That Song in My Head

Walkin' in Memphis- Sugarlnd& LBT

התגעגעתי לשיר המדהים
התגעגעתי לשניהם ביחד!!!!!!

יוב גאט א פרייר אינ ממפיס...

יו, מלא זמן לא שמעתי את זה

התגעגעתי לשוגרלנד. בא לי שיחזרו להופיע. הייתי בהופעה של ג'ניפר לבד, לא יודעת למה לא באתי לפה כדי לחלוק חוויות. אולי כי הפורום מת

בכל מקרה, היא מעולה (וברנדי שחיממה אותה גם הייתה פנטסטית) אבל זה לא אותו הדבר.
היא אומנם שרה שירים של שוגרלנד כחלק מהסט שלה ובהתחשב בזה שהיא בעצם היחידה ש*שרה* בשוגרלנד, זה לא אמור להוות הבדל משמעותי. אבל העיבודים פחות כיפים. האנרגיות בחצי הילוך. והכל כאילו הרבה הרבה יותר רגוע.
אני לא אוהבת את ג'ניפר ככה.
אל תבינו לא נכון, נהניתי מאוד מההופעה. אבל אני מתגעגעת לחצי המשמשי שלה

It Goes Like This - Thomas Rhett

האלבום שלו חביב למדי. אם אין לכן אנטי גברים, שווה לנסות.

Guncrazy

New member
Idina Menzel - Let It Go

האמת שבפורום איידול העלו גרסה נוראית של איזה כלומניקית שרה את זה אז הייתי צריכה חוויה מתקנת

LeAnnDylan

Well-known member
Kip Moore - Beer Money

ראיתי לפני כמה ימים את הערב כותבים הזה שהיה לפני שנתיים נראה לי (CMA Songwriters Series) עם מירנדה למברט (דומה לזה שהיה עם קרי אנדרווד) והיה שם את קיפ מור, בוב דיפירו וברט ג'יימס. ועד לאותו יום, לא באמת הכרתי שירים של קיפ מור מעבר לאיזה שניה ורבע בסונג פופ.
אבל הוא שר את השיר הזה וזה היה ממש טוב ובכלל הוא נראה מגניב כזה אז הורדתי את האלבום שלו והוא חביב למדיי. לוק בריאני כזה.
אגב הנה קישור לערב הזה - http://new.livestream.com/accounts/250330/events/2238909
זה שעתיים אבל באמת שהיו שירים מעולים ומירנדה אדירה

המרמור שלה על זה שברט ג'יימס התרברב על זה שהוא כתב שני שירים שהגיעו למקום ראשון ביום אחד היה קורע

והנה קישור לשיר עצמו - https://www.youtube.com/watch?v=JSgyvCan8qg

LeAnnDylan

Well-known member
זכור לי שראיתי בעבר את ההופעות של מירנדה

אבל אז לא מצאתי קישור לכל הערב אז לא ראיתי הכל. השלמתי כאמור לפני איזה שבועיים ומאז ראיתי את זה כבר איזה 3 פעמים. ובהתחשב בזה שזה שעתיים, אני חושבת שזו מחויבות מוערכת...

הזה עם קרי מוצלח יותר

מבחינת שירים. ושם יש את הילרי. אבל מירנדה פשוט גדולה וגם בזה יש לא מעט שירים מוצלחים.

LeAnnDylan

Well-known member
לא יודעת אם מוצלח יותר

אבל אין ספק שזה שהילרי שם בהחלט תורם לגאוניות שלו.
אבל הזה עם מירנדה גם ממש טוב. ובאופן מפתיע, לא רק בגללה.

Guncrazy

New member
התחלתי לראות קצת מזה

אני לא מכירה את קיפ או בוב אבל השירים שהם שרו היו סבבה. אבל זה ארוך מידי מכדי לראות בפעם אחת

LeAnnDylan

Well-known member
אז תראי בפעמיים שלושה. זה ממש נחמד

ואולי זה פשוט מענין אותי כי אני אוהבת את כל הסיפורים מאחורי השירים.
יש איזה קטע שקיפ מור מספר שהוא שר איזה שיר בהופעה והגיע לאיזה חלק ממש שקט בשיר וכל הקהל היה ממש בשקט שהיה אפשר לשמוע סיכה נופלת ואז איזה מישהי באמצע הקטע המרגש של השיר פתאום צורחת לו "קיפ תראה לנו את הביצים שלך!!!"
יואו, נקרעתי מצחוק באמצע הלילה מול המחשב. זה היה קטע הורס

Guncrazy

New member
ראיתי עוד קצת

זה באמת נחמד. אבל עדין לא סיימתי. ג'יז זה ארוך...

למעלה