יום ראשון - יום 36 ב
כיבוי

rtlf

New member
אם הוא משחק אז הוא לא באמת הגזען והסכסכן בבית

פרצלה

New member
עצוב לי על ערן,הפך להיות סמרטוט ריצפה של שלוש

בחורות שאף אחת מהן לא רוצה אותה ושתיהן משתמשות בו. יאנה רוצה לעורר את קנאתו של הקותי ,אביבית רוצה לייצר דרמה בשביל לתפוס פוקוס וסער רוצה מאסג'ים ומגע מסכנצ'יק ערן והוא סך הכל רוצה לענטז בבית להחזיק כוס יין עם מים ולהכין הרבה תה בחור מוגבל רגשית

עידמןן

New member
עדכון אחרון מהבית:

יאנה וסער מנהלים שיחה עמוקה בפינת עישון, יאנה אומרת שהיא אוכלת בבית כאפות כל הזמן והיא מגלה על עצמה דברים כל יום, היא מבקשת ממנו לומר על מה על מה הייתה השיחה שלו עם פנונה והוא אומר לה שהיא בעיקר מתוסכלת מכך שהיא לא משתפת אותה במה שעובר לה, יאנה עונה שהיא מרגישה רע עם כך ופורצת בבכי. פנונה מגיעה לפינת עישון והיא ויאנה מלבנות את העיניינים בניהן עם קצת עזרה עם סער. פנונה אומרת ליאנה שהיא לא מבינה את התנהגותה אך היא לא כועסת עליה, יאנה אומרת לה שזה היה נראה כאילו היא עצבנית עליה, סער מתערב ואומר ששניהן ממש אוהבות אחת את השנייה והן לא צריכות לריב על שטויות, הן חותמות את המחלוקת בחיבוק והם הולכים לחדר השינה. בחדר השינה סופי, קותי ואיתם מדברים על הכלב של סופי ולאחר מכן על כלבים בכללי ויעל ויאנה מתחבקות ומשוחחות במיטה על קותי ופנונה, יאנה אומרת לה כמה היא אוהבת אותם, יעל מסכימה איתה מוסיפה שהם אנשים טובים. סקר הדחה: http://bbisrael.blogspot.com/p/seker.html

אמיר, הוא דיבר על "התפרקות" וטען שיבקש מהאח

10 דקות, כי לאחר חודש וחצי הוא לא מסוגל יותר. שזו הסיבה העיקרת בגללה הוא בסטרס. לדעתי הוא התכוון לפורקן ידני. כמה רומנטי מצידו, לצד יאנה הבן אדם בהמה.

פונפון32

New member
דאג, באמת !!! כולה אמר שהוא רוצה לאונן אפשר

לחשוב !!! אנשים מדברים על זה !

אמירלוי

New member
אבל הוא אמר שאין לו בעיה לפרוק

"יענו פירוק אין לי בעיה" אני לא יודע איזו סטיה יש לו. רגע, את אומרת שהוא רוצה כאילו התייחדות עם יאנה שהיא תפרוק לו ? לא הבנתי אותך, במחילה.

אמירלוי

New member
עזבי, צריך לקרוא לדודו קפרא, רק הוא יצליח

לפרש למה הבבון הזה מתכוון. בעעחחךעועע

KEEK

Member
הוא רוצה חדר מבודד

אל תגזימו הוא לא רוצה מיאנה כלום בסה"כ משתף אותה במידע כל כך מיותר.. הדבר היחיד שהוא מעוניין בו זה חדר פרטי להגיע לפורקן.. זה הכל.

rtlf

New member
שמעתי את השיחה הבן אדם אמר שהוא כבר חודש

וחצי לא נגע בציצים וניסה לשדל אותה שתסכים לתת לו לגעת בה והיא סירבה ומדי פעם הוא שלח גם ידיים נגד רצונה. אני מקווה שמשהוא הקליט את השיחה בינהם

פונפון32

New member
בולשיט - הוא לא ניסה לשדל אותה לשום דבר,

הוא מכסימום רצה שתתחרמן כמוהו. ביג דיל.

הוא מסתלבט עליה במובן הזה הוא יודע שזה מרגיז

אותה ומביך אותה. לו לא אכפתץ בעיניו הוא "יוצא גבר".

למעלה