קיצור תולדותיה של כריסטין או אני והבלונד

ohadcarrington

New member
קיצור תולדותיה של כריסטין או אני והבלונד


חלק 1 - ההתחלה

קריקט (כריסטין) בלייר הגיעה לג´נואה סיטי ביום בהיר אחד ב- 1983 והחלה לעבוד כדוגמנית בלונדינית בחברת ז´בו. תוך כדי עבודתה כדוגמנית קריקט התוודעה לדני רומלטי, שהיה זמר רוק על סף פריצה. בזכות טרייסי אבוט השניים נפגשו לראשונה במסעדה של ג´ינה ונהפכו להיות חברים טובים, כאשר באותה תקופה דני היה עדיין עם החברה שלו גוון. באותה תקופה, דני הופיע יחד עם לורן פנמור. הסוכן של לורן, שון גרט, סידר שמפיקים חשובים יגיעו למופע המשותף שלהם. שון, שרצה שרק לורן תופיע, הרעיל את דני שנעשה חולה מאוד ואושפז בבית חולים. דני חשב שאיבד את קולו לעד. מי שעמדה לצידו לאורך כל המשבר הזה היתה כמובן קריקט, עד שהקול של דני חזר בערב חג המולד. דני נפרד מגוון, והשניים החלו להתראות יותר ויותר. אחרי רומן סוער שנמשך כל קיץ 87 דני נפרד מכריס בטענה שהיא.. צעירה מדי בשבילו!
לאחר הפרידה, ולמרות שהיא עדיין אהבה את דני, קריקט החלה לצאת עם פיליפ צ´נסלר השלישי, בנה של ג´יל. הם החלו כידידים, אך התקרבו יותר ויותר עד שהתאהבו זה בזו. כאשר דני הבין את גודל הטעות שלו, זה כבר היה מאוחר מדי - פיליפ ודני הציעו שניהם נישואים לקריקט אך היא בחרה בפיליפ, בתקווה שבכך היא תעזור לו להתגבר על בעיית האלכוהוליזם שלו. אבל לאחר שקריקט תפסה את פיליפ במיטה עם לא אחרת מאשר נינה, החברה הכי טובה שלה, הם נפרדו, ודני היה שם כדי לאסוף את השברים. בהתחלה כידיד, אך אחר כך הם התאחדו מחדש, ב- 17 ביוני 1988.
באותה תקופה קריקט גילתה שאימה, ג´סיקה בלייר, חולה באידס. דני עזר לה לעבור גם את המשבר הזה, כשבסופו של דבר ג´סיקה נישאה לג´ון אבוט.
שוב דני נעשה חולה יום לפני קונצרט חשוב במיוחד ("save the earth") ושוב כריס עמדה לצידו. הפעם, דני הבריא בזמן בזכות הדוקטור החדש של ג´נואה סיטי, סקוט גרינג´ר. סקוט היה גם הרופא של ג´סיקה, וכך הוא וקריקט נעשו ידידים. דני רצה להעביר את הקשר בינו לבין כריס לפסים יותר רציניים, אך באותה תקופה פיליפ ג´וניור, בנם של נינה ופיליפ, חלה אנושות וכריס, שביקשה לעמוד לצד חברתה הטובה התקרבה שוב לפיליפ, למורת רוחו של דני. לאחר ריב גדול כריס החליטה שהיא לא מוכנה למחויבות, אך הם עדיין נשארו קרובים מאוד.

חלק 2 - כריס וסקוט

דני וכריס החליטו לעזור לנינה להעשות אדם טוב יותר. דני הכניס לביתו את נינה ופיליפ ג´וניור, ואחרי זמן מה נינה השתנתה והם גרמו בכך לפיליפ להתחיל לצאת איתה, ובסופו של דבר נינה ופיליפ התחתנו.
סקוט וקריקט החלו להתראות יותר ויותר בזמן שהקריירה של דני התרוממה. לילה אחד קריקט ראתה בביתו של סקוט תמונה של אבא של סקוט, שהתגלה באופן מדהים כדומה מאוד לאבא שלה. בתקווה למצוא את אביה, קריקט החלה לבלות זמן רב יותר עם סקוט, עד שסקוט הציע לה נישואין והיא הסכימה! לבסוף התגלה שאביו של סקוט, ג´ים גרינג´ר, הוא אביה של קריקט והאירוסין בוטלו, לא לפני שדני עזב את העיר עם לב שבור.
דני חזר לאחר מותו של פיליפ שנהרג בעת נהיגה בשכרות. בתקופה זו כריס יצאה עם דרק סטיוארט. דרק תפס את כריס ודני מתנשקים, ללא ידיעתם, והחל לקנא בהם. לאחר חודש של דייטים דרק אנס את קריקט. כשדני גילה את זה הוא מיהר חזרה הביתה מקונצרט ועמד לצידה לאורך משפטו של דרק. לאחר שנגמר המשפט (בהתאבדותו של דרק, שלא רצה לשבת בכלא) דני חזר למסע ההופעות שלו, וקריקט, שכנראה אהבה את אווירת בית המשפט, החליטה שהיא רוצה להיות לעורכת דין. בנוסף היא החליטה להפסיק להיקרא על שם ספורט אנגלי ולחזור לשמה המקורי והמכובד, כריסטין (כריס, בפי חברים). כריס עברה לגור עם נינה וצ´ייס. לאחר שדני חזר ממסע ההופעות שלו, שוב חודש הקשר עם כריס.

חלק 3 - הצילו, ירו בי

כריס, דני וצ´ייס החלו לדאוג כאשר נינה החלה לצאת עם דיוויד קימבל. הם הבינו שדיוויד רוצה את המליונים שנינה ירשה לאחר מותו של פיליפ, אך הם לא הצליחו לשכנע את נינה בכך. נינה נישאה לדיוויד, וכריס נאלצה לעזוב את הדירה. דני הציע לה לעבור לגור איתו, אך כריס היססה כי עדיין לא היתה בטוחה שהיא מוכנה למחויבות. בסופו של דבר היא הסכימה לגור איתו, בתנאי שיהיו רק שותפים ולא יותר. אך מיום ליום הם התאהבו יותר ויותר, עד שיום אחד דני ביקש ממנה לבוא עימו למופע שלו בניו-יורק, ואמר לה שיש לו שאלה מאוד חשובה לשאול אותה שם. אך לפני שהוא הספיק לבקש את ידה שוטרים עצרו אותו בחדר ההלבשה שלו, בחשד לסחר בסמים. דני הופלל ע"י דיוויד קימבל, שלא רצה שדני וכריס יגלו על עברו.
במהלך משפטו של דני (שיוצג ע"י ג´ון סילבה) כריס ניסתה לעודד את רוחו ע"י זה שהיא הציעה לו נישואין. דני סירב, בגלל שלא רצה להתחיל את חיי הנישואין תחת צילה של האשמה הכבדה שלו. לבסוף דני זוכה בגלל פרט טכני, והוא וכריס החלו לתכנן את חתונתם. אך בגלל שבעיני כולם הוא המשיך להיות אשם (כך גם בעיני התקשורת), דני החליט לא להחתים את שמה של כריס, והוא תכנן לעזוב אותה ואת העיר. אך כריס מצאה הוכחות לחפותו של דני, הוא ביקש משפט חוזר בו הוא זוכה כליל מכל אשמה. לאחר הזיכוי, בבית המשפט, כריס הסכימה להינשא לדני בהוואי.
רקס, ליאנה, ג´ינה, סקוט, דיוויד ונינה הצטרפו לחופה בהוואי. סקוט מסר את כריס, ורקס ונינה היו השושבינים של הזוג. בליל הכלולות שלהם דני וכריס החלו לחשוד שדיוויד היה אחראי להפללתו של דני. במשך חצי שנה הם חיפשו הוכחות לכך, וגילו לבסוף כי דיוויד רצח את אשתו לשעבר. אך לפני שהם הספיקו להביא את ההוכחות לידיעת נינה, זו כבר מצאה הוכחות משלה, ירתה בדיוויד והותירה אותו משותק. נינה נמצאה זכאית במשפטה, ועברה לגור עם פיליפ ג´וניור אצל דני וכריס. בנתיים דיוויד ביים את מותו והחל לתכנן את נקמתו בשלושה.
הנקמה לא איחרה לבוא. בנשף המסיכות של ג´נואה סיטי, דיוויד הגיע מחופש באותה תחפושת כמו של דני. דיוויד פיתה את דני למרפסת וירה בו, ואז חזר לכריס ונינה, לכאורה כדני. הן לא חשדו ויצאו איתו החוצה, שם הוא גילה את זהותו האמיתית וירה בהן. אך התברר כי הכדורים באקדח הוחלפו בכדורי סרק ע"י מאהבתו של דיוויד, דיאן. דיוויד נהרג לבסוף כשנפל לתוך דוחס אשפה, לעיניהם הנדהמות של כריס ודני.

חלק 4 - עלילות מייקל המוקדמות

כריס, תוך כדי לימודי משפטים, חזרה לעבוד מדי פעם בדוגמנות. דני וכריס עזרו לדרו להגשים את שאיפתה ולהפוך לדוגמנית. דרו כמעט גרמה למותה של כריס, כשהיא התחייבה ששתיהן תופענה.. בסרט פורנו!
לאחר סיום לימודיה, כריס החלה להתמחות במשרד עו"ד וויטמן, וולקר ו-ווילסון. החונך שלה במשרד היה מייקל בולדווין. כריס החלה להשקיע זמן רב בעבודתה, בתמיכתו של דני, והיא אף זכתה לקידום. אך מייקל ניסה להתחיל איתה והחל להטריד אותה מינית. איש מלבד דני לא האמין לכריס כשהיא סיפרה שמייקל מטריד אותה. דני וכריס החליטו לביים פרידה בניהם, בתקווה שמייקל יחשוב שכריס פנויה. התוכנית עבדה, אך הפרידה היתה קשה מאוד לזוג מפני שהם היו צריכים לחיות תקופה ארוכה בנפרד. כריס ניפגשה עם מייקל בחדר במלון, כשעליה מכשירי הקלטה. מייקל אמר לה שאם היא לא תשכב איתו היא תאבד את עבודתה. אז הוא גילה שהיא מקליטה אותו, והחל לתקוף אותה על מנת לקחת ממנה את הקלטת. דני וג´ון סילבה, ששהו בחדר סמוך, מיהרו לעזרתה, לא לפני שמייקל זרק את הקלטת מהחלון.
לבסוף הקלטת נמצאה, ומייקל פוטר מעבודתו. אך עד מהרה הוא התקבל לעבודה בחברה אחרת. כשכריס גילתה זאת, היא החליטה להתלונן נגדו בכדי לגרום לשלילת רשיונו כעו"ד. כשמייקל הבין שהוא מפסיד במשפט, הוא שכר את רבקה שתפתה את דני. לאחר שדני לא נענה לחיזוריה, היא שמה לו סם שינה בתה ודני נרדם. מייקל הביא אישה וצלם לדירה, שצילם את דני והאישה בפוזות מביכות. כשכריס ראתה את התמונות היא החליטה לעזוב את דני. מייקל השתמש בתמונות כדי להוכיח שלדני וכריס אין נישואים מאושרים ואוהבים, ובכך להפריח את טענתם. אך הטקטיקה שלו לא עבדה והוא נמצא אשם בהטרדה מינית. כריס ודני גילו את מזימתו של מייקל וחזרו לחיי נישואין מאושרים.
כשדני קיבל תפקיד ראשי במחזמר "יוסף וכותונת הפסים", הוא חשש תחילה לעזוב את כריס לבד, אך זו שכנעה אותו שהכל יהיה בסדר ושהוא יקבל את התפקיד. הוא עשה זאת, ועזב לחודש לניו-יורק לצורך חזרות. בזמן זה הוא שכר את נתן (שעבד אצל פול) כדי שישגיח על כריס כל הזמן. מייקל שכר את הדירה שליד דירתם של דני וכריס ועבר לגור שם עם הילרי, אישתו מזה כמה חודשים. הוא יצר חור בקיר ונכנס לדירה של כריס, וחיכה שתגיע הביתה. כשהיא הגיעה, הוא ניסה לאנוס ולרצוח אותה. פול הגיע וירה במייקל. דני חזר הביתה להיות עם כריס.

חלק 5 - סאגת פיליס הבלתי נגמרת

לאחר שהסתיימה פרשת מייקל, דני חזר לניו-יורק להופיע במחזמר "יוסף וכותונת הפסים". בזמן שהותו בניו-יורק, עקבה אחריו מעריצה שרופה שלו, פיליס סאמרס. היא נפגשה עמו במסיבה שנערכה לכבוד השחקנים, ולאחריה היא סיממה אותו וגרמה לו לחשוב שהוא שכב איתה והכניס אותה להריון. לאחר שאיימה לפרסם את הסיפור דני נאלץ להתגרש מכריס ול
 

sigalit1000

New member
איך ולמה כריסטין הפכה לדמות משנית?

בהתחלה היו לה עלילות מרכזיות מה קרה שהפך אותה לשחקנית שבקושי רואים?

זו לגמרי בחירה שלה כי והמשפחה שלה הם משפחת בל שאחראית על צחמ והיפים והאמיצים....

ראית את התמונה שהיא העלתה לאינסטגרם? לדעתי יש עלילה חדשה, אולי המשפט של נוח ואולי עוד עלילה....

שמעתי שדמות שלא יכולה ללדת תגלה בקרוב שהיא בהריון, לדעתך מדובר בכריסטין? עד כה ידוע שלדמויות הבאות יש בעייה:לילי, סייג', פיליס, אשלי, ויקטוריה וכריסטין .... אני מהמרת על פיליס והיא לא תדע אם התינוק של בילי או של ג'ק....
 

ohadcarrington

New member
מממממ...

אני הבנתי שבאמצע העשור הראשון לשנות ה2000 היא החליטה להתמקד בילדים...
&nbsp
כן ראיתי, יש לה עלילה חדשה לדעתי

&nbsp
מממממ אולי כריסטין במערכת יחסים והיא רוצה להביא ילדים לעולם?
 

sigalit1000

New member
הגיוני מאוד מה שאמרת ועכשיו שהילדים שלה במציאות גדלו

היא יכולה לקחת חלק גדול יותר בעלילות אני ממש אשמח.... איזה סיפור תרצה?

לדעתי סיפור אחד זה המשפט של נוח הסיפור הנוסף אשמח למשהו עליה ואשמח שיהיה לה תינוק....

אתה בעד כריסטין ופול או עם מי היית רוצה את כריסטין?
 

ohadcarrington

New member
ממממ אני אוהב את כריסטין ופול...

הם די מתאימים...
וכריסטין לא נראית לי מתאימה לגברים אחרים בצח"מ...
&nbsp
ממממ הייתי מחבר אותה לפול ואז כריסטין הייתה רוצה ילדים ותהיה להם בעיה בסוף...
או סתם לתת תיק למשפט או לערב אותה ברצח או שהיא תתבע מישהו ויאיימו עליה...
 

sigalit1000

New member
אני מחכה שיתחילו כבר סיפורים חדשים כולל הסיפור עם כריסטין

יש כמה סיפורים שחייבים להסתיים וזה הסיפור עם לוקה וכל הדברים סביבו, והסיפור עם התינוק....

כריסטין לא יכולה ללדת בגלל מה שקרה עם ניקי וניל זו הסיבה שהיא הייתה כל כך מרירה וקשה עם אדם והסיפור של דיליה הקטנה וזו גם הסיבה שהיא תרדוף את נוח על תאונת הפגע וברח שלו.....

איזה סיפורים חדשים אחרים היית רוצה שיתחילו? ואיזה סיפורים תרצה שיסתיימו?
 

ohadcarrington

New member
אני מת שהסיפור עם לוקה יסתיים כבר...

אז שכריסטין ופול יירצו לאמץ ילד ולא ייתנו להם בגלל העבר של פול, או שכריסטין תגלה שהיא בהריון פתאום

&nbsp
שהסיפור עם לוקה יסתיים כבר והסיפור עם אדם... הם משעממים אותי רק מלחשוב עליהם...
 
למעלה