Speak Now

Speak Now

אורך: 2,868 מילים שיפ: דאגי/לארה, דאגי/מנדי, ג'ני/קווין, טום/ג'יו, דני/ג'ורג'יה, הארי/איזי. ז'אנר: אנגסט, רומאנס, פלאף, RPF דירוג: PG הצהרה: שום דבר ממה שקרה בפיק הזה קרה במציאות. הערה: נכתב במיוחד לעדי, שביקשה פיק כלכך הרבה זמן ובסוף קיבלה. אני מקווה שזה עונה על דרישותייך, בייבי גירל.
לקרוא בקובץ, בבקשה. יש נטויים ותמונות.
ואם קשה לכן - יש תמיד את הבלוג. (קישור יעיל) ~ הוא לא אמור להתחתן איתה. זו המחשבה הראשונה שעולה לראש של מנדי כשהיא קוראת את העיתון באותו הבוקר. רגע אחרי שהיא פולטת את לגימת הקפה הראשונה ורגע אחרי שהיא מתכוננת לבוקר יום ראשון שקט ורגוע. הוא לא אמור להתחתן איתה. הוא לא אמור להתחתן איתה. הוא לא אמור להתחתן איתה. הוא לא אמור להתחתן איתה. הוא לא. היא מנגבת את כתם הקפה שמכתים את האי במטבח, והמחשבות שלה נודדות. היא חושבת מה היא יכולה לעשות, למי היא יכולה להתקשר, בפני מי היא יכולה למחות, לבכות, לזרוק דברים בחמת זעם. הוא לא אמור להתחתן איתה. נקודה. ~ הוא התנגש בה כשהיא הייתה בת עשרים ושתיים והוא קצת יותר. הוא רץ במורד הרחוב והיא מעדה לאחור והפילה את ערימת הספרים שהחזיקה. היא פלטה קללה והתחילה להרים את הספרים, לא טורחת להעיף מבט ולראות מי זה היה. אלו היו ספרים ישנים, מהדורות ראשונות שהיא הייתה צריכה להביא לספריה בלי שייפגמו. היא הודתה לאל שלא ירד גשם באותו היום. כשהיא התרוממה הוא הושיט לה ספר אחד שפספסה וחייך בהתנצלות, חצי חיוך, שנגע בעיניו והפך אותן רכות יותר. "מצטער," הוא אמר בקול מחוספס קצת, והיא רק שלחה אליו חיוך מהיר, תחבה קווצת שיער כהה אל מאחורי האוזן שלה, והלכה משם. היא בהחלט לא חשבה על חצי החיוך הזה, שהאיר את עיניו, כל אותו היום. למחרת הוא הגיע לספריה עם שושן צחור אחד, והיא חייכה אליו ותהתה איך הוא ידע. הוא רק משך בכתפיו באגביות ואמר שהיא נראתה לו הטיפוס שמתאים לפרח הזה. היא אמרה לו שהוא לא נראה כאילו הוא מבין בפרחים, והוא חייך אליה את חצי החיוך ההוא ואמר בפשטות שיש הפתעות בחיים. הוא הלך אז, לא לפני שהם החליפו מספרי טלפון. היא לא ממש חיכתה שיתקשר. הייתה לה עבודה לעשות, ספרים לאסוף, קוראים צעירים לקרוא להם סיפור, מדפים לסדר. אבל מדי פעם היא שלפה את האייפון שלה מכיסה והציצה במסך; אולי היא לא שמעה את הצלצול של ההודעה, אולי היא לא הרגישה את הרטט של הנייד. הוא התקשר למחרת והציע לה לצאת איתו. היא הסכימה. זה היה מושלם. אולי מושלם מדי. ~ מנדי קורסת על הכיסא שמול המחשב ובוהה במסך. אפילו פרז הילטון כותב על הסנסציה החדשה; מי היה מאמין שהילד הנצחי, עם הצחוק המדבק והעיניים שמנצנצות בשובבות, יתמסד? לא הוא, לא הסאן, לא הדיילי מייל, ובהחלט לא היא. לא מנדי. הוא לא היה— הוא מעולם לא— היא לא חשבה ש— היא מניחה את ראשה בכלוב זרועותיה ובוכה. הוא שובר לה את הלב. שוב. אפילו אחרי שהם נפרדו. בייחוד אחרי שהם נפרדו. ~ ההזמנה מגיעה חודשיים לאחר מכן. טום מתקשר והקול שלו רך ומתנצל. הוא יודע— הוא יודע עד כמה היא אהבה אותו. עד כמה היא עדיין אוהבת אותו. הוא אומר שהיא לא חייבת לבוא. הוא אומר שזה לא הוא. הוא לא היה עושה לה זה. זו היא, ה— ארוסה שלו. "זה בסדר, טום." מנדי בולעת את רוקה ובוהה בהזמנה. בוהה בשם שלא שלה, שרשום בכתב מסולסל לצד השם שלו. חושבת אם כדאי לה להבריז. חושבת שלא, שככה היא תיראה כמפסידנית אמיתית. כאילו עכשיו היא לא. "רק תגיד לי דבר אחד, טום," היא מבקשת. "הוא מאושר?" הקול שלה לא נשבר. בכלל לא. טום שותק. השתיקה שלו ארוכה ולא מובנת, אטומה. היא תמיד יודעת לקרוא אותו, גם את השתיקות שלו. היא וג'יואנה פיתחו מילון קטן כדי לדעת מה כל סוג שתיקה אומר. אז. פעם. כשהיא וג'יו היו חברות טובות. כשהן נפגשו כל יום. "הוא—" טום מתחיל, ואז נעצר. מכחכח בגרונו. "הוא לא אומלל." מנדי מסיימת את השיחה בלב כבד. היא יודעת שהיא חייבת להפגין נוכחות. חייבת להיות חזקה. היא חייבת ללכת. ~ היא זוכרת את החתונה של טום וג'יו. היא לא הייתה מאד מנקרת עיניים, כמובן. ג'יו נראתה נהדר בשמלה הפשוטה והאלגנטית שלה, וטום זרח. מנדי תפסה אז את ידו, העיניים שלה עוקבות בהשתאות אחרי ההליכה הקלילה של ג'יו במורד המעבר, איך השובל שלה השתרך אחריה, איך השיער השחור והארוך שלה נפל בגלים רכים על גבה. "הם נראים כל-כך מאושרים," היא לחשה לו, והוא רק כרך את זרועו מסביב למותן שלה ומשך אותה אליו. היא חייכה והשעינה את ראשה על כתפו, כי אפילו על נעלי סטילטו של עשר סנטימטר היא בקושי הגיעה לגובה שלו. היא אהבה את זה; את תחושת הביטחון שזרועותיו סביבה נתנו לה, את האפשרות להתכרבל בתוכו ולשאוף אליה את הריח שלו שאפף אותה כמו גשם קיץ. רך. חמים. הם רקדו אז, והיא הסתחררה בזרועותיו, פנימה והחוצה, צעד הצידה ואז אליו שוב, הצמידה נשיקה ללסתו רגע לפני שהסתחררה החוצה שוב, נמלטת ממנו, צוחקת. הוא רדף אחריה והחזיר אותה אליו ונישק אותה שם עד שהיא לא הייתה מסוגלת לנשום ואז עוד קצת. היא לפעמים מייחלת שהוא היה עושה את זה שוב. ~ היא לא רוצה לעשות סצנה. היא מדברת עם ג'ני שבוע לפני כן, ומעדכנת אותה בכל ("אני לא מאמינה שאת הולכת לשם." –"ובכן, גם אני לא."). לאחר מכן הן יושבות על כוס קפה בבית של מנדי, וג'ני נושאת אליה זוג עיניים עצובות, והבעה קשוחה מתפרשת על פניה. כשהיא מכריזה שהן חייבות למצוא למנדי בגד שמתאים לפיפה מידלטון, מנדי לא מופתעת. היא גם לא מופתעת כשג'ני מתעקשת לשלם. אחרי הכל, יש לה אבא פסיכולוג שלוקח 400 פאונד לשעה, ויש לו לקוחות עם חיסיון מלוכני ומדיני. הן נכנסות לכל החנויות האפשריות באוקספורד סטריט ואז לעוד כמה ברחובות צרים ליד. הן נכנסות לסמטאות חשוכות ולבוטיקים קטנים עם חלונות ראווה מטופחים. הן נכנסות לדורותי פרקינס, זארה, ואפילו טופ שופ למרות שמנדי ממש לא אוהבת את הסגנון שלהם. הן נכנסות לאליס מק'קל ולאנטון, ואפילו להיי טי וית' מיסס וו. בסוף היום למנדי נמאס והיא גוררת את ג'ני הביתה. היא נכנסת ל-beyondretro.com ושתיהן מתלבטות בין שלוש שמלות שונות מאד אחת מהשנייה. אחרי הרבה וויכוחים ואן-דן-דינו גורלי אחד, מנדי בוחרת בשמלה מתוקה בצבע ורוד בהיר מאד. כמעט לבן. ג'ני מרימה גבה אבל לא אומרת כלום. הנעליים מהוות פחות בעיה. ~

II

ביום לפני החתונה למנדי יש כאב ראש, כאב בטן, ואפילו כאב אוזניים. שלא לדבר על כאב שיניים, כאבים בברכיים ("זה גנטי!" היא אומרת לג'ני בטלפון. היא יכולה לשמוע אותה מגלגלת עיניים), ואולי גם אפנדיציט שמתקרב. והתקף לב. ג'ני אומרת לה לשתוק ומנתקת את הטלפון, לפא לפני שהיא מודיעה לה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים שאין מצב שהיא מבריזה מהחתונה הזאת, "וחכי, חכי, אני באה לישון אצלך היום". נשימת ההקלה של מנדי כמעט לא מורגשת. ג'ני מגיעה לישון אצלה עם הוראה מפורשת שלא ללכת לישון מאוחר מדי. "שלא יהיו לך שקיות מתחת לעיניים," היא מוסיפה. הן יושבות בסלון בפיג'מות מרופטות, שותות שוקו חם עם מרשמלו וצופות באהבה זה כל הסיפור וגם לחכות לנצח, וג'ני אפילו מתחילה את סילבסטר בניו-יורק לפני ששתיהן נרדמות על הספה, הראש של ג'ני נשען על המסעד והרגליים שלה על שולחן הקפה הקטן, ומנדי על הצד, הראש שלה על הירך של ג'ני והיד שלה שמוטה על הרצפה, מפרקי אצבעותיה נוגעים-לא-נוגעים במרצפות הקרות. בשתיים בלילה ג'ני מתעוררת ומעירה את מנדי, ושתיהן הולכות לישון על מיטה אמיתית. ג'ני לוחשת בקול מלא קורי שינה שמחר מנדי לא צריכה כאבי גב. היא צריכה לעמוד זקוף, ולהביט לכלבה הזאת בעיניים, ולהראות שלא אכפת לה. ושהיא התגברה. "אבל לא התגברתי." העיניים של מנדי מלאות עקצוצים והיא לא בטוחה אם זה בגלל הפוך או לא. "אבל את תראי כאילו שאת כן," ממלמלת ג'ני, ומנדי נרדמת עם המילים האלו מהדהדות בתוך הראש שלה. ~ היא מתעוררת למחרת בבוקר לצלילי השעון המעורר של האייפון שלה. זה אותו אחד שהוא סידר, עוד אז. "תתעורר, צ'ארלי!" הקול הקטן והמעוות מיילל, וג'ני רק מרימה גבה אבל לא מגיבה. מנדי אסירת תודה על כך. היא לא יודעת איך היא הייתה מגיבה אם ג'ני הייתה אומרת משהו. בטח פורצת בבכי. מנדי מתקלחת וג'ני אחריה, וג'ני מושיבה את מנדי מול הראי בחדר השינה של האחרונה ותופסת קווצת שיער שחורה בידהּ. היא נאנחת ולוקחת מברשת שיער. "שלא תעזי להתווכח איתי, כן?" היא מורה לה, ומתחילה להבריש. מנדי מחרישה. היא לא רוצה להתווכח. אין לה כוח לזה. אין לה כוח לקום. היא מרגישה חולשה בברכיים והלב שלה דופק וכל מה שהיא רוצה לעשות זה להיכנס מתחת לשמיכה ולהישאר שם עד שהחתונה הזאת תיגמר. אבל ג'ני לא תיתן לה לעשות את זה, ולמנדי אין ברירה אלא לעצום עיניים, לתחוב את אוזניות האייפוד שלה לאוזניה ולהקשיב לדת' קאב פור קיוטי שרים על איך עכשיו הם צריכים לומר שלום מהדרכים הנפרדות שאליהם כל אחד פנה, והדמעות זולגות בשקט על לחייה. (הוא לא אמור להתחתן איתה.) ג'ני מברישה את השיער שלה עד שהוא מבריק ורך, ואז מסלסלת קצת את הקצוות. "את תיראי נהדר," היא אומרת בקול שקט, ומנדי שולחת אליה חיוך שבור דרך הראי. ג'ני אוספת השיער שלה ואז מגלגלת אותו כך שהוא ייאסף בקוקו בלרינה אלגנטי ותוחבת סיכות ראש כדי שהשיער יישאר במקומו. מנדי מוחה את הדמעות ומתלבשת. ג'ני מאפרת אותה, וכשהיא נעמדת מולה, בנעליים השטוחות, בשמלה והתסרוקת, ג'ני מצמידה את ידיה לחזהּ ונאנחת. "הוא אידיוט," היא אומרת בפשטות. מנדי רק בולעת את רוקה. "אני יודעת," היא משיבה. ~ היא מגיעה לכנסיה, והרגליים שלה רועדות. ג'יו מחכה לה בפתח, תופסת בידה ולוחצת. העיניים שלה מלאות חיבה וצער ומנדי מחייכת אליה חלושות ומחבקת אותה. היא התגעגעה לג'יו, אבל זה היה מביך מדי לפגוש אותה כל פעם שרצתה, בייחוד אחרי— אחרי. היא מובילה את מנדי פנימה ומנדי נעצרת כשהיא רואה איך הכנסייה קושטה. היא רוצה לצרוח כשהיא רואה את השושנים הצחורות מפוזרות בכל פינה. היא רק מחייכת חיוך רחב שגורם לפה שלה לכאוב ונותנת לג'יו לקחת אותה למקום שלה. (הוא לא אמור להתחתן איתה.) היא רואה את טום, דני והארי שעומדים ומדברים יחד, איזי וג'ורג'יה לידם. כולם נראים חמורי סבר, שונים כל-כך מהבעות הפנים שלהם במהלך החתונה של טום וג'יואנה. טום קולט אותה במבטו ומנופף לה לשלום, הבעת פניו מתרככת מיד. דני והארי עוקבים בעיניהם לכיוונה, ושניהם מחייכים אליה חיוכים רחבים, אבל העיניים שלהם עדיין עצובות. מנדי תוהה אם גם העיניים שלה נראות ככה. היא לא הראשונה להגיע, אבל אין שם הרבה אנשים. טום אמר לה שזו הולכת להיות חתונה מצומצמת, לפחות הטקס, ושרק אחר-כך ניתנה הרשות לפפראצי להגיע לאולם שבו יהיו הריקודים והאוכל. היא יכולה לראות את האחיות של הכלה לבושות בצבעי פסטל רגועים שגורמים לה לרצות להקיא. מחדר צדדי היא יכולה לשמוע קול נשי צורח בהיסטריה, ורגע לאחר מכן פורצת החוצה שושבינה בשמלת טפטה בצבע כחול-מגנטה ועיניים דומעות. מנדי רוצה לתפוס את לארה ולקרוע לה את הראש. במקום זה היא תוחבת את היד שלה לתיק ומוציאה את האייפון שלה, מסמסת לג'ני: את בטוחה שאני לא יכולה לחזור הביתה? רגע לאחר מכן מגיעה הודעת טקסט חדשה שאומרת, נסי ותגלי איך זה להיות בצד השני של סכין מאד חדה. מנדי נאנחת וקוברת את ראשה בידיה. היא חושבת מה היה קורה אם היא הייתה שם במקום הכלה. איך הבנים היו נראים (שמחים יותר), מי היו השושבינות שלה (ג'ני, איזי וג'ורג'י – ג'יו נשואה כבר, היא חושבת בערפול, היא לא יכולה להיות שושבינה), איך הכנסייה הייתה נראית (בדיוק אותו הדבר, מלאה בשושנים צחורות)... רק את שמלת הכלה שלה היא לא צריכה לדמיין. היא עדיין נמצאת אצלה בארון. היא קמה ממקומה בחדות והולכת לפינה. היא לא יכולה לשבת שם, על מושבי העץ הנוקשים, ולחכות לטקס שיתחיל. היא חייבת אוויר. היא חייבת לנשום. היא חייבת— היא חייבת לראות אותו ממקום שהוא לא יוכל לראות אותה. מנדי ניגשת לחלון הגדול ומסיטה את הווילון כך שיכסה עליה. היא צופה דרך החלון בשמיים הכחולים ותוהה איך זה שהעולם לא התמרד כנגד היום הזה. איך לא יורד גשם זלעפות ומוחק את החיוך הזחוח מהפנים של הכלה. מהפנים של המשפחה שלה. (הוא לא אמור להתחתן איתה.) היא כמעט ומזנקת ממקומה כשהיא שומעת את האורגן מצרצר ואז מתחיל לנגן. באוזניה המנגינה נשמעת כמו מארש אבל, לא מארש חתונה. מנדי מציצה החוצה ומבינה שמאוחר מדי לצאת החוצה ולתפוס מחדש את המקום שלה. האולם מלא מפה אל פה, ואם היא תצא עכשיו היא תיראה כאילו היא התגנבה פנימה. היא צופה בלארה משייטת פנימה. השמלה שלה נפוחה והיא נראית כאילו היא נוסעת בתוך עוגת קצפת על גלגלים. החיוך שלה הוא כשל חתול שבלע את הקנרית, ומנדי מצלמת אותה ומצייצת במהירות, בתוספת, אני חושבת שהקצפת בלעה את החתול. היא מעיזה ומעיפה בו מבט. העיניים שלו נעוצות בלארה והוא מחייך. והיא, שמכירה את כל החיוכים שלו, מזהה את החיוך הזה. הוא רחב מדי, מעושה מדי. היא יודעת שמשהו לא בסדר. היא חושבת שאולי, רק אולי, הוא היה רוצה שזו תהיה היא שם. מולו. עם השמלה שמוחבאת בארון כבר שנתיים והשושנים הצחורות שמפוזרות בכל מקום – רק לא בתוך זר הכלה. לארה נעמדת לידו, ומנדי צופה כיצד הכומר מרים את ידיו ומתחיל בטקס. היא עוצמת את עיניה בכאב ומייחלת שהיא לא הייתה שם. שהיא הייתה יכולה לברוח, להישאר במיטה. שהיא הייתה יכולה להיות אחת מהמלוות של הדוקטור. שהוא היה אומר לה מה יקרה. אבל הדוקטור בתוך הטארדיס והמלווה שלו היא כבר לא איימי, והיא פה, נמצאת במקום שהיא לא רוצה להיות בו, ומתפללת שהוא יגיד לא. (הוא לא צריך להתחתן איתה.)

III

מנדי שומעת את הכומר אומר, "דברו עכשיו, או שתקו לנצח" ומשהו בה זז. היא נושמת נשימה עמוקה ויוצאת מאחורי הווילון. הידיים שלה אחוזות זו בזו, והיא מרגישה אותן מזיעות. כל הראשים מסתובבים כשהבעת הפנים של הכומר משתנה מרגועה למזועזעת. דממה משתררת בקהל. העיניים של כולם מבוהלות, וג'יו מצמידה את ידה לפיה בנשימה מקוטעת. אבל מנדי מסתכלת רק עליו. "אמ," היא אומרת בקול רועד. היא לא הנערה שמתפרצת בגסות רוח לחתונות וקוראת "אני מתנגדת!", אבל מצד שני— מצד שני הוא לא אמור להתחתן איתה, עם הנערה הלא נכונה. ושניהם יודעים את זה. "אל תגיד את זה," היא לוחשת. העיניים שלה מעקצצות והיא מוחה אותן בגב כף ידה, וחושבת בחוסר תשומת לב על כל העבודה הקשה של ג'ני שירדה לטמיון. אל תגיד את זה, היא חושבת, תצא, תברח, אני אראה אותך בדלת האחורית. נברח שנינו. נצחק על זה אחר-כך. הכומר מכחכח בגרונו. "עלמתי?" הוא אומר בעדינות. "יש משהו שרצית לומר?" מנדי מהדקת את אחיזתה בתיק הקלאצ' של ג'ני ומנענעת בראשה באטימות. "לא," היא אומרת בקול שבור. "לא, אני— אני מצטערת. אני אלך עכשיו." ~ היא נשענת על קיר האבן של הכנסייה ונושמת עמוק. הראש שלה מסוחרר והיא בוכה. היא יודעת שהיא בוכה בגלל שמדרכת הבטון שתחת לרגליה מוכתמת בכתמים כהים ורטובים, ולא יורד גשם. היא חושבת. (הוא לא אמור להתחתן איתה.) היא בולעת יפחה ומושיטה את ידה לתוך התיק. היא רוצה להתקשר לג'ני ולומר לה לבוא לקחת אותה כי היא רוצה הביתה עכשיו, אבל כשאצבעות חזקות מתהדקות סביב מפרק כף ידה ומונעות ממנה לעשות כן. היא מרימה את עיניה בקהות חושים. כבר לא אכפת לה מכלום. "מה זה היה?" הוא תובע לדעת. העניבה שלו לא קשורה והשיער שלו נראה כאילו הוא העביר בו את אצבעותיו לפחות חמישים פעמים והעיניים שלו בוערות. "אתה—" היא מנסה לומר עוד משהו אחר-כך, אבל אין לה קול. היא משתעלת. "אתה אמור להיות בפנים," היא אומרת. "אתה אמור להתחתן עם לארה." "ובכן, לא אחרי הסצנה שעשית שם!" הוא זורק חזרה. "מה זה היה אמור להיות? הה, מנד'ס? ניסית להיות מצחיקה?" "עזוב אותי," היא מוחה ומנערת את ידה. הוא לא מרפה ומושך אותה בגסות לעבר חצר הכנסייה. למקום מרוחק, היא שמה לב, מקום שבו אנשים לא יראו אותם מתווכחים. חתן ונערה בשמלת כתפיות מתחרה בצבע ורוד-בהיר. הם עוד עלולים להכניס להם מחשבות לראש. "עזוב!" הוא מרפה ממנה באחת ומסתובב אליה. "מה זה היה, מנד'ס?" הוא שואל שוב. הקול שלו פחות חריף הפעם, מעט יותר רגוע. "למה באת?" "כי הכלה שלך שלחה לי הזמנה," היא יורקת. "כי לא רציתי להראות לה שאני מפחדת להפגין נוכחות. כדי שהיא תראה שהתגברתי עליך למרות שכל-כך לא. כדי שאני אוכל לומר לעצמי שזה נגמר, למרות שלעולם לא—" הדמעות זולגות על פניה ומנדי בטוחה שג'ני תכעס, כל האיפור שהיא עמלה עליו נהרס לחלוטין בגלל שמנדי לא מסוגלת להשתלט על עצמה. "כי לא יכולתי לתת לך ללכת בלי לראות אותך פעם אחת אחרונה." הוא עומד מולה, בחליפת-שלושה-חלקים (שהיא עדיין לא מאמינה שהוא בחר לבד), ובנעלי הארמאני החדשות שלו (שג'יו וטום קנו לו) ובעניבת הפרפר (שהארי הביא לו) ובשעון הרולקס (שדני ורייצ'ל קנו לו) ועל פניו הבעה כאילו היא בעטה בו. "אני מצטערת שהרסתי את החתונה," היא אומרת ושומטת את ראשה. הנעליים הלבנות שלה מהוות ניגוד חד לנעליים השחורות שלו, והיא מתעמקת בהבדלים ביניהם כאילו חייה תלויים בכך. "אני מצטערת שהרסתי לך את הטקס. לפחות אמרתם את הנדרים שלכם לפני שיצאת לצעוק עליי?" יש שתיקה ארוכה מאד. מנדי מעיזה להרים את הראש שלה לבסוף, בזהירות, ורואה אותו מנענע בראשו בחוסר אמון. "את חושבת שאחרי התעלול הזה שעשית עוד יהיו נדרים? לארה יצאה מהכנסייה בזעם. מה שהיה חסר הייתה טריקת דלת." "ולא הלכת להחזיר אותה?" מנדי לא מעיזה לטפח את גיץ התקווה שניצת בה. "לא," הוא אומר בפשטות. "באתי אחרייך. באתי להחזיר אותך." מנדי לא ממש יודעת מה לומר לזה. כן, היא חלמה על הרגע הזה בערך מהיום שבו הם נפרדו. אבל היא לא האמינה לרגע שזה באמת יקרה. שהוא באמת יעזוב את לארה ויחזור אליה. היא מצפה שבכל רגע שאשטון קוצ'ר יקפוץ מאחורי עץ ויצעק, "חייכי! אכלת אותה!", אבל זה לא קורה. "מנד'ס?" היא שומעת אותו אומר. ואז האצבעות שלו מתעקלות מתחת לסנטר שלה והוא מרים את ראשה לכיוונו. "תגידי משהו." "זה אמיתי?" היא פולטת. "או שזה עוד תכסיס של לארה לשבור לי את הלב?" החיוך שלו מלא חרטה. "אמיתי כמו העובדה שלא ירד גשם ביום שבו התנגשתי בך," הוא אומר. הגוש בגרונה של מנדי גורם לה להשתנק. "התגעגעתי אליך," היא אומרת, ובולעת שיהוק. "התגעגעתי אליך כל-כך שזה כאב." "גם אני," הוא לוחש. הוא רוכן קדימה ומנשק אותה על המצח, על האף, על הלחיים, ובסוף— בסוף על השפתיים, והיא כורכת סביבו את ידיה ומנשקת אותו חזרה. ארוכות. היא יודעת שזה לא הולך להיות קל. היא יודעת שלארה עומדת להיות כעוסה ועצבנית. היא יודעת שהולכים להיות כמה שיחות טלפון לעורכי דין וצלמים וניסיונות למזער נזקים. היא יודעת שעומדות להיות המון שיחות אל תוך הלילה על מה שקרה ועל מה שיקרה. היא יודעת שיהיו וויכוחים וריבים והרבה שתיקות, והיא מוכנה לזה. היא מוכנה לכל. היא לא רוצה לאבד אותו שוב. היא לא רוצה שהיא יצא עם מישהי אחרת. הוא לא היה אמור להתחתן עם לארה. והוא לא התחתן איתה. וזה, היא חושבת, חיוך קטן על שפתיה, כשהוא מרים אותה ומסחרר אותה באוויר, כל מה שחשוב עכשיו. הסוף ♥

ריהותם

New member

קיטשי וחמוד אהבתי. סוף סוף פיק בפורום!
תבורכי על יוזמה מבורכת

Adimenzer1

New member
אני מבקשת:

שתבורך עדי ששכנעה אותה ללכת לכתוב בזמן המועט שנשאר לה לפני כניסת שבת כי היא איימה לרצוח אותה במידה ולא יהיה פיק אם הסיבה שהיא לא כותבת היא שלא היה לה כוח לכתוב כשהיה לה רעיון. ועכשיו אני הולכת לקרוא את זה

RockinKeren

New member
הנה התגובה שכ"כ חיכית לה!~

וואו כמה זמן לא קראתי פיקים של מקפליי~ אני חייבת להודות שהצלחת להעביר לי יופי את שיעור היסטוריה.
אז ככה - הכתיבה מדהימה (כמה מפתיע)
הרעיון חמוד.
את האמת לא ציפיתי שהוא יחזור אליה, וזה היה ממש חמוד שהוא כן חזר אליה וזה היה סוג של מושלם. *~* באמת שאחלה פיק, ומאוד מאוד אהבתי
והגיע הזמן שתכתבי עוד לא? D: (אני לא מבינה מה כ"כ מרגש בתגובות שלי, אני גרועה בלעשות תגובה בונה. למרות שאין לי יותר מידי מה לומר כי הפיק היה מושלם וכאלה, אז.
) אז יאללה, תתחילי לכתוב עוד פיקים... ונתראה. (;

אוי!

לא הייתי שולחת לך אם הייתי יודעת שאת הולכת לקרוא בשיעור היסטוריה.
היסטוריה זה חשוב! ולא קראת פיקים של מקפליי כי לא כתבתי. אני כותבת ווינססט ו-J2 עכשיו. ואת קוראת פיקים על כדורגל.
הוא לא היה אמור לחזור אליה. אבל זה היה עצוב מדי אם זה לא היה קורה, אז אמרתי לעצמי, 'די. שיחזרו. זה יהיה סיום נחמד ויהווה סגירת מעגל עם החתונה של טום וג'יו.' אז החזרתי אותם. חוצמזה שהם די כתבו את עצמם, אז בכלל. (אני אוהבת את התגובות שלך כי את מפרטת למה את אוהבת את זה! את לא סתם אומרת, 'חמוד וזהו'.
)

RockinKeren

New member
אמרתי לך שאני בבצפר.XD

אם זה לא היה היסטוריה זה היה מקצוע אחר~ ד"א במהלך הסופ"ש למדתי בדיוק את כל מה שלמדנו בשיעור היום, שזה די מוזר. אבל זה קרה. אז אני אחיה.
תכתבי מקפליי - אני אקרא
חוצמזה מה אני אעשה שכדורגל זה סקסי?!
אני הייתי בטוחה שתהיי כמו עדי ותסיימי את זה רע.
אז שמחתי שהם היו ביחד בסוף
(אבל אני בקושי מפרטת! אני גרועה.
)

אז תפרטי עוד!

אני מתגעגעת להיסטוריה. קצת.
אני לא אוהבת לסיים פיקים רע. חוץ מהדארקפיק ההוא על דני המסכן. אז הוא נגמר טוב. D:

RockinKeren

New member
אני מאוד אוהבת את הנושאים השנה

שלא תביני לא נכון. אני ממש מחוברת לנושא וכאילו אני באמת קשובה רוב הזמן. פשוט אחרי סופ"ש שלימדו אותנו בדיוק מה שהיא לימדה בכיתה, וקצת הרבה עייפות... אז זה לא היה כזה נורא.XD יופי. אני שמחה. אני שונאת פיקים שנגמרים רע

Adimenzer1

New member

אני לא אוהבת לקרוא פיקים שנגמרים רע. אני אוהבת לכתוב אותם. בשביל לקרוא תמיד יש פלאפים חמודים ומתוקים

אז את אדם רע.

שאוהב להתעלל ברגשות של אנשים אחרים, אבל מעדיף שהלב שלו יישאר במקום.

למעלה