שלום אני חדש\ה..|זבנג|

../images/Emo54.gifחדשה.

ממ... קוראים לי הדס.. בת 14.. מת"א חברה המליצה לי על התוכנית ועכשיו אני מכורה :] לצערי, הפסדתי כמה מהפרקים הראשונים... ברוכה הבאה לי

keroit

New member
היי! חיכיתי לפורום הזה../images/Emo9.gif../images/Emo97.gif

קוראים לי שחר ואני בת 13, וממש מיותר להגיד (כע
) שאני חולה על הסידרה... אמממ...אין לי עוד מה לספר
שלום

HAN2005

New member
אינויאשה סדרה תותחיתתתתתתת

היי אני בן 13 ואני חדש פה.. אינויאשה סדרה מלכהה אבל בואו נשים קצת תמונות באתר שלא יהיה משעמם.. איזה פרק יפה היה היום.. אני ייתן ככה קצת תמונות להתחלה..

grim ron

New member
חדש

היי אני חדש כאן אני לא רואה אנימה בדרך כלל אבל אוהב את הזנר חבר שלי המליץ לי על הסידרה ואני לא מיצתער שניסיתי כבר הרבה זמן לא נהנתי מסידרה כל כך כמו מזאת אחלה סידרה אינויאשה

sheksit1

New member
היי!!!

ממצב חבר'ס?! אני חדשה פה!! קוראים לי דנה ואני בת 13..! אני מתה על אינויאשה!!! ואני לא יודעת למה..אבל אני לא סובלת את קיקיו....לפי דעתי אינו וקגומה מתאימים... טוב.. ורק רציתי לבקש למי שיש קישור לשיר הפתיחה של אינויאשה שיביא לי בקשה!! באיסי: 289803275 או מסנג'ר: [email protected] ואם יש לכם קישור הורדה לסרטים של אינויאשה יתקבל בברכה;)

000יובל000

New member
שלום. אני חדשה.

קוראים לי יובל. אני בת 14 וחצי וכמובן שאני נורא אוהבת אינויאשה *מכורה*. מאני מקווה להשתלב פה...

Mrs Love

New member
ברוכה הבאה../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

אני ענבר
תהני

keroit

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo97.gif

אני שחר בת 13 יש את שיר הפתיחה באתר ערוץ הילדים, הקטגוריה "הערוץ שלי" [או משהו כזה
] תלחצי שם על "התקלטיה" [או משהו כזה
] מקווה שעזרתי

../images/Emo30.gifברוכה הבאה../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif../images/Emo56.gif

בפורום,יובל
קוראים לי שיר
השתלבות והתמכרות נעימה
שלי
תהני כאן

keroit

New member
אני הורדתי../images/Emo9.gif../images/Emo97.gif

אני יכולה להסביר לך אם את רוצה...רק לא במסרים, כי זה לא נפתח לי

למעלה