם עם בעיות אישיות

סער זכה בכרטיס כניסה בגלל דעותיו השמולניות. ואיתם בשל עיוורונו.

tg151

Well-known member
יואו כל כך קל להשפיע על יאנה...

צבי ועינב מנסים "לגייס" את יאנה למחנה שלהם והיא נופלת בזה ):

Brotherholic

New member
הם ממש מנסים לקחת אותה לצד שלהם, מקווה שלא

יעבוד עליה. אם היא לא תיפול לזה אני מבטיחה אפילו לסמס לה!

KEEK

Member
הדחה כפולה רצויה עכשיו יותר מתמיד

עינב וצבי הביתה.

Pink Lily

New member
לגמרי החדשים עדין תקועים בבליסטיקס ממש אנשים

מסכנים...

cheelly33

New member
אחד הביטויים המעצבנים שיש בעונה הזו

באמת תודה שאתם מאשרים שזה בסדר

cheelly33

New member
לא יכולה לראות אותם

אני סובלת
וסופי, תמשיכי להיות כמו שאת. אני אמשיך לתמוך בך ולא משנה מה יגידו עליך.את מוכיחה את מה שאני חשבתי כל הזמן. נכון, את מרכלת על אביבית, אבל את לא מיתממת ומודה בזה בפה מלא. ואת כל מה שאת אומרת בשיחות שלך עם אחרים, את אמרת לאביבית בפרצוף רק שבובת הסיליקון שומעת רק מה שהיא רוצה (משמע- מחמאות בלבד). ושאלוהים ייקח את אביבית (אני מתאפקת לא לכתוב את שמות הגנאי שמתלווים לי לשם שלה) ואת חבורת הזבל שהתגבשה לה (תמיר- הצל את עצמך!!!!!!!!!תוכיח שיש לך אופי) ויטיס אותם לאלף עזזאל
אני פשוט סובלת מכל מאית שניית מסך שהם זוכים ולצערי, אביבית זוכה להרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מדי.

סופי מגעיל המגעילות שם יחד עם יאנה,חבורת..

רכלניות צבועות מהמדרגה הראשונה.סופי האגואיסטית השמיצה את אביבית קשות וכיום באה לברר מה בדיוק אביבית ראתה,כי היא חוששת לתדמיתה בחוץ. לא סתם קים אמר מה שאמר על סופי הדוחה חיצונית ופנימית.חבל רק שקהילה גדולה מסמסת לחזירה הזו.

למעלה