ספיישל סיום - אמא

Rene Zeitune

New member
אריפ

השכן של גונול. עזר לה וכנראה היו לו רגשות אליה. נעלם בהמשך הסדרה.
&nbsp
מגולם ע"י אונור דיקמן

Rene Zeitune

New member
הידעת?!

*גם במציאות יצא ספר המספר על טורנה וזיינפ ולא רק בסדרה והכותב הוא הדמות הפיקטיבית, עלי.
&nbsp
*למרות שלא היה קשר ולא היו הרבה סצינות משותפות בין גונול וגמזה, במציאות הן אם ובת.
&nbsp
*הסדרה מבוססת על סדרה יפנית ובקוריאה עשו לה רימייק שניתן היה לראות באתר סדרות טי וי לפני שנסגר.
&nbsp
*הטלנובלה זכתה בפרסים וגנסו דרה זכתה בפרס הפרפר וברן הילדה זכתה גם היא בפרס על כישרונה.
&nbsp
*אמא משודרת ברחבי העולם וזוכה להצלחה ביניהם ארגנטינה, מקסיקו וצ'ילה.

evglev1

Well-known member
מנהל
את הגרסאות היפנית והקוריאנית אפשר לראות באתרים של דרמות

אסיאתיות, ומסתבר שהצדק עם ויוה והריימק הקוריאני הופק אחרי הריימק הטורקי, כך שלא אופתע אם אימא הקוריאנית עוד תגיע לויוה פלוס.

Rene Zeitune

New member
סיימתי כמעט

נותר לי רק התמונות אבל אתם חופשיים להגיב ואפילו להוסיף או לתקן ממומחי הטורקיות. מהמידע נעזרתי בויקפדיה, פייסבוק וממישהי שמבינה בטורקיות, כמו כן את התמונות לקחתי מהעמוד של אמא באינסטגרם וגוגל.

Rene Zeitune

New member
ומשהו משעשע שעשיתי

טורנה: "שומעת? אמא חוזרת להקרנה בישראל".

דורו: "מה?? אבל היא נגמרה ממש לא מזמן! אשאל את זיינפ אם שמעה על זה".

זיינפ: "הלו? דורו? כן? באמת?? כל כך מהר? טוב זה לא מפתיע שויוה מחזירים סדרות מהר. אספר לסינאן ושולה, הם לידי".
שולה: "מה פתאום חוזרת?? אוףף, אוףף, שוב פעם אצטרך לסבול אותך?? כבר עדיף לחזור לכלא".

סינאן: "כן. גונול אמרה לי משהו לגבי זה. חכי אתקשר אליה".

גונול: "כבר מהר?! אני ידעתי שהיא תחזור אבל רק השבוע הסתיימה בערוץ. רגע, סינאן תגיד לזיינפ וכולם שאמא חוזרת לאתר ויוה ב7.10. כן זה אתר שמעלים סדרות בש.ח וסדרות מקביל לערוץ למי שפספס או מתגעגע."

סינאן: "שומעת זיינפ? מסרו לגונול שזה חוזר לאתר של הערוץ שהקרין את אמא. תודיעי לכולם. טוב אהובתי עליי להתכונן, אני חוזר מהמתים לגלם שוב את התפקיד. יהיה תענוג לראותך שוב בישראל. בינתיים תמסרי ד"ש לטורנה. אוהב אותך גם אם אהיה קשוח אלייך בהתחלה
".

*יש להתייחס לדיאלוג כמשהו הומוריסטי ומופרך ולא משהו הגיוני. כל הזכויות שמורות לי.

ואכן כן, זה נכון. אמא חוזרת אלינו להקרנה אך לאתר בלבד מה7 לחודש.

למעלה