סיכום הצפיה הקבוצתית באימוג'ין|פופקו

shaharory

New member
סיכום הצפיה הקבוצתית באימוג'ין|פופקו

אז אני, אור, סיון וניצן (וספיר) ראינו היום את הסרט המהולל (וגם הרצאה מרתקת שכללה תמונה של גור מגור ואוח) ואנחנו נדבר על זה בשירשור זה :)
וגם נקפיד לסמן ספוילרים!

shaharory

New member
אזזז... (ללא ספוילר)

טוב אני יותר אדבר על הפעם הראשונה כי היא הייתה הרבה יותר חזקה.
~כולל ספוילרים מינורים שקיימים בתקציר~
דבר ראשון: אהבתי את הסרט. ולא ציפיתי לזה כל כך, חשבתי שזו קומדיה רומנטית אבל זה לא בדיוק. כבר אמרתי את זה, אבל זה כמו סיטי איילנד לדעתי (שאם מישהי ראתה.. תרימו את היד! יאי עזרא מילר קטנטן!), בגלל שיש שם משפחה בפרבר של ניו יורק ויש שם קולות של שחפים ברקע ויש שם סוד משפחתי ויש בן אדם זר שחודר למשפחה (או 2) ועוד דברים יותר ספוילריים לשני הסרטים שאני כבר לא אגיד. אבל זה ממש מזכיר, ממש מזכיר. ואני אוהבת את שניהם :)
חוץ מזה, יש שם רגעים שהיו ממש מצחיקים (אוקיי אולי גם כי דארן היה בהם וזה העצים את החוויה, אבל גם בערך כל סצנה של מאט דילון ואת זה דווקא הערכתי יותר בפעם השנייה [די בזכות מה שדארן אמר לי {לי ;;;;;}]) וגם היו רגעים באמת עצובים ושדקרו אותי בלב, בייחוד רגע אחד שהוא נקודה רגישה אצלי (אבל זה כל כך התקהה בפעם השניה אוף! רציתי שזה ישאר), וגם היו רגעים שדארןאמגהצילואיךנושמים. כאילו פריים ספציפי אחד ש.. *-*.
בקיצור, אני ממליצה :) וגם אם אתם פחות אוהבים את דארן (?), בכל זאת זה סרט חמים ומגניב והדמות של דארן ממש מקסימה וגם אם זה היה שחקן אחר הייתי אוהבת אותו. ואני ממליצה לכם גם לראות את ה-Q&A כי הוא ממש אדיר-

http://www.youtube.com/watch?v=0CS93_ZWwBo

יש עוד 2 חלקים.

מחכה שנוכל לעשות מפגש פורום ראוי בקולנוע :))

sivan3004

New member

הפריים שהוא פשוט שוכב במיטה בלי חולצה עם היד מורמת כזה והוא פשוט שוכב שם וואו פוסטר

A TotalGleek

New member
טובטובטוב (אין באמת ספוילרים)

אני חייבת להגיד שהפרס האמיתי מכל העניין היה לצפות בהרצאה כה מרתקת ומרטיטת חושים על התמודדות עם כשלון .
לעולם לא אומר יותר "אני כשלון" , אלא "אני נכשלתי" . אמן.

אוי זה היה סבל. לא הולכים לפרימיירות יותר.

אממ אממ אז הסרט אוקייייי

וואו
אוקיי בלי קשר לדארן רילייטד-ט'ינגס הוא היה ממש טוב??
כאילו
לא ציפיתי

*ספוילרים מינוריים וממש לא מספיילרים*

אני חושבת שזה בערך הסרט הראשון שאהבתי בו את כל הדמויות . העיקריות כאילו.
ולא הפסקתי לחייך כל הסרט

האמת שמה שביאס אותי זה שאת רוב הבדיחות הטובות תרגמו גרוע אז לקח זמן להבין אותן.
בכלל, חרא תרגום. #יונואווואטאיימטוקינגאבאוט .

shaharory

New member
גם אני אהבתי את כל הדמויות!!

דה בושששששששששששששששש

AccioMoon

New member
טוב בסדר

אז היה מעולהההההה (למרות שהאולם היה מלא זקנים, והייתה הרצאה שניסתה לשכנע אותי להכשל. גו וואי).
סרט ממש מקסים. אחד כזה שסתם הייתי הולכת אליו בקולנוע וממש נהנית ממנו. אני שמחה שהוא מגיע לארץ- סוף סוף משהו דארן-י שאני יכולה להביא את חברות שלי אליו

הדמות של דארן מהממת! הוא מהמם! הכל מהמם!
ובכלל הכל נורא משעשע, יש כמה קטעים שנורא מצחיקים חלקם כנראה בגלל שדארן, אבל כן. צחקנו הרבה.

וזהוווווו בא לי לראות שוב ואז שוב

neurotica

New member
אני בעיקר שמחה שכולכן

רוצות לראות אותו שוב כי פחדתי שמספר המעוניינות במפגש-פורום-סרט ירד משמעותית אחרי שהלכתן היום.

אבל אוי זה יהיה קשה לארגן לוגיסטית.

sivan3004

New member
יש לי כבר כמה צפיות

איתכן, עם אחותי, עם חברות מספר 1, חברות מספר 2 וכנראה עוד כמה פעמים בלי קשר חח
אבל הבאה תהיה איתכן לפני כל השאר

sivan3004

New member
אז כןן

אז נפגשנו בהתחלה עם רוני מי שמכירה גם וכולם היו ממש זקנים ואז אני ושחר הלכנו לקחת פליירים שהיה כתוב בהם על הסרט ופתאום ראינו מישהי עם שרשרת הארי פוטר והתחלנו לצרוח אז רצנו מהר לקחת את הפליירים ואז רצנו ללכת לדבר איתה והיא הייתה עם חברה שהייתה לה חולצה של דיד יו גט מיי טקסט זה היה ממש מגניב! ואז באה זאת שכתבה לנו בפורום על הסרט (אם את פה השמיעי קול נעלמת אחרי הסרט!) ואחרי ההרצאה הצטרפו עוד 3 בנות ששתיים מהן שחר הכירה, אז היו קצת צעירים חח
טוב ההרצאה. מה זה הדבר הזה. מה את רוצה. אבל לא יכלתי להפסיק לצחוק בגלל תגובות של ניצן/אור/שחר ובאמת שעוד שניה יצאתי מרוב שצחקתי וכשאני צוחקת יורדות לי דמעות אז גם נפלה לי העדשה מזל שהיו לי משקפיים בתיק. טוב ואז זה נגמר סוף סוף חח
והסרטטט בלי ספוילרים
היה באמת באמת מדהים. כאילו בלי שום קשר לדארן זה היה סרט פשוט טוב! לא רצינו לצרוח יותר מידי כי בכל זאת האולם לא היה מלא פאנגרילס אבל כן מחאנו כפיים בקרדיטים וכאלה והיה קטע אחד שצרחנו ממש בשקט ויצא לי פעם אחת "אתה כזה חתיך" וגם "אומיגאד אומיגאד" על כמה שהוא מהמם כי הוא מהמם
והתרגום, אוי התרגום. לא.
באמת שממש נהניתי ואני ממש רוצה שוב!
ממ זהו נראלי

shaharory

New member
מה זה צרחנו ממש בשקט? חחחח מתי?

וה"חתיך" אכן קרה חחחח הסכמתי

sweet shir

New member
יוואו כלכך עשיתן חשק לראות!

כבר הודעתי לחברה שלי שהיא הולכת לראות איתי את הסרט בין אם הוא יעניין אותה או לא כי היא חברת אמת.

היה מעולה

אוקיי, חוץ מזה שהרגשתי כאילו יצאתי לטיול שנתי של בית אבות בהתחלה... לפחות עכשיו אני יודעת איך גימלאי ארצנו מעבירים את הבוקר.

היה משעשע וביזארי בהתחלה עד שמצאתי אם בנות הפורום, ואז היה מצחיק לגלות שכל מי שנמצא שם מתחת לגיל 30 הגיע מסיבה אחת - דארן.
היה ממש כיף לפגוש את כולכן בפעם הראשונה, כולן היו חמודות והיה מרגש לדבר פעם ראשונה על דארן עם ישראלים.

אני ממש שמחה שכתבתי את ההודעה על הסרט כאן. לא חשבתי שאנשים יוכלו לבוא בהתראה קצרה ובבוקר והיה מגניב לראות את כולכן שם.

ההרצאה... נראה לי שמרוב שעמום נמחקו לי תאי מוח אז אני לא זוכרת כלום. עדיף ככה.

עכשיו, לגביי הסרט -

קודם כל, הוא היה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי. לא יודעת למה, חשבתי שהוא יהיה ממש מוזר או משעמם, והוא ממש לא. זה לגמרי סרט חמוד שהייתי הולכת לראות גם בלי קשר לדארן. קריסטן ויג ממש חמודה שם, ומאט דילון קורע מצחוק.
ודארן... וואו, הוא פשוט חתיך ומתוק ברמות. הוא הדמות שהכי אהבתי בסרט (ולא רק כי זה דארן!), והוא שקסי ורגיש ומושלם. אני בעד סרט המשך על הדמות שלו. ובעד שהוא יעשה עוד 200 סרטים כי יפה לו מסך גדול.

וסורי שנעלמתי אחרי הסרט, הייתי חייבת לרוץ לעבודה. אבל היה ממש ממש כיף!

y a m i girl

New member
בא ליייי
|בית

אוף אני רוצה לראות אותו נשמע ממש מוצלח, עשיתן חשק יותר משהיה ( מקווה לא להתאכזב מרוב ציפייה)

מתי אמרנו הוא יוצא? סוף יולי? מה אכפת לי מועדי ב', בואו נקבע שרואים כמה שיותר מוקדםםםם

למעלה