שרשור אוף לשבוע החדש

ani116

New member
שרשור אוף לשבוע החדש

בנות
לא קשור כלל אבל יהיה נחמד לקבל מכן המלצות.
אז הגיע לו המבצע האהוב עלי בשנה - אבא במאה של צומת ספרים

א היות וכל מבצע אני קונה בערך 16 ספרים ואני כבר מיואשת מלמצוא ספרים טובים באמת, אשמח להמלצותיכם!!!
וההמלצה שלי מהקריאה של התקופה האחרונה
1. הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם - ספר ע-נ-ק!!!
2. סדרת ספרי המתח המעולים של יו נסבו
3. ספר מתח נוסף ואיכותי ביותר -חשוב על מספר
4.המוות והפינגווין
4. ומה שאני ממליצה עליו תמיד בלי קשר לכלום ולמרות שקראתי מזמן - את האמן ומרגריטה הגאוני של בולגקוב הגאון.

ani116

New member
ברור!

רציתי לפתוח שרשור ספרים אבל לא הייתי בטוחה שזה מקובל

בייבי73

New member
קניתי 4 ספרים מהממים

כמיהה לעדן - נעמי רגן

נערה מברלין - גיי'ק ווליס סימונס

תחנה סופית אלג'יר - מישקה בן דוד

15 שעות - דייוויד קסלר

תהנו

mitmit11

New member
הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם

החצי קרא ממש בסוף ההריון שלי והעיר אותי לא פעם בצחוק קולני
התחלתי לקרוא אחרי הלידה אבל אני מודה שהעייפות וחוסר הריכוז עשו את שלהם ונטשתי בעצב אחרי 50 עמודים. העברתי לאמא שלי ואני מקווה לחזור אליו כי הוא ממש זרם בכיף במה שהספקתי

mitmit11

New member
באמת שנהניתי מהרגעים המועטים שלנו יחד

פשוט הייתי נרדמת עליו כל כך הרבה. קראתי ממש שבוע אחרי הלידה - לא טיימינג משהו. אמא שלי באמצע אז אני אחכה בסבלנות.

tallyko

New member
לג'ון ורדון שכתב את "חשוב על מספר"

יש ספר מומלץ נוסף - "עצמי עיניים חזק". אותה דמות, אותם נופים, אותו סגנון, פשוט מוצלח.

ani116

New member
מעולה,

הוא גם מופיע במצבע

בינתיים מצאתי שם את זה, ספר נוסף של יו נסבו שלא קראתי עדיין ונמר בשלג של אייטמטוב (הגאון הרוסי השני, שכתב את והיום איננו כלה ואת אהובתי במטפחת האדומה)

mica35

New member
ספרים שאני אוהבת

האמת שאני בדרך כלל מוצאת ספר שאני אוהבת ואז קוראת (ואוהבת) את שאר הספרים של אותו סופר. אבל אני לא יודעת מה מהם במבצע

אני מאוד אוהבת את אלזה מורנטה במיוחד את כזב וכישוף (שנים רציתי לקרוא לבת שלי אנה בגלל הספר הזה), ואלה תולדות
את צוריה שלו (שאף פעם לא במבצעים האלה).
את אשכול נבו, במיוחד את נוילנד היחסית חדש אבל בעצם את כל הספרים שלו.
את מאיה ארד עם 7 תכונות רעות שהיה מצחיק ונכון.

תולדות האהבה של ניקול קראוס מדהים (את האחרים שלה דווקא פחות אהבתי).

לאחרונה קראתי את ספר הדיאטות של גיא מרוז וליפין, אמנם הדיאטה שלו לא כזו מעניינת אבל הספר מצחיק בטירוף.
והאמת שאני לא ממש זוכרת כבר מה קראתי לאחרונה ואהבתי, דווקא היו כמה ממש לאחרונה שהחזיקו אותי ערה כל הלילה אבל אני לא זוכרת את שם הספר, אני אנסה להתסכל בבית.

פיצקי12

New member
ספרים זו גם המחלה שלי...

לי יש אובססיה עם ספרים של המניגווי, כל פעם שיש מבצע אני קונה עוד כמה, יש לי מדף של ספרי המנגווי ואני מאוהבת בכולם (לכל מי שרק קראה את הזקן והים בתיכון - זה ממש לא משקף את הספרים האחרים שלו)
לצערי בארץ כבר לא מוציאים את כולם, אז סיימתי אותם די מהר ולאחרונה התחלתי לאסוף ספרים של יורם קניוק (חלקם חתומים, בכל זאת, ליום שאחרי...) ואני קוראת (בין לידה פעילה - תודה מיתמית- שבדיוק סיימתי השבוע! להכנה להורות) את תש"ח.
מאוד אוהבת ספרות של תחילת המאה (ענבי זעם, במערב אין כל חדש, סטונר) וספרות אמריקאית של דור הביטניקים (בדרכים ג'ק קרואק, התפסן בשדה השיפון)

בקיצור, אני עם התה והלימון הספרים הישנים, ופחות עם ספרים חדשים..

ani116

New member
את ענבי זעם לא קראתי

אבל של עכברים ואנשים מקסים!!!

bookish mor

New member
ענבי זעם זה כזה עצוב

וכל כך יפה. ומהספרים האלה שאת מסיימת אותם ואז בוהה בעמוד האחרון כדי לעבד את כל מה שקראת.

השנה קניתי שמונה ספרים במבצע:

המשלוחה הגיע לפני מספר ימים ובקושי הספקתי לקרוא.
ככה:
רעלה של ורדים- מעולה. יש משהו שמדהים אותי בכל פעם מחדש לקרוא על התרבות הזו. מצטרף לרודף העפיפונים ולאלף שמשות זוהרות שבלעתי בנשימה עצורה.
כמה רחוק את מוכנה ללכת- ספר חובה למטופלות פוריות שרוצות גם לצחוק על זה, ולבני משפחתן שאמורים להבין אותן. קראתי בעבר (העברנו בינינו בפורום פוריות את הספר) ולרגל המבצע החלטתי לצרף אותו לספרייתי העמוסה מאוד.
טרם קראתי:
בית של בנות
השיר העשירי
הכמיהה לעדן
בשם אחותי
נערות למופת
חוקי הבית
ספר חדש נוסף שקראתי לאחרונה (זכיתי בו בתחרות בתפוז!!) לי M. מטורף לגמרי אבל גאוני. מדהים.

למעלה