הזמרת אטה ג'יימס הלכה לעולמה

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
הזמרת אטה ג'יימס הלכה לעולמה

אתמול עולם המוסיקה חווה עוד אבידה גדולה. הזמרת אטה ג'יימס מתה לאחר שלא הצליחה לנצח את מחלת הלוקמיה שממנה סבלה. ביונסה זכתה להיכנס לנעליה ולגלם את דמותה בסרט "קאדלילק רקורד'ס". ביונסה שחררה הודעה באתר הרשמי לזכרה עם היוודע על מותה: "This is a huge loss. Etta James was one of the greatest vocalists of our time. I am so fortunate to have met such a queen. Her musical contributions will last a lifetime. Playing Etta James taught me so much about myself, and singing her music inspired me to be a stronger artist. When she effortlessly opened her mouth, you could hear her pain and triumph. Her deeply emotional way of delivering a song told her story with no filter. She was fearless, and had guts. She will be missed."

HanAn189

New member

זה תמיד עצוב כשזמרים/ות גדולים הולכים לעולמם, אלה אבידות של אנשים נדירים, שתרמו הרבה למוזיקה, היו מיוחדים במינם ולא יחזרו. אני הכרתי את אטה ג'יימס רק בזכות ביונסה ואני שמח על כך. שירים יפיפיים. אטה גם הייתה יפה בעצמה בצעירותה. ביונסה כתבה יפה באתר שלה
היום בתכנית הבוקר בערוץ 2 שמו את ביונסה מבצעת את At Last למישל וברק אובמה. אני אשים את הביצוע ל-All I Could Do Is Cry: http://www.youtube.com/watch?v=dh-0jH4Rb7Y

למעלה