יום ראשון - יום 36 ב
כיבוי

טווגי

New member
אם כבר אני פה..... אני לא אגיב ??

היי פיור
חתיכת חתיך חחחחחחחחח

lotaria

Well-known member
עדמון-שם הסרט -אשת הברזל.חייה של מרגרט ת

תאצ'ר.מריל סטריפי מגלמת אותה. סרט מצויין

אסי175

New member
אני מתכוון ללכת לסרט הזה

קיבלתי עליו ביקורות מעולות. ואמרו גם שהיא חייבת לקטוף את האוסקר עליו.

וואי,צריך לעשות סקר רציני שגם וולטר מועמד;)

נראה לי הוא לוקח בענק
וולטר זוכה גם אצל שמאלנים,ימניים,מרכז,מיעוטים,בעלי לקויות שונות,יוצאי אשכנז,יוצאי ספרד,דתיים,חילוניים ועוד ועוד
לילה טוב עפרהל'ה

Ofra le

New member
לילה טוב אילנה׳לה

אילו זה היה תלוי בי, וולטר היה מקבל את ה
עבור אגודות כמו ״צער בעלי חיים״ או ״תנו לחיות לחיות״ או כלביות עירוניות המשוועות למשאבים ולכוח אדם

המעבר החד ליוספה שילוח, קורע אותי מצחוק

ההבעות פנים, תנועות הידיים, ועמדת המייעץ

nBellissima

New member
תראו תהפקה מה מראה לנו.. רק שקותי לא יצא בעוד

יציאה חס וחלילה, הרי הוא ילד הפלא של העונה..

אגב, לסער שיינפיין היה הקטע הזה בכל פעם

שאיילה היתה קרובה אליו. הוא כמובן היה מיידע אותה מתי התפרק במקלחת, ואיך הוא חש לגבי זה. פשוט צורך להביך, גם כשהאדם מולך מבקש להפסיק.

ברור שהיא לא נהנת

בגלל זה היא נמרחת עליו ולובשת גופיה צמודה וחזיית פוש אפ צמודה וממשיכה להבליט את החזה שלה יאנה וקותי התרגלו לשחק אחד עם השני. שיהנו מזה. אני מקווה שאחד מהם יעוף כי אותי זה משעמם מאוד. שלא יהיה ספק, הם בכוונה פוגעים אחד בשני ובכוונה נעלבים. חייבים להיות מטומטמים ברמות על בשביל להיות כאלה חסרי טקט וכאלה רגישים בטעות.

פונפון32

New member
תבדיל בין הריבים הרציניים שלהם לבין הצחוקים

כל הטיזינג הזה שהיה עכשיו במיטה, כל הסתמי וסתום ואתה דפוק, ואת מפגרת - כל זה משחקים מפגרים של מתח מיני. כשהם באמת צועקים ורבים ועוד על מה.... זה באמת דפוק ברמות.

עוד לא ראיתי ריב אחד רציני שלהם עם סיבה טובה

זה תמיד טיזינג שאיפשהו מישהו בחר להעלב. קותי אוהב ציצים? יאנה נעלבת (או שלא). קותי מדבר עם אביבית? יאנה נעלבת. יאנה מדברת עם ערן? קותי נעלב. אז עכשיו הוא אמר את זה והיא התגרתה בו. בפעמים קודמת זה נגמר ב"אתה דפוק אל תדבר איתי יותר" "מה ככה? שוב?" "כן. בי." "בי" "אל תדבר איתי" ואז אחרי שעה משלימים. ולגבי מתח מיני, אני לא רואה את זה כמתח מיני. זה נראה לי יותר שמשעממם להם והם מלאי אנרגיה והם מוציאים את זה אחד על השניה. אבל מיני זה לא. או יותר נכון, שניהם רוצים סקס, אבל לא אחד מהשניה והם פשוט הגיעו למצב שזה הכי קרוב לפורקן שיש להם.

למעלה