יום א - יום 36 ב
דיווחי לילה

juspan

New member
מה מכובד בלצאת תוך עשיית שקר

וגזילת כסף ממסמסים תמימים? כלומר שיתוף פעולה עם המולך של ערוץ 2... לא נשמע מתאים לעקרונות שלו, ליומרות שלו, לזלזול שלו, כביכול, ב"תכנית הפורנוגרפית" הזו. אם אדם כמוהו רוצה לקום וללכת כי מאס בזוועה, הוא יקום וילך כי אי אפשר עוד.

puma141

New member
אף אחד מכם, אבל ממש אף אחד-וזה לא

ייאמן- דיבר על מה שהכי צעק היום בפרק ערן הצבוע וה מ נ י פ ו ל ט ו ר- עובד על אביבית בעיניים, שקרן, טקטיקן! הרי מי לא זוכר, שהוא אמר לסער שאין מצב אביבית,ושהיא לא רלוונטית רגשית בשבילו. אבל מה הוא עושה? זורק עצמות למטומטמת הזאת, ומשקר לה. אבל היא לא מאמינה לרגב ולא רואה מה קורה לה מול העיניים. גם שפת הגוף המתחמקת שלו במקלחת-יכלה להראות לה את האמת! אלק הוא לא רוצה שרגב יפגע! מה היא לא עושה אחד ועוד אחד ומבינה איך הוא ניפח לה את המח על רגב בליכלוכיםבלי הפסקה?! בקיצור אנשים-למה זה לא כתוב? :) אתם עיוורים?? לא רואים כלום? הולכים כסומים? הפרק הזה זה פשוט צעק כל מה שכתבתי פה על ערן ואנרגיות של היקום. גזען שקרן דוחה צבוע והכי גרוע-רע! כל כך רע

רגב מעניין לערן את הביצה השמאלית..אבל..

מה יש להבין פומה? ששחקן-ערן משחק בשחקנית-אביבית שמנסה לשחק בו? יש אובר אקטינג משווע...

Ofra le

New member

יצלול גם יצלול היישר לתוך מעמקי הנשייה
יורם זק כבר הביע את הסתייגותו מהתנהגותם של הדיירים ה״סוררים" על ידי שיר הבוקר היום - RESPECT שאומר הכל
דרך אגב, לא בכדי לא הראו לנו את סער בחדר האח אתמול. אני משוכנעת שהוא אמר שהוא החליט לפרוש, והאח ניסה לשכנע אותו לעשות זאת באמצעות הדחה

puma141

New member
מה עם העבודה בעיניים של ערן על אביבית??אתם

לא ראיתם מה היה במקלחת? המניפולציות והשקרים שלו-"לאט לאט, שרגב לא יפגע אני מרגיש כמוך" אחרי שאמר לסער שהיא לא רלוונטית רגשית בשבילו-איך אתם לא כותבים על זה?!

Ofra le

New member
ערב טוב מוטי
הודעה דרמטית

האח עושה מאיתנו צחוק. מבחינתם, כאילו אין ערוץ 20. הם מבטלים דווקא את הצופים המכורים ומוכרים בערוץ 2 תסריט משלהם: בידור להמונים. ומה איתנו, הצופים הנאמנים של התכנית? האמת, כבר אין לי ציפיות מהם לכלום
**ניסיתי לענות לך ל
אבל זה לא נשלח. תקלה ב
אנסה שוב במהלך הערב.

למעלה