יום א - יום 36 ב
דיווחי לילה

המדאוס

New member
הכל משחק למצלמות כי הוא יודע שעוד 4 יהיו איתו

וההפקה ערכה את הדברים שלו הרי הוא אמר שאם הארבעה לא היו בהדחה היה לו קל לומר אמר יאנה ואז נזכר במה שאמרו לו במשרד פרסום תעשב בז של אכפתיות

הוא אמר אתמול בשידור החי, את יאנה והסביר

גם למה, היום זה ערוך. אם אינך יודע תשאל, לפני שאתה מגדף

צליל191

Well-known member
שמעת על עריכה?

אנשים ראו את זה בשידור חי והוא אמר את יאנה והשם השני, אמר את עצמו.

נו באמת יש גבול לעריכה..

לא היו עורכים בצורה גסה כל כך עד לרמה של שקר. חוץ מזה האח הגדול פנה אחר כך לדיירים ואמר שהם סירבו להעמיד דיירים להדחה והם העמידו רק את עצמם.

אמירלוי

New member
גידי, ראינו את זה כולנו אתמול בשידור חי

בערוץ 20. האח הגדול שאל את תמיר מי המועמד הראשון ? תמיר ענה יאנה. האח הגדול שאל את תמיר מי המועמד השני ? ואז תמיר השיב "אותי" ואז האח הגדול הסביר לו, שאם הוא מעמיד את עצמו, אז דבר ראשון הוא מועמד אוטומטי להדחה ודבר שני המועמד השני שהוא נתן מבוטל. זו המשמעות של העמדה עצמית להדחה. וזה שקול לכך שתמיר היה בא ואומר (כמו שיאנה עשתה) שאין לו את מי להדיח והוא מעמיד את עצמו. זה היינו הך.

אמירלוי

New member
רק שיהיה ברור, זה לא גורע מהמעשה שלו

הוא נשאר נאמן לעצמו, כפי שאני רואה את זה. עוד משהו, האח הגדול שאל אותו אם הוא היה יכול להעמיד להדחה גם מתוך ה-4 שכבר מועמדים (קותי, יעל, יוסי ושרי), האם זה היה עוזר לו ? ותמיר השיב שכן. הוא לא היה מוכן להעמיד להדחה אנשים שהוא אוהב, וכנראה יאנה מספיק רחוקה ממנו כדי שהוא לא ירגיש לא בנוח לומר את השם שלה.

פונפון32

New member
תצפה בערוץ 20 לפני שאתה מדבר ! כל מי שצפה

ראה ושמע במו אוזניו שהדייר הראשון אותו העמיד תמיר היתה יאנה !!! השני היה הוא עצמו - ואז הוא חטף את הבומבה שלא ציפה לה. אחרת היה מעמיד אך ורק את עצמו הטיפש !

הוא אמר שם ראשון- 'יאנה' ושם שני - 'אותי'

ואז האח הגדול הבהיר לו שאם הוא מעמיד את עצמו להדחה, אזי הוא מועמד אוטומטית להדחה והשם הראשון שהוא נתן - מבוטל.

פונפון32

New member
הוא גם לא תיאר לעצמו שיצטרף אוטומטית לרשימה

הוא התחרפן כששמע את זה. מבחינתו - היה ברור לו שאף אחד לא יעמיד אותו להדחה - אז מה אכפת לו להעמיד את עצמו? הוא רצה למות כששמע שהוא מצורף אוטומטית - אבל כבר לא יכול היה לחזור בו. וכן - ערכו את זה יפה מאוד. השם הראשון היה יאנה.

תפסיקו לשקר הוא לא אמר יאנה

אתם ממש מתחילים לעצבן אותי. שניה אני הולך לנגב את הדמעות וחוזר.

juspan

New member
עוד לא קלטתם ת'ינקלבסקי הזה?

הוא מסתלבט על כולם פה עכשיו ובכלל. מוכר בהודעה הקבועה שלו - "הוא כ"כ מזכיר לי את אלירז", כל פעם על מישהו מופרך אחר
, נו צוחק עלינו, אל תתרגשו.

12westi

New member
במוצ"ש בשידור הישיר מערוץ20 תמיר אמר יאנה

ואז אמר שאין לו שני ומעמיד את עצמו. האח אמר לו שהוא מועמד אוטומטי להדחה ונתן לו אפשרות לשנות. ושהוא התעקש האח אמר לו אז אתה עומד להדחה ויאנה אינה נחשבת. אל תקרא שקרן למישהו כשאתה לא יודע את כל העובדות

למעלה