סיכום שבוע

סיכום שבוע

עבר שבוע לא פשוט בגזרה שלי... היו כל מיני עניינים פרוצדורליים מעצבנים, ההחלמה מהניתוח האחרוןשרק הולך ומסתבך, כל מיני משברים אחרים של חברים שלי ועוד ועוד. אבל.. מצד שני, היו גםדבירם טובים- היהחנוכה
והיו כמה ניסים, קיבלו אותי מהר לרופא, ולבדיקות שהייתי צריכהבדחיפות, וגםהצלחתי לסייםאיזו משימהשהיה לי לסיים כבר לפני שבוע. והגעתי לסופ"ש עייפה מאוד, וקצת עם הרהורים לא משהו על כל מיני ענייני חיים. אבל אני בטוחהשהשבת תאוששאותי. מה אצלכם? איך עברה שבוע? איזה דברים טובים קרו? איזהדברים פחות טובים? ומה הציפיות/תקוות לשבוע הבא?

טפו טפו

עבר עוד שבוע טוב, מבחינה פיזית לפחות.. מגיע לי אחרי הקיץ הנוראי שעברתי. בשבוע הבא יהיה לי יום הולדת

איז ה יופי.

מתי יום ההולדת? נראה לי .. ש.. שהשבוע? ומשמח שאת מרגישה יותר טוב. אני מקווה שיום ההולדת יביא גם לתחושה טובה יותר מבחינת מצב הרוח והנפש

ואוווו איזה מזל ששאלתי!

יומולדת שמח! הרבה הרבה בריאות, ו.... שהשנה יקרו לך רק דברים טובים ומשמחים. בלי כאבים, בלי רופאים, בלי מחשבות על ימים לא טובים! מזל טוב!

שבוע טוב

השבוע שעבר היה שבוע מאוד עמוס, בעיקר בעבודה. מבחינת הכאבים כמו תמיד היו ימים טובים יותר וימים טובים פחות אבל גם למדתי שלפחות חלק מזה בשליטה שלי, לפעמים אני פשוט שוכחת לשמור על הגב, ובעבודה אני מוצאת את עצמי יושבת בכל מיני תנוחות שונות ומשונות שלא ממש עושות טוב לגב. מודעות זאת מילת המפתח ובעומס של העבודה, מאוד קשה לשמור עליה. חוץ מזה היום אני אמורה כבר להשתייך באופן רשמי לקופת החולים החדשה, רק שיש בעיה קטנה, עד עכשיו לא הלכתי לאותה קופה עם הטופס הזה שמקבלים בדואר כדי להירשם לקופה עצמה. רציתי לעשות את זה ביום שישי אבל לא מצאתי את הטופס ורק אתמול אחרי שהפכתי את הבית, בסוף מצאתי אותו. כך שאני לא יודעת אם אני כבר יכולה לקבוע תור לרופא בקופה החדשה, אני חושבת שאני צריכה להגיע קודם למרפאה ולהסדיר את עניין הרישום ומתכוננת לעשות את זה היום. מקווה שאז גם אוכל לקבוע תור לאורטופד. אולי אתחיל סידרה של טיפולי פיזיותרפיה בקופה החדשה. שבוע טוב ושנה אזרחית טובה ובריאה.

ואוו

נשמע שאת צודקת.חלק מהעניין הוא באמת מודעות. לעתים- הוא חלק מכריע. אני שמחה מאוד שהגיע סוף סוף הזמן שלההשתייכות לקופה החדשה. לפי מיטב ידיעתי, את יכולה לקבוע תור, ואז ללכת לארגן פרוצדורה מנהלית, אם כבר הצהרת ושילמת בדואר את דמי החברות בה. אם לא שילמת - זה הרגע. שיהיה בהצלחה! אחלה התחלה לשנה האזרחית

אתמול כבר סידרתי את העניין של הרישום לקופה. מסתבר שהם אפילו יותר יעילים מהקופה שעזבתי, וכבר במקום קיבלתי כרטיס חבר + קוד לאינטרנט (בקופה הקודמת הייתי צריכה לחכות איזה שבועיים-שלושה לכל אלה). כנראה שזה באמת היה צעד נכון

למעלה