איך מלמדים לקחת מוצץ?

ענתוש 24

New member
איך מלמדים לקחת מוצץ?

התינוקת שלי בת 4 חודשים, מיום שנולדה אני מנסה לתת לה מוצץ.
ניסיתי סוגים שונים, אני שמה לה בפה והיא לא מבינה מה עושים עם זה... דוחפת החוצה עם הלשון

איך להרגיל אותה לקחת מוצץ??
בבקשה עזרה, אני על סף להרים ידיים.

הייבי

New member
מה שעבד אצלנו

צריך לשים להם בפה ולשחק להם איתו קצת (לנענע לצדדים) עד שהם תופסים אותו ומתחילים למצוץ

sagilgul

New member
פשוט לא לוותר

להחזיק על הידיים ולתפוס את המוצץ עם היד, כלומר כאילו לכסות את הפה עם היד שלך, ולהחזיק את המוצץ. במקביל לנדנד את התינוק בזמן שהוא נודניק... בסוף זה מצליח.

Nat3nat

New member
אצלי יום אחד אחרי שחזרתי לעבודה

והילד שהה עם המטפלת חזרתי הוא כבר היה עם מוצץ... גם ניסיתי עד הרגע הזה ללא הועיל..לא להתייאש..

Pims77

New member
מתמידים

וממשיכים עד שמוצאים אחד שנשאר ליותר משניה בפה (אצלנו זה היה לבסוף המאמ המעולה)
בהתחלה הייתי מעודדת עם משפטי עידוד ומשחק בתוך הפה כדי לגרות אותה למצוץ ולאט לאט היא תפסה את העניין

pompii

New member
התמדה ועקשנות

אצלי עד גיל חודשיים וחצי סרבה בתוקף למוצץ, ניסינו בערך 5 סוגים שונים של מוצצים. הייתי שוכבת לידה, כשהיא רגועה, ופשוט מכניסה לה את המוצץ לפה ומוציאה, ככה כמה פעמים. אחת השיטות היא לשים חיתול שיחזיק אותו צמוד לפה. את יכולה ללחוץ מעט את המוצץ על השפה התחתונה שלה, זה מעודד רפלקס מציצה. אבל הסוד הוא פשוט להתמיד להתמיד...
אצלי היא אוהבת רק את מאם, ובהתחלה אהבה גם את אוונט. כל המוצצים עם הפטמה עם השיפוע למעלה היא ממש לא רצתה.
את יכולה גם לנסות את המוצץ של הסרבנים
בהצלחה :)

yoyo268

New member
ואם תרימי ידיים?

אני כאן רק כדי לתת את הזווית הנגדית-גם ילדים בלי מוצץ גדלים ואפילו מצוין.
כן, אני יודעת שמי שלא רגיל זה נראה לו סוף העולם.
ואני נתקלת גם באמהות שאומרות לי "היא לא לוקחת מוצץ??? (כאן מגיע המבט המזועזע)-זה אסון"!
נו, לא פחות ולא יותר. אסון...
אז תני לי להרגיע אותך-הבית שלי (עוד מעט שנה) בלי מוצץ והכל בסדר.
היי, אני לא צריכה לרדוף אחרי מוצצים, לקנות מוצצים, למצוא מוצצים, לדאוג למוצצים שנופלים בלילה, וגם לא אצטרך לגמול ממוצץ...

shibolet101

New member
עברת ארבעה חודשים, אז אולי לוותר

בקצב הזה עד שהיא תלמד תצטרחי להתחיל לגמול
להרים ידיים זה לאו דווקא רע היא ממש לא צריכה את המוצץ מי שצריך את המוצץ זה בדרך כלל ההורים/מטפלים שמאוד נוח להם שיש ליד שסתום
אבל ילדים גדלים מצויין גם בלי מוצץ
וזה אפילו לא באמת יותר קשה כי בגיל של הפיצית שלך מהר מאוד כבר מבינים בדיוק מה הם רוצים וכל מה שצריך זה להקשיב
וזה חוסך הרבה התרוצצות אחר ימוצצים שנופלים נעלמים וכו ואוי ואבוי אם חסר מוצץ
והכי כיף כשכולם מתחילים לחשוב על גמילה (ולפעמים זה ממש קשה) את לא צריכה

למעלה